Сторінка 13. Стоматологи у Львові

Альбина
Очень приятный доктор. Мне понравился ее подход к пациенту. Лечение проводит качественно.
20 вересня '16 г.
Світлана
Дуже гарна лікарка. Лікування швидке і безболісне. Рекомендую.
17 липня '16 г.
Семен
С прошлого года все время прохожу профилактические осмотры у Гнатив Натальи. Мне нравится уважительное отношение к пациентам, позитивный настрой в лечении, уверенность в собственных силах. Таких врачей бы, да побольше!
15 лютого '17 г.
Александра
Помог справиться с заболеванием. Расписал все рекомендации. Соблюдаю их и все хорошо)
15 травня '16 г.
Олександр
Звертався до Ігоря Михайловича з приводу видалення зуба. Все пройшло швидко і безболісно, крім того, лікар росписав необхідні рекомендації, завдяки яким ускладнення не виникли. Рекомендую.
18 вересня '16 г.
Мне все понравилось. Рекомендую посетить именно этого врача.
02 червеня '16 г.
Стоматолог
Стоматолог другої категорії, надає послуги в сфері терапевтичної стоматології, та ендодонтичного лікування. Лікар займається реставрацією зубів. Орислава Ігорівна також спеціалізується на підготовці та проведенні знімного та незнімного протезування.
Стоматолог
Богдан Ігорович спеціалізується на загальній стоматології. Проводить ендодонтичне лікування, професійне відбілювання та гігієну ротової порожнини. Лікар застосовує сучасні методи лікування та профілактики в стоматології.
Стоматолог
Олена Петрівна лікар-стоматолог терапевтичного профілю. Проводить лікування та профілактику захворювань зубів та ясен. Займається чищенням та відбілюванням зубів, пломбуванням та реставрацію.
Стоматолог
Галина Ярославівна лікар-стоматолог другої категорії, спеціалізується на наданні терапевтичних послуг. Займається ендодонтичним лікуванням, пломбуванням зубів різними пломбами, також проводить реставрацію і протезування.
Стоматолог-ортодонт
Спеціаліст займається лікуванням пацієнтів за допомогою брекет-систем. Проводить лікування дитячого віку на ортодонтичних платівках, усунення шкідливих звичок за допомогою ортодонтичних трейнерів.
Стоматолог-ортодонт
21 рік досвіду
Лікар-ортодонт, займається усіма видами виправлення прикусу. Використовує новітні технології усфері ортодонтії. Встановлює капи, пластинки, брекети. Поліна Юріївна також спецалізується на наданні терапевтичних послуг у стоматології.
Дитячий стоматолог
Дитячий стоматолог