Неврологи у Рівному

Первинний огляд та консультація непровідного лікаря невропатолога в клініці «Oxford Medical» 500
Дарья
Консультировалась для лечения невроза, все быстро и четко, понятно объяснила. В общем, довольна приемом.
14 липня '16 г.
Олег
Чудова лікарка, швидко поставила мене на ноги.
06 липня '16 г.
Невролог, вертебролог, сомнолог
Займається лікуванням неврологічних поталоній, порушень сну. Автор більше 50 наукових публікацій, підручників, методичних розробок. Номінант багатьох міжнародних та всеукраїнських проетів.
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)
Невролог
Лікар займається успішним лікуванням широкого спектру неврологічних захворювань. Також проводить реабілітацію пацієнтів, які перенесли закриті черепно-мозкові травми та інсульти.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рефлексотерапевт, Ревматолог
Рефлексотерапевт Лісничий Володимир Антонович спеціалізується на наданні допомоги різним органам та системам. Проводить голковколювання. Лікує сколіози, остеохондрози, радикуліти, вегетосудинні дистонії. Слідкує за станом здоров'я пацієнта на всіх етапах його лікування. Надає невідкладну допомогу при ураженнях суглобів і тканин людини. Лікує фізіотерапевтично та медикаментозно. Надає подальшу консультацію щодо усунення наслідків хвороби, що вже була вилікувана.