Репродуктологи Запорожья

Маша А.
Дуже уважний спеціаліст. Справила на мене хороше враження. Призначене лікування, почало ефективно допомагати через декілька днів. Також лікар все детально пояснює, що для чого призначається, та на що впливає. Прийду ще! Рекомендую!
Анонім
Сподобався підхід лікаря, отримала грамотну консультацію. Були призначені додаткові аналізи, для розуміння причин захворювання. Порадувало те, що лікар не призначив відразу гормональні препарати а вирішив розібратися в першопричині.
Акушер-гинеколог, репродуктолог, врач УЗИ
Врач специализируется на лечении гинекологических патологий, в частности, воспалительных процессов и инфекций, передающихся половым путем. Использует современные подходы в лечении заболеваний шейки матки и нарушений менструального цикла. Выполняет видеокольпоскопию, владеет методами интимной пластики.
Анонім