Кладько Орест Ярославович

Невролог
21 рік досвіду
лікар першої категорії
Лікар невролог лікар першої кваліфікаційної категорії, надає допомогу хворим з мігреннями, невралгією, невропатией, різними розладами сну, безсонням. До кожного пацієнт складає індивідуальну програму лікування. Проводить скринінг діагностику синдрому абструктивного апное сну. Кладько Орест Ярославович автор багатьох наукових публікацій.

Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський

Богдан
Лікар чудовий.Вміє вислухати і дати пораду,шо на даний час є дуже рідкісним.Всім раджу звертатися

• 2002 р. - Львівський національний медичний університет (ЛНМУ) ім. Д. Галицького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2003 р. - інтернатура за спеціальністю "Неврологія" на базі відділення неврології Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова та кафедри неврології та нейрохірургії факультету післядипломної освіти ЛНМУ ім. Д. Галицького.

Курси

• 2013 р. - стажування "Сомнологія", лабораторія сну "Укртелемед", м. Київ;
  • 2017 р. — курси з функціональної діагностики.
Схожі спеціалісти:
Невролог, Функціональний діагност