Стоматолог і Я, стоматологія

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Статті

Сучасна стоматологічна клініка "Стоматолог і Я" проводить ортопедичне, хірургічне, терапевтичне, ортодонтичне, ендодонтичне та пародонтологічне лікування ротової порожнини. Пацієнтів приймають кваліфіковані лікарі-стоматологи, які володіють інноваційними технологіями, вдосконалюють навички та займаються науковою діяльністю.

Основні послуги клініки:

• консультація спеціаліста;
  • знімне та незнімне протезування;
  • безметалеві конструкції;
  • естетична реставрація;
  • ендодонтія;
  • лікування ясен;
  • хірургічне видалення зубів;
  • шинування;
  • френулопластика;
  • гігієна ротової порожнини;
  • лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, пародонтозу та інше.

В клініці встановлене сучасне стоматологічне обладнання. Лікарі використовують якісні та надійні матеріали.

Стоматологічна клініка "Стоматолог і Я" — це турбота про безпеку пацієнтів та індивідуальний підхід.

Обладнання

• Дентальний сканер (проведення прицільного рентгену з мінімальною дозою опромінення).

Стоматолог і Я, стоматологія, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Вінір фотополімерний на фронтальні зуби 2 000
  • Пломба тимчасова 100
  • Реставрація зуба фотополімерним композитом 1 000
  • Реставрація зуба фотополімерним композитом, додаткова поверхня 200
  • Використання лікувальної прокладки під фотополімерну пломбу (глибокий карієс) 250
  • Зняття чутливості (один зуб) 200
  • Відкритий кюретаж 1 сегмента 4 000
  • Шинування рухомих зубів 1 сегмент 4 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Антон Сергійович Ліщина,прекрасний і кваліфікований стоматолог,який вміє працювати з дітьми.Дуже рада,що у моєму житті зустрівся такий лікар!
Уляна
13 травня '18р.
Дякуєм ,дуже,за терпіння . Звернулись у клініку ,бо в клініці де ми лікувались ,швидше за все занесли інфекцію,в дитини вилитіла пломба,а під нею була інфекція і набирався гній на десні. Тепер тільки будем лікувати зубки у Вас
Антон
17 квітня '18р.
Регулярно посещаю стоматологическую клинику для профилактического осмотра ротовой полости. Я считаю, что лучше предупредить болезнь, чем потом мучится от зубной боли. Всегда доволен приемом и результатом осмотра.
Екатерина
Никогда не хвасталась крепкими зубами и белоснежной улыбкой, так как не имела этого. Полгода назад была у подруги в гостях, и появилась боль в зубе. Она, не раздумывая, записала меня к своему стоматологу. С тех пор я лечу зубы только в этой клинике и горжусь своей белоснежной улыбкой.
Последние три месяца мучилась от кровоточивости десен. Пробовала лечить народными методами, различными ополаскивателями, но заметного результата не отмечала. Решила действовать более решительно и записалась к стоматологу. После лечения количество крови, которое я замечала при чистке зубов, заметно уменьшилось. Спасибо!
Саша
Только положительные отзывы. Главное – не больно и качественно. Ни один раз посещал другие стоматологические клиники, после чего лечил осложнения или повторно вставлял пломбу. Рекомендую всем!
Петр
После травмы пришлось быстро искать стоматолога для устранения дефектов зубов. По совету друга записался на прием в клинику и не пожалел. Уже через пару визитов я смог спокойно улыбаться. Спасибо!
Тина
Наблюдаемся всей семьей. Все знают, как страшно идти к стоматологу, но после первого визита в эту клинику все сомнения по выбору стоматолога исчезли. Теперь ходим только в этот центр и ни разу не пожалели о выборе.
Vdyachna
Єдиний лікар якому довірилась моя маленька донечка.Видаляли молочні зубчики. Лікарю респект за терпіння. Буду й сама лікуватись в нього. Бо такоі людяності ще не бачила
Ірина
Дуже задоволена. Мила , добра і професійна.
16.04.2017
30 листопада '-1р.
Ліщина Антон Сергійович хоча і молодий, проте доволі кваліфікований лікар. Він лікував мені зуби від карієсу, видаляв зуб мудрості. Через те, що мій стоматолог уже пішов на заслужену пенсію, лікуватися тепер буду в Антона Сергійовича. Уже і чоловіка записала до нього на прийом.
17.04.2017
30 листопада '-1р.
З зубами у мене проблем майже немає. До Орисі Михайлівни зверталася з метою професійної чистки зубів. Я лікарем залишилася повністю задоволена. Найближчим часом планую зробити відбілювання в Орисі Михайлівни, оскільки зовсім не сумніваюся у її компетентності.
23.04.2017
30 листопада '-1р.
Щороку мені доводиться видалять зубний камінь. Цього разу звернулася до Антона Сергійовича, залишилася задоволеною. Він зробив усе обережно, не пошкодивши ясна, як це іноді траплялося раніше в інших лікарів. Планую спостерігатися у цього стоматолога.
24.04.2017
30 листопада '-1р.
Ліщина Орися Михайлівна лікувала молочні зуби моїй дочці. Ліщина змогла знайти спільну мову з дитиною, не налякала. Тепер у дочки здорові зуби, а все завдяки Орисі Михайлівні. Якщо виникнуть подібні проблеми, то, звичайно, підемо до неї.

Статті про клініку

Чи потрібно видаляти зуби мудрості
Чи потрібно видаляти зуби мудрості
Якщо зуб ще не спричиняє проблем, його треба видалити в планову порядку, не чекати, коли він спричинить, наприклад, порушення прикусу чи запалення оточуючих тканин. Планово видаляти легше і безпечніше, ніж в ургентному порядку.
Обираємо зубну щітку
Обираємо зубну щітку
— Яку зубну пасту треба обирати? На ринку можна зустріти зубні пасти для дітей та дорослих. Вони відрізняються дизайном, вмістом фтору (для дітей повинен бути меншим), різноманіттям смаків.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30