Перфект-Дент, стоматологічна клініка

Пн — Пт: 09:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка “Перфект-Дент” з 1985 року займається лікуванням зубів, особливо у галузі ортодонтології, повертаючи пацієнтам усмішку та естетичну привабливість. Фахівці закладу пройшли навчання та стажування в Україні та за кордоном, провідний лікар - професор, головний ортодонт МОЗ Драгомирецька Мирослава.

Послуги, які надає клініка:

• естетична стоматологія;
  • лікування ясен;
  • шинування;
  • френулопластика;
  • вестибулопластика;
  • виправлення прикусу;
  • лікування карієсу, пульпіту, стоматиту;
  • виготування та діагностика моделей;
  • фторування;
  • профілактичні дії;
  • дитяча стоматологія;
  • відбілювання;
  • брекет-системи.

Переваги лікарні - великий досвід професіоналів, комфортна затишна атмосфера, індивідуальний підхід.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Перфект-Дент, стоматологічна клініка, вартість послуг:

• КТ щелепи
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Художня реставрація зубів
  • Вибілювання зубів
  • Лікування карієсу
  • Лікування кісти зуба
  • Пломбування молочного зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лінгвальні невидимі брекети
  • Виправлення прикусу зубів
  • Виправлення прикусу пластинками
  • Незнімне протезування зубів
  • Мостоподібні зубні протези
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Чищення зубів ультразвуком
  • Знімне протезування зубів
  • Люмініри на зуби
  • Лікування флюсу
  • Лікування зубів під наркозом
  • Вибілювання зубів методом Air Flow
  • Пластика вуздечки верхньої губи
  • Пластика вуздечки язика

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лікую там дитині зубки від 4ох років, всі обстеження тільки там, задоволення якістю наданням послуг, увагою персоналу)) Доктор Леся найкраща фея для нашої дівчинки, дитина жодного разу не капризувала при поході до стоматолога. Раджу всім тільки цю клініку в жодну іншу б не повела.
Євген
30 травня '19р.
Прекрасний лікар!
Христина
Спеціаліст дуже хороший! На початку нашоі терапіі я абсолютно не вірила в остеопатію, а наприкінці була шокована результатом. Окрім виправленого суглобу і асиметріі обличчя, зникли болі в одній ділянці шиі, які не минали після масажів роками (до речі, про цей симптом лікар одразу зазначив на початку лікування, але я була настроєна скептично). Дуже рекомендую лікаря і рада, що потрапила саме до нього.
Лідія Угляр
Підгородецький Руслан Миколайович - лікар-стоматолог вищого міжнародного рівня.
Дарья
Очень боялась лечить зубы. Были сильные боли, но переборола свой страх. К Юрию Степановичу пришла по рекомендации коллеги. Все было сделано очень качественно, за несколько дней. Рекомендую сразу идти к Юрию Степановичу, а не усугублять ситуацию.
Рита
Во время чистки зубов десна постоянно кровили. Обратилась к Руслану Николаевичу. После осмотра врач рекомендовал средства по уходу за деснами. Медикаментозное лечение, использование Дента геля сняли воспаление с десен и уменьшили их кровоточивость. Очень благодарна стоматологу Подгородецкому за лечение.
тетяна
Життя прекрасне!Дякую за Вашу майстерність
Дмитро
Всі профілактичні огляди прохожу тільки в Катерини Олександрівни. Рекомендую!
Приємний лікар, який чудово знає, що робить. Дякую за гарну усмішку!)
Валерия
Очень хороший доктор. Спокойный, внимательный, знает, что делает. Необходимое лечение провел быстро и абсолютно безболезненно. Спасибо.
Алена
Классный специалист. Мне понравился его подход к лечению. Все качественно и эффективно. Спасибо.
Валерия
Очень приятный врач. Спасибо за оказанную помощь!
Марія
Звернулась до лікарки навмання і не прогадала — дуже класний спеціаліст, дякую за надану допомогу!
Сергій
Мені лікар сподобалась - вже декілька разів до неї звертався і завжди залишавшя задоволений результатом її роботи.
Лиза
Мне врач понравился, лечение провел хорошо и быстро.
Виктор
Приятная женщина и хороший врач. Рекомендую ее как классного специалиста.
Елизавета
Приятная доктор. Подходит к работе очень ответственно, все качественно делает. Рекомендую.
Ганна
Гарний лікар, якщо буде необхідність буду ще до нього звертатись.
Вита
Хороший врач. Отлично разбирается в своем деле!
Антон
Недавно проходил лечение. Все понравилось. Спасибо.
Максим
Мені все сподобалось. При необходності, буду звертатись тільки до неї.
Софія
Щиро вдячна за надану допомогу!
Станислав
Качественно все сделал. Очень благодарен за помощь.
Олег
Не вперше звертаюсь до лікарки за допомогою і кожного разу дуже задоволений результатом лікування. Дякую.
Ірина
Моїй дочці 6 років. У такому віці важко пояснити, що візит до стоматолога необхідний. Раніше кожен похід супроводжувався істерикою. Я не надавала особливого значення атмосфері: робоче місце і лікар у білому халаті. Однак, для дитини це таки має значення. Ми жодного разу не пошкодували, що змінили клініку. У приймальні на столику лежали улюблені казки та розмальовки моєї доньки, а у кабінеті транслювали мультфільми. Все це заспокоїло мою дитину. Істерики не було! Привітна лікарка спокійно працювала над хворим зубчиком. Все це допомогло нам вилікувати карієс та не проронити сльозинки.
05 травня '16р.
Посещение стоматолога — не всегда приятная процедура, но это абсолютно не относится к Андрею Олеговичу. К нему на прием прихожу с удовольствием. Рекомендую его всем своим знакомым!
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00