ПроКосметик (ProCosmetic), центр пластичної хірургії

5.2
Львів, пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Шевченківський
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна хірургічна клініка “ProCosmetic” - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів.

Послуги, які надає клініка:

• консультація пластичного хірурга;
  • блефаропластика;
  • ринопластика;
  • омолодження обличчя та шкіри;
  • корегування форми губ;
  • лікування облисіння;
  • позбавлення гінекомастії;
  • корекція форми та розміру грудей;
  • ліпосакція;
  • абдомінопластика;
  • лазерне шліфування шкіри.

Переваги приватної клініки - високопрофесійна команда фахівців, сучасне технічне обладнання; комфортні умови перебування.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

ПроКосметик (ProCosmetic), центр пластичної хірургії, вартість послуг:

• Контурна інтимна пластика у жінок
  • Інтимна пластика (Лабіопластика)
  • Видалення пігментації (пігментних плям) на обличчі
  • Лазерне видалення і шліфування рубців
  • Операції з видалення міжхребцевої грижі (грижм міжхребцевого диску)
  • Пластика (корекція) повік
  • Корекція (пластика) кінчика носа
  • Пластика (корекція) губ
  • Контурна пластика (корекція і наповнення) губ
  • Пластика (корекція) вушних раковин
  • Пластика грудей (збільшення грудей)
  • Відновлення (корекція форми) грудей
  • Ліпосакція сідниць (видалення жиру на сідницях)
  • Ліпосакція стегон (видалення жиру на стегнах)
  • Ліпосакція живота (видалення жиру на животі)
  • Ліпосакція рук (видалення жиру на руках)
  • Ліпосакція підборіддя (видалення жиру на підборідді)
  • Ліпосакція щік (видалення жиру на щоках)
  • Ліпосакція гомілки (видалення жиру на гомілці)
  • Ліпофілінг тіла
  • Абдомінопластика (корекція форми живота)
  • Пластика (корекція) гомілок
  • Корекція птозу (опущення верхньої повіки)
  • Лікування гіпергідрозу (посиленого потовиділення)
  • Консультація пластичного хірурга
  • Блефаропластика (зміна форми) лазером
  • Композитні вініри на зуби
  • Керамічні коронки на зуби
  • Керамічні вініри на зуби
  • Зубна імплантація
  • Консультація стоматолога
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Фторування зубів
  • Пересадка волосся
  • Апаратне лікування волосся
  • Герніопластика (видалення грижі)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Григорій
Дуже хороша клініка. Проводилась ліпосакція. Декілька днів перебував у комфортній палаті. Дуже хороший персонал. Фахівці! Особлива подяка хірургу Андрію Богдановичу Різнику. Прекрасний мотиватор. Я буквально почав нове життя
Марія
Дуже хороший лікар. Лікуємось усією сім'єю багато років.
19 квітня '19р.
Оперировали дочь у Калики. Отопластику делали. Доктор супер. Всё прошло хорошо. Результат супер. Правда, интерьер в клинике желает лучшего.
Ірина
Фахівець своєї справи. Задоволена його роботою.Не шкодую, що обрала цього стоматолога для своєї родини.
Ірина Дацко
Дар від Бога бути хірургом
ЮЛИЯ
Очень, очень хороший врач.У меня сложная история.Он радушно принял в самый тяжелый момент.Как человек тоже прекрасный.Просто другий батько
Олександра
Прекрасний та кваліфікований лікар-стоматолог. Як кажуть, лікар від Бога:)
Світлана
Спеціаліст вищої категорії,він заслуговує на найвищі нагороди.Це талант і Дар Божий в одній людині.Я рада,що лікувалася в такого чудового Доктора.Золоті руки.
Василина
Прекрасний фахівець, приємна людина!
Василина
Прекрасний фахівець, приємна людина!
Юлія
11 квітня '17р.
Дуже хороший лікар.Рекомендую.Чотири роки ходжу лише до Юрія Богдановича.
Мирослава
Василь Васильович вміє тактовно підійти до вирішення питань його профілю. Під його керівництвом не страшно, не боляче, а результати роботи його мені сподобались.
Тетяна
Андрій Богданович відомий і талановитий пластичний хірург. Радий що мені його вчасно порадили, він позбавив мене косметичного дефекту, тож зараз я виглядаю добре.
Світлана
Дуже рада, що в звернулась за допомогою саме до Василя Степановича. Чудовий хірург, прислухався до моїх побажань, все зробив як найкраще.
Леся
Нехай вас не вводить в оману, що ваш косметолог - чоловік. Колодченко один з кращих фахівців, володіє всіма сучасними методами лікування та профілактики в дерматокосметології. Раджу, не пошкодуєте!
Алла
Мне понравился доктор, но еще больше мне понравился результат проведенного лечения. Рекомендую.
Один з кращих у Львові.
Антон
З задоволенням можу підтвердити, що Юрій Богданович класний стоматолог. Я особисто у нього майже рік обслуговуюсь – все чудово, без жодних зауважень.
Римма
Располагает к себе с первых минут приема. Лечение проводит хорошо. Я осталась очень довольна полученным результатом.
Альбина
Мне все понравилось. Теперь я выгляжу на все 100)))
Яна
Спасибо за проведенную коррекцию носа!
Платон
30 травня '16р.
Очень хороший врач. Провел качественное лечение. Рекомендую.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00