Astra Dent (Астра Дент) - стоматологические клиники

Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Вс: 09:00-21:00

Astra Dent (Астра Дент) — это сеть современных стоматологических клиник. Здесь пациентам представлены качественные услуг по восстановлению целостности зубного ряда с помощью различных методик. Сеть "АстраДент" заботится о состоянии зубов пациентов любого возраста. Клиники оснащены высокотехнологичным диагностическим оборудованием, стоматологическими установками. Все используемые материалы сертифицированы, соответствуют европейским стандартам, безопасны для пациентов. Врачи сети регулярно повышают уровень своей квалификации, изучают и внедряют новейшие стоматологические технологии.

+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00

• Акции
  • Предложения

Astra Dent (Астра Дент) - стоматологические клиники, цены на услуги:

• Рентгеновский снимок 180
  • 3D диагностика обеих челюстей с расшифровкой с помощью искусственного интеллекта 900
  • Ортопантомограмма 360

Дуже добре ❤️
Прокопенко Олена Захарівна
Дуже добре
Вячеслав
Отличная клиника, лечу зубы тут уже 2 год. Врач Крымская заменила старые, отжившие свое пломбы, Уколов прекрасно лечит каналы и спасает практически безнадёжные зубы.
татьяна
доверяю
Юля
Боліли зуби, купу стоматологів обійшла, всі або руками розводили, або після "лікування" ще гірше ставало. А тут провели повне дослідження, сказали що і як і чому нічого до того не допомагало. Полікували, тепер все чудово! Нарешті я звільнилася відцього страшного болю
Клинику посоветовала знакомая. Могу отметить, что обслуживание оперативное. Стоматолог Щуцкий всё быстро и доступно объясняет. Он профессиональный специалист. Приём был согласно назначенному времени.
Руслана
Не зря тут столько положительных отзывов, процедуры в Астра Дент действительно шикарные потому что кометологи профессиональные и точно знають что и как вашей коже нужнло. Однозначно рекомендую, лучшая клиника в которой я была!
Светлана Воловик
Хочу поблагодарить Ольгу Юрьевну! Направляла к Вам свою пациентку для извлечения обломка инструмента. Остались довольны качеством лечения и внимательностью к пациенту.
Яна
Очень опытный и корректный доктор. Составлен план лечения
Владислав
Хожу сюда планово уже несколько лет. Если что-то у близких случается, то советую. Очень хороший центр.
Александра
Спасибо, мне понравился подход врача к клиенту (мне)
Владимир
Отличный врач, шикарное отношение к пациенту.
Дуже сподобалось. Перша консультація цілком вичерпна. Все гранично зрозуміло, розроблений чіткий план подальших дій. Високий рівень професіоналізму і досвіду Олега Володимировича не залишає сумнівів. Дуже задоволена!
Мілана
Лікар пояснила все дохідливо, надала кваліфіковану допомогу. Переконала мене зробити так, як вона вважає за потрібне. Все виявилося краще моїх очікувань, видно досвідченість лікаря. Дуже хороший фахівець, таких би лікарів побільше.
Шикарний лікар, розповідає тільки правду, та все по суті. Рекомендує дійсно ефективне лікування. Процедури проводить швидко та ефективно. Я вже не вперше на прийомі. І завжди задоволена. Обов'язково буду звертатися і рекомендувати.
Дуже задоволена прийомом. Процедура була проведена на найвищому рівні, безболісно, ​​не відчула нічого. Лікар дуже кваліфікований, дуже розумний. Все що робить, все розповідає. Мені надзвичайно сподобалося. Буду звертатися ще!
Лікар дуже докладно все пояснив та відповіла на всі мої запитання. Спеціаліст на європейському рівні кваліфікації. Я обрала лікаря для своєї дитини! Тепер будемо лікуватися лише у Ольги Миколаївни. Обов'язково прийдемо ще! Рекомендуємо!
Ірина
Лікар чудовий, як фахівець і людина. Вміє завоювати прихильність до себе. Прийом залишилася задоволена. Лікар все детально пояснив на доступних для розуміння термінах. Обов'язково прийду ще! Рекомендую!
Світлана
Лікар дуже хороший фахівець! Я залишилася задоволена! Він дав дуже детальну інформацію з приводу питань, які у мене були. Сподобалося уважне ставлення, підхід і здатність до складних ситуацій. Кваліфікація лікаря на рівні Я хотіла б висловити величезну по
Юлія
Олег Володимирович лікар від Бога! Спасибі йому величезне! На жаль, не всі в наш час такі кваліфіковані та відповідальні лікарі. Отримала дуже вичерпну консультацію! Лікар торкнувся тих теми, які мене цікавили. І запропонував лікування. Дякую!
Богдана Станіславівна надзвичайно хороший фахівець, з великим досвідом роботи. Змогла одразу знайти підхід до дитини. На мою питання відповіла вичерпно. Процедуру провела на найвищому рівні! Сподобалося як мені, так і моїй дитині.
Вероніка
Відмінний лікар. Максимально уважне ставлення і високий рівень професіоналізму. Прийом пройшов у добродушній обстановці. Все детально розповіла та пояснила для чого кожна з маніпуляцій. В подальшому буду йти тільки до неї. Дякую !
Катерина
Спеціаліст хороший, це видно відразу. Не дивлячись на вік, у неї великий досвід в стоматології. Все пояснила, що до чого, де проблема і що треба робити. Провела процедуру моїй дитині безболісно і акуратно. Будемо звертатися ще. Рекомендую!
Ірина
Все було чудово. Спасибі, що є такий лікар як Ольга Миколаївна. Вона дуже кваліфікований фахівець. Видно, що підходить до справи серйозно. Немає ніякого обману. Моєму синові також дуже сподобалося. Я задоволений. Прийдемо ще!
Діна
Він не просто людина, яка машинально все робить, а лікар який вміє думати, розмірковує в процесі і знаходить причину хвороби, це сподобалося. Мені на місці зробили рентген, все оперативно, якісно та кваліфіковано. Це величезний плюс
Світалана
Лікар стикався з багатьма ситуаціями, швидко і кваліфіковано визначає, в чому проблема, причини і як з нею боротися. Тут цілком адекватні ціни, як для приватної клініки, конкурентоспроможні і навіть нижче, ніж в деяких інших схожих закладах.
Ніна
Сподобалося ставлення до пацієнта, в порівнянні з нашими поліклініками це небо і земля. Уважність, кваліфікація хороша. Це не перший лікар до якого я йду на консультацію із своєю проблемою. Але цей лікар мені зміг допомогти. Рекомендую!
Інга
Спасибі лікарю. Все пройшло добре, мені сподобалося. Лікар досить чітко пояснив діагноз, приділив час і мені, і дружині. Все було максимально докладно і часу ніхто не шкодував. Неодмінно прийду ще на прийом! Дякую за кваліфікацію та знання!
Світалана
Оксана Вікторівна дуже уважно провела прийом. Хороший спеціаліст, все пояснила, запропонував кілька варіантів лікування. Все на досить високому рівні. Зараз мені значно краще Рекомендую цього лікаря-стоматолога. Дякую!
Анастасія
Прийшла до лікаря за рекомендацією, думала як завжди подивляться халатно, і розведуть руками. Так як ситуація не стандартна, але я була приємно вражена. Лікар мене уважно вислухала та обстежила. Зараз проходжу курс лікування. Усім задоволена.

Врачи клиники Astra Dent (Астра Дент) - стоматологические клиники

Бурый Юрий Васильевич