Симбіотика, стоматологія

р.Галицький (Центр)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка стоматології “Симбіотика” відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.

Послуги, які надає клініка:

• консультації фахівців;
  • професійна гігієна ротової порожнини;
  • гігієна знімної ортопедичної конструкції;
  • лікування карієсу у дорослих та дітей;
  • вініри;
  • ендодонтія;
  • протезування;
  • імплантація;
  • видалення зубів;
  • рентген;
  • комп’ютерна томографія щелепи;
  • відбілювання.

Переваги приватної лікарні - високий рівень професіоналізму персоналу, приємна атмосфера, відповідність стандартам якості, сучасне обладнання та матеріали, новітні технології.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Симбіотика, стоматологія, вартість послуг:

• КТ щелепи
  • КТ скронево-нижньощелепних суглобів
  • КТ (комп'ютерна томографія)
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Рентген зуба
  • Вибілювання зубів
  • Лікування карієсу
  • Лікування кісти зуба
  • Пломбування молочного зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лінгвальні невидимі брекети
  • Виправлення прикусу зубів
  • Виправлення прикусу пластинками
  • Незнімне протезування зубів
  • Мостоподібні зубні протези
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Чищення зубів ультразвуком
  • Імплантація зубів лазером

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Лілія Булла
Моя мама в захопленні...Каже: "Людина вправна та моторна. Майстер своєї справи. Справжній естет, який робить красиво та досконало..." Тепер у моєї мами дивовижна посмішка! Дякую, Степане Степановичу, ви робите цей світ прекраснішим!
Валько Олена
Задоволена роботою лікаря
Наталія
Лікар просто чудовий. Дуже легко знаходить підхід до дітей!
Вікторія
Результатом дуже задоволена. Рекомендую брекети ставити саме у цього лікаря
Дуже хороший лікар. Справжній професіонал в своїй справі. Рекомендую.
Вікторія
Чудовий лікар. Знаходить підхід до дітей з першого прийому
оксана
24 квітня '18р.
Хочемо висловити подяку чудовому стоматологу Ользі Бачинській,котра переконала мого сина полікувати зуб без будь-якої анестезії (після 3-х приватних клінік дитина нарешті перестала боятись бормашинки й питання про загальний наркоз відпало само собою)
Сергій
Чудовий лікар!
Микола
26 травня '17р.
Декілька прийомів ще більш менш, але мене цікавить таке питання: як можна поставити пломбу криво? на передні зуби? І як можна дивитись ТВ під час того, як працюєш з паціентами? Це не повага до людей. Дуже не задоволений роботою лікаря. Читав багато позитивних відгуків і дуже сподівався на те, що обслужать хоча б нормально.
Григорий
Я очень трепетно слежу за здоровьем зубов, и гигиеной полости рта. Периодически посещаю Веру Евстахиевну для плановых процедур. Очень довольна ее работой, так же не могу не отметить, что она очень милая девушка.
Катерина
лікувала недавно зуб , прийшла -зуб не болів , поставили пломбу-почав боліти нестерпно ,лікар Юля цим не переймалась , відправила лікувати канали ,а це витрат на 3000 грн .Бізнес - це не лікування !
Анастасія
Дякую за надану допомогу. Я дуже задоволена результатом лікування. Рекомендую саме цю лікарку!
Роман
Звертався до лікаря по рекомендації знайомих. Дуже відповідалььний та уважний лікар. Провів дійсно ефективне лікування. Щиро вдячний за надану допомогу!
Іванна
Дитина просто в захваті від лікаря!!! Чесно кажучи — я теж)))
Николай
Хороший врач. Помогла решить проблему, с которой я обратился на прием!
Ева
Хороший врач, провела необходимое лечение и расписала рекомендации. Спасибо за оказанную помощь.
Екатерина
Чудесный доктор! Приятный и толковый, проводит действительно качественное и эффективное лечение.
Антон
Квалифицированный специалист, проводит качественное лечение и расписывает адекватные и толковые рекомендации.
Степан
Відповідальний та уважний, дуже ввічливий та тактовний. Лікування провів швидко, безболісно і що саме найголовніше — якісно.
Федор
Очень толковый доктор. Рекомендую!
Артур
Очень приятная врач, к лечению подходит очень ответственно. Очень качественно все делает. Рекомендую!
Милана
Обращались с ребенком. Результатом лечения остались очень довольны. Спасибо!
Спасибо за красивую улыбку!)))
Надежда
Лечение было эффективным. Спасибо за оказанную помощь!
Мне все понравилось. Рекомендую посетить именно этого врача.
Назар
29 травня '16р.
Гарна лікарка. Мені дуже сподобалось її відношення до пацієнтів. Лікування проводить на вищому рівні. Рекомендую!
Алексей
04 травня '16р.
Хороший врач. Смело могу его рекомендовать.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00