Миронович Богдан Тадейович

Дитячий невролог
лікар вищої категорії
Лікар Миронович Роман Тадейович – дитячий невролог. Досвід роботи 34 роки. Лікар вищої категорії. Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Проводить лікування пошкоджень у роботі головного мозку у віці до одного року. Приймає дітей у консультативному режимі. Проводить огляд новонароджених до одного року. Лікує вроджені аномалії ЦНС.

Орест
Лікар Миронович Богдан Тадейович – просто лікар від Бога.Він відомий у всій Україні.Звідусіль до нього везуть немовлят на консультацію.В нашому випадку від нього потрібно було підтвердження відсутності наслідків впливу пологової травми на нервову систему Дуже йому вдячні!
Мар'яна
Дитячий невропатолог Богдан Тадейович Миронович- золотий спеціаліст! Він дуже мудра людина.В нього достатньо досвіду , щоб приймаьи серйозні рішення щодо лікування тяжкохворих діток . Ми дуже цінуємо Вашу працю!
Ivan
Гарний лікар, фахівець своєї справи.
Дуже хороший, розумний,простий добрий і чуйний лікар, спеціаліст своїх справі...
Тарас
Дуже хороший спеціаліст