Сторінка 5. Неврологи у Львові

Алексей
Мучился от мигрени. Пришел к этому врачу, через неделю забыл, что болело)
21 липня '16 г.
Олег
Місяць назад звернувся з скаргами неконтрольованих нервових зривів. Після 2 тижнів призначеного лікування вже був помітний результат.
06 лютого '18 г.
Станислав
Понравиля подход к пациенту. Да и лечение она провела быстро и хорошо.
01 червеня '16 г.
Роман
Мартиненко дуже тактовний, культурний і компетентний лікар. Можете не сумніватися – вона уважно вислухає, підтримає, вилікує. Я у неї лікувався, так що знаю що говорю
23 вересня '16 г.
05.05.2017
Гевʼяк Орест допоміг мені у лікуванні такої складної хвороби як недостатність кровопостачання головного мозку. Стадія у мене була не запущена, проте захворювання саме по собі є складним. Орест призначив комплексне, дієве лікування. Мій стан значно покращився завдяки цьому лікарю.
30 листопада '-1 г.
12.05.2017
Уже у літньому віці у мене почалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Хронічна ішемія головного мозку могла призвести до інвалідності. Тому я безмежно вдячний Гевʼяку Оресту за своєчасне діагностування хвороби та за ефективне лікування. Тепер моє життя в безпеці.
30 листопада '-1 г.
Дитячий невролог
Лікар функціональної діагностики, дитячий невролог
Невропатолог
Лікар займається лікуванням та профілактикою неврологічних розладів. Займається діагностикою та лікуванням пацієнтів з гострим порушенням мозкового кровообігу (включаючи наслідки інсультів: ішемічного, геморагічного, САК.)
Записатися на прийом2 онлайн записи
Невролог
Висококваліфікований спеціаліст з діагностики та лікування хвороб центральної, периферійної та вегетативної нервової системи, в тому числі хвороби Паркінсона. Має великий клінічний, педагогічний, науковий досвід у різних галузях неврології. Стажувався в університетських клініках Європи (в т.ч. Австрії та Польщі). Володіє методиками блокад, мануальної терапії.
Неровлог
Кардіолог, терапевт
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи. Також приймає пацієнтів з патологіями терапевтичного профілю. Проводить оцінку ризику розвитку тромбоемболії та інсульту. Успішно лікує гіпертонію, стенокардію, атеросклероз, нейроциркуляторну дистонію, ішемічну хворобу серця.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Львів смт Східниця, вул. Золота Баня, 2 А
Невролог, нейрофізіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЦНС. Веде плановий прийом пацієнтів. Проводить оцінку загального стану ЦНС, лікує неврози та неврити, займається відновленням сну. Спеціалізується на патологічних змінах головного мозку. Проводить нейрофізіологічні дослідження.
Невролог
Лікар спеціалізуеться на неврології, лікує дегенеративно дистрофічні зміни хребта ( протрузії, грижі, спондилоартроз, спондильоз). Також спеціалізується на лікуванні головного болю, болю в шиї, що віддають в руку, болю в грудному та поперековому відділі хребта. Ігор Володимирович проводить ортопедичну корекцію хребта методом «короткого важеля», паравертебральні блокади, зональні ін'єкції, карбоксітерапію, процедури ударно-хвильової терапії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-04