Грицько Марта Ігорівна

Акушер-гінеколог, репродуктолог
Завідуюча відділенням
кандидат медичних наук
доцент ЛНМУ ім.Данила Галицького
Акушер-гінеколог, репродуктолог, Грицько Марта Ігорівна, займається лікуванням патологій жіночої статевої системи, зокрема репродуктивних розладів. Проводить УЗД-обстеження, кольпоскопію, ехогістеросальпінгографію, гістероскопію. Займається сучасними репродуктивними технологіями.

Добрый вечер, сегодня у меня было первое знакомство с Мартой Ивановной, приём проходил в Ужгороде. Знакомство удалось и консультацию я получила достаточную, чтоб довериться врачу и уверенно идти с нею к планированию малыша . Дальше у нас большие дела, в декабре встреча во Львове в клинике Матери и ребёнка.
Валерія
У мене був тільки перший, ознайомчий прийом. Доктор уважна, терпляча и доброзичлива. Вона призначила мені додаткові аналізи для з'ясування більш повної картини проблеми. Думаю, що і подальше лікування я буду проходити у Марти Ігорівни.