Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Репродуктологи у Рівному

18
8,0
10
Карина
Хорошая консультация, вылечила молочницу. Всем женщинам советую хорошего врача.
03 липня '16 г.
10
Юлька
Найкращий гінеколог!!! Дякую! Завжди звертаюсь до Олександра Романовича!
05 грудня '16 г.
8
Маша
Проходили с мужем обследование. Врач отличный, все сделала акуратно. Профессионал.
09 вересня '16 г.
10
Юлия
Лікар від Бога. Всю вагітність ходила на УЗД виключно до Олександра Романовича. Турботливий, привітний, уважно оглядає діток, про все розповідає та консультує. Стать дитини сказав вже в 12тижнів і не помилився!Всім раджу такого спеціаліста!
12 червеня '17 г.
10
Алла
Дуже чуйний, уважний. Проводив мені УЗД і за лічені хвилини консультації я дізналась від нього більше, ніж за роки від інших гінекологів. Висококваліфікований спеціаліст. Рекомендую!!
11 липня '17 г.
9
Марія
Дуже хороший лікар, уважно оглядає на УЗД дитинку і матір, відповідав і пояснив всі питання, які нас із чоловіком цікавили, виявив порушення кровотоку у лівій вені, чим самим допоміг вчасно діагностувати та вилікувати цю проблему. Дуже йому вдячні!!!
12 березеня '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Аакушер-гінеколог, Репродуктолог
8,40
Акушер-гінеколог Царук Ірина Андріївна спеціалізується на лікуванні жіночих статевих захворювань, репродуктології, пологах. Консультує стосовно стану здоров’я жінки та її вагітності. Проводить дослідження в області репродуктології. Спеціалізується на лікуванні таких жіночих захворювань, як хвороби шийки матки, запальних процесів, інфекцій, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, кандидоз, трихомоніаз). Лікує полікістоз яєчників та кісту. Має великий досвід в лікуванні та наданні допомоги при клімаксі та порушенні менструального циклу. Спеціалізується на усуненні наслідків позаматкової вагітності. Лікує жіноче безпліддя та дисфункцію яєчників.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Лікар УЗД
19 років досвіду
8,35
Акушер-гінеколог Колтонюк Олександр Романович спеціалізується на діагностуванні та лікуванні захворювань жіночої статевої системи, нагляду за вагітними та прийомом пологів. Надає повну консультацію з питань захворювань жіночих статевих органів, проводить первинний огляд пацієнток. Бере мазок для подальших лабораторних досліджень. Власноруч проводить УЗ-діагностику вагітних. Визначає не тільки стан і ступінь розвитку ембріона, а ще й стан та зміни, що відбулись у матці. Проводить УЗД сечового міхура та молочних залоз на предмет виявлення пухлин та відхилення від нормального фунціонування в період та після вагітності. Лікує хвороби шийки матки та придатків.Надає подальшу консультацію з приводу профілактичних заходів.