Соболівська Мар'яна Ігорівна

Стоматолог
Лікар-стоматолог, має досвід роботи у сфері ендодонтії, мікрохірургії, гнатології. Мар'яна Ігорівна постійно вдосконалює свої професійні вміння беручи участь в практичних семінарах, конференціях.

Артур
Очень приятная врач, к лечению подходит очень ответственно. Очень качественно все делает. Рекомендую!
Надежда
Лечение было эффективным. Спасибо за оказанную помощь!
Оля
Чудовий лікар. Все було зроблено акуратно і безболісно.
Дар'я
07 травня '21р.
Спеціаліст дуже високої кваліфікації, робить все оперативно, видно що має дуже велику практику, людяна, чуйна, турботлива! Дякую

• 2002 - 2007 р.р. з відзнакою закінчила ЛНМУ ім.Д.Галицьгого за спеціальністю "Стоматологія"
  • 2007 - 2009 р.р.- інтернатура на базі медичного стоматологічного центру "Біоімплант Сервіс"

Курси

• 2010 р- практично-теоретичний курс реставраційної терапії на базі навчального центру « Апполонія»
  • 2010р.- практичний курс «Сучасні тенденції у формуванні та герметизації системи кореневого каналу  prof. PhilippeW.Sleiman”
  • 2010р.- участь у восьмій міжнародній конференції «Нові технології в ендодонтії»
  • 2011р.- учасник курсу «Restorative hands on training»
  • 2011р.- учасник курсу «Application of laser technologies in dentistry»
  • 2012р.- поглиблений курс Д. Рогацкіна «Трехмерная радиодиагностика челюстно-лицевой области»

• З 2013р. – член Української ендодонтичної асоціації