Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Неврологи в Хмельницькому

Консультація невролога в клініці «Oxford Medical» 450
Консультація невропатолога в клініці «Гінекологічний МЦ» 550
28
8,0
10
Антон
Прекрасная женщина и врач.
24 серпня '16 г.
8
Паша
Мне реального помогла. Рекомендую всем.
14 липня '16 г.
8
Кира
Большое спасибо за помощь! Дай Бог ей здоровья!
04 вересня '16 г.
10
Нина
Прекрасный врач, я довольна консультацией.
15 липня '16 г.
10
Тетяна
Дуже чудовий спеціаліст і як людина супер
25 липня '17 г.
10
Наталя
Прекрасний лікар.Дай Боже йому довгих років життя .
31 липня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Невролог
23 роки досвіду
8,92
Ельвіра Миколаївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань нервової системи. Лікує порушення мозкового кровообігу, вегетосудинну дистонію, головні болі, мігрені та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 690 грн.
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В
Невролог
8,63
Лікар Гурфінкель Михайло Семенович присвятив професійну діяльність роботі в неврології. В обов’язки входить прийом, обстеження, діагностування та проведення медичних процедур хворим із розладами психіки (легкої, середньої тяжкості). Використовує діагностичні методі полісомнографії, електроміографії, реоенцефалографії. Робить аналіз люмбарної пункції для встановлення причин порушень психічної діяльності. Здійснює пара вербальну блокаду.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Хмельницький вул. Володимирська, 94
Дитячий невролог
39 років досвіду
8,55
Дитячий лікар
Доктор Сердюк Татьяна Ивановна работает в детской неврологии, имеет 33-летний стаж, высшую категорию. В спектр услуг специалиста входит диагностика, динамическое наблюдение и лечение заболеваний нервной системы. Доктор устраняет неврозы, нормализует поведение, сон ребенка, лечит недержание мочи и дает рекомендации по профилактике болезней нервной системы.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 300 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 11 Е
Невропатолог
56 років досвіду
8,40
Ганна Василівна Волянська надає консультаційні послуги в галузі невропатології, здійснює обстеження, проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань центральної нервової системи та опорно-рухового апарату, застосовує на практиці технології рефлексотерапії та сучасні методи лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 500/400 грн.
Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх
Невролог
29 років досвіду
8,35
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області неврології. Здійснює консультування пацієнтів з ураженням центральної та периферичної нервової системи, неврозами, депресією. Допомагає відновитися після травм, інсультів та невропатії. В роботі використовує медикаментозні, фізіотерапевтичні методи лікування. Виконує масаж та паравертебральні блокади.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 150 грн.
Хмельницький пр-т Миру, 63
Невролог
7,95
Лікар Кривицька Віліна Василівна займається обстеженням, діагностикою, лікуванням відхилень, пов’язаних з функціональністю нервових систем. Невролог проводить консультації щодо профілактики, усунення захворювань в області неврології. Здійснює обстеження пацієнтів із застосуванням електроміографії, реоенцефалографії, полісомнографії. Встановлює пара вербальну блокаду, відключаючи рефлектори больових відчуттів. Проводить плевральну пункцію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Хмельницький вул. Степана Бандери, 7/1
Невролог
7,82
Невролог вищої категорії спеціалізується на усунень відхилень в роботі нервової системи (центральної чи периферичної). З метою проведення дослідницької роботи та встановлення точного діагнозу використовує на практиці електроміографію, реоенцефалографію, полісомнографію. Надає медичну допомогу хворим на неврози, нервозність та тривожність. В разі потреби назначає та проводить процедуру люмбарної пункції та повідомляє результати обстеження за аналізами ліквору.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 250 грн.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76
Невролог
7,70
Лікар Костюк А. В. кандидат медичних наук, працює в галузі невропатології. Займається лікуванням неврозів та вегето-судинної дистонії. Невролог надає послуги із консультування пацієнтів з приводу захворювань центральної та периферичної нервових систем. Проводить діагностичну роботу, використовуючи електроміографію, реоенцефалографію, полісомнографію. Здійснює відключення частини больового рефлектора способом установки пара вербальної блокади.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-02-24
Консультація 300 грн.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76
Невропатолог
7,60
Лікар Кушерська Катерина Андріївна спеціалізується в області неврології. Веде консультативний прийом, проводить огляди та діагностичні обстеження. Займається лікуванням уражень центральної та периферійної нервової системи, патологій головного та спинного мозку. В сфері професійних інтересів лікаря також вегето-судинна дистонія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 400 грн.
Хмельницький вул. Проскурівська, 13