Сторінка 2. Неврологи у Львові

Алексей
Мучился от мигрени. Пришел к этому врачу, через неделю забыл, что болело)
21 липня '16 г.
Олег
Місяць назад звернувся з скаргами неконтрольованих нервових зривів. Після 2 тижнів призначеного лікування вже був помітний результат.
06 лютого '18 г.
Станислав
Понравиля подход к пациенту. Да и лечение она провела быстро и хорошо.
01 червеня '16 г.
Роман
Мартиненко дуже тактовний, культурний і компетентний лікар. Можете не сумніватися – вона уважно вислухає, підтримає, вилікує. Я у неї лікувався, так що знаю що говорю
23 вересня '16 г.
05.05.2017
Гевʼяк Орест допоміг мені у лікуванні такої складної хвороби як недостатність кровопостачання головного мозку. Стадія у мене була не запущена, проте захворювання саме по собі є складним. Орест призначив комплексне, дієве лікування. Мій стан значно покращився завдяки цьому лікарю.
30 листопада '-1 г.
12.05.2017
Уже у літньому віці у мене почалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Хронічна ішемія головного мозку могла призвести до інвалідності. Тому я безмежно вдячний Гевʼяку Оресту за своєчасне діагностування хвороби та за ефективне лікування. Тепер моє життя в безпеці.
30 листопада '-1 г.
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
Дитячий кардіолог, проводить функціональну діагностику. Займається лікуванням вроджених патологій серця, ревматичних та неревматичних хвороб серця, міокардитів, артеріальної гіпертензії, вегето-судинної дистонії.
Дитячий невролог
Лікар Миронович Роман Тадейович – дитячий невролог. Досвід роботи 34 роки. Лікар вищої категорії. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Проводить лікування пошкоджень у роботі головного мозку у віці до одного року. Приймає дітей у консультативному режимі. Проводить огляд новонароджених до одного року. Лікує вроджені аномалії ЦНС.
Невролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з головним болем, погіршенням пам'яті, судомами, болем в хребті та порушенням координації. Лікує остеохондроз, мігрень, епілепсію, розсіяний склероз, вегетосудинну дистонію та інші хвороби.
Невролог
Лікар-невролог спеціалізується на лікуванні захворювань неврологічного профілю, серед яких: міжхребцева грижа, міофасціальний больовий синдром, остеохондроз, радикуліт (радикулопатія). Також Зоряна Аркадіївна проводить ортопедичну корекцію хребта методом «короткого важеля», паравертебральні блокади, зональні ін'єкції, карбоксітерапію процедури ударно-хвильової терапії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-24
Невролог, Рефлексотерапевт
Лікар надає широкий спектр послуг в області неврології та рефлексотерапії. Займається зняттям функціональних блоків та защемлень. Лікує гострий радикуліт, міжхребцеві кили, ішіас, люмбаго, функціональні блоки і защемлення. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Невролог, Інформотерапевт
Лікар Пронів Орест Богданович – невролог, інформотерапевт. Досвід роботи 42 роки. Головний лікар медичного центру "Біомед". Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи, пошуку причин поганого самопочуття у складних випадках, коли традиційні методи не дають результату. Використовує для діагностики метод Р. Фолля, швейцарську технологію діагностики ЕРІ, а у лікуванні — гомеопатію та фізіопроцедури. Допомагає у складних проблмеах лікування та діагностиці алергій, гормональних порушень, порушень обміну речовин, болей різного походження
Записатися на прийом15 онлайн записів
Невролог дитячий
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії неврологічних захворювань у дітей. Приймає пацієнтів з епілепсією, гіперактивністю, порушенням сну та затримкою психомовного розвитку. В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах по неврології.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
21 рік досвіду
Вікторія Віталіївна, спеціалізується в сфері дитячої неврології. Проводить лікування захворювань нервової системи, мігрені, затримки моторної функції, епілепсії, заїкання, нервовий тік, порушення сну, гіпоксичного ураження ЦНС.
Невропатолог
Записатися на прийом3 онлайн записи