Сторінка 4. Неврологи у Львові

Алексей
Мучился от мигрени. Пришел к этому врачу, через неделю забыл, что болело)
21 липня '16 г.
Олег
Місяць назад звернувся з скаргами неконтрольованих нервових зривів. Після 2 тижнів призначеного лікування вже був помітний результат.
06 лютого '18 г.
Станислав
Понравиля подход к пациенту. Да и лечение она провела быстро и хорошо.
01 червеня '16 г.
Роман
Мартиненко дуже тактовний, культурний і компетентний лікар. Можете не сумніватися – вона уважно вислухає, підтримає, вилікує. Я у неї лікувався, так що знаю що говорю
23 вересня '16 г.
05.05.2017
Гевʼяк Орест допоміг мені у лікуванні такої складної хвороби як недостатність кровопостачання головного мозку. Стадія у мене була не запущена, проте захворювання саме по собі є складним. Орест призначив комплексне, дієве лікування. Мій стан значно покращився завдяки цьому лікарю.
30 листопада '-1 г.
12.05.2017
Уже у літньому віці у мене почалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Хронічна ішемія головного мозку могла призвести до інвалідності. Тому я безмежно вдячний Гевʼяку Оресту за своєчасне діагностування хвороби та за ефективне лікування. Тепер моє життя в безпеці.
30 листопада '-1 г.
Функціональна діагностика, Дитячий невролог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар надає рекомендації батькам щодо розвитку дитини, коли дитина повинна сидіти, тримати голівку, перевертатися, стояти, говорити перші слова, проводить електроенцефалографію, нейросонографію, консультативний прийом з комплексним фізикальним оглядом і тестуванням.
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на неврології. Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Христина Вікторівна постійно удосконалює свої знання і навички проходячи тематичні курси підвищення кваліфікації.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Невролог, дитячий невролог