Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі неврологи в Хмельницькому

Послуга Ціна
Консультація невропатолога в кліниці «МилаМед» 250
Консультация невропатолога в кліниці «Призма ОН» 150
9
9,0
Кардіолог
15 років досвіду
8,95
Кардіолог працює з пацієнтами що страждають від хвороб серця. Займається лікуванням вродженого серцевого пороку, дистонії вегето-судинної системи. Використовує різні методики обстеження (ритмокардіографію,електрокардіографію, дослідження порушень в роботі коронарних артерій). Надає медичну допомогу для нормалізації роботи серцево-судинної системи, покращення загального стану здоров’я людини.
Василиса
04 вересня '16р.
9
Водила на прием отца, все прошло хорошо, будем менять образ жизни.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Невролог
8,60
Лікар Гурфінкель Михайло Семенович присвятив професійну діяльність роботі в неврології. В обов’язки входить прийом, обстеження, діагностування та проведення медичних процедур хворим із розладами психіки (легкої, середньої тяжкості). Використовує діагностичні методі полісомнографії, електроміографії, реоенцефалографії. Робить аналіз люмбарної пункції для встановлення причин порушень психічної діяльності. Здійснює пара вербальну блокаду.
Наталя
31 липня '17р.
10
Прекрасний лікар.Дай Боже йому довгих років життя .
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хмельницький вул. Володимирська, 94
Невропатолог
8,15
Лікар Кушерська Катерина Андріївна спеціалізується в області неврології. Веде консультативний прийом, проводить огляди та діагностичні обстеження. Займається лікуванням уражень центральної та периферійної нервової системи, патологій головного та спинного мозку. В сфері професійних інтересів лікаря також вегето-судинна дистонія.
Света
04 лютого '17р.
9
Нервный срыв не прошел для меня бесследно. Плохое самочувствие привело в кабинет врача-невролога. Екатерина Андреевна Внимательно изучила ситуацию. Сразу меня успокоила и дала оптимистические прогнозы на успешное лечение. Так и вышла, в докторе я не разочаровалась.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-01-20
Консультація 250 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Невролог
7,82
Невролог вищої категорії спеціалізується на усунень відхилень в роботі нервової системи (центральної чи периферичної). З метою проведення дослідницької роботи та встановлення точного діагнозу використовує на практиці електроміографію, реоенцефалографію, полісомнографію. Надає медичну допомогу хворим на неврози, нервозність та тривожність. В разі потреби назначає та проводить процедуру люмбарної пункції та повідомляє результати обстеження за аналізами ліквору.
Наталія
09 березеня '17р.
10
Випадково потрапила до Галини Іванівни. Дуже грамотно підібрала лікування мені , моєму чоловіку і моєму батькові. Галина Іванівна ми вам дуже вдячні,особливо мій чоловік,після призначених вами крапельниць з приводу загострення хронічної дискогенної люмбоішалгії,він забув про біль в спині.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 250 грн.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76 (будівля колишнього пологового будинку)
Невролог
7,60
Лікар Кривицька Віліна Василівна займається обстеженням, діагностикою, лікуванням відхилень, пов’язаних з функціональністю нервових систем. Невролог проводить консультації щодо профілактики, усунення захворювань в області неврології. Здійснює обстеження пацієнтів із застосуванням електроміографії, реоенцефалографії, полісомнографії. Встановлює пара вербальну блокаду, відключаючи рефлектори больових відчуттів. Проводить плевральну пункцію.
Антон
24 серпня '16р.
10
Прекрасная женщина и врач.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-01-20
Хмельницький вул. Булаєнко, 51
Невропатолог
7,55
Лікар Барцеховська Людмила Дмитрівна спеціалізується в області неврології . Займається діагностикою та лікуванням хвороб, що вражають центральну та периферичну нервові системи. Надає послуги консультування, профілактичного огляду, комплексних обстежень. Лікує хвороби Альцгеймера та Паркінсона. Приймає пацієнтів із невралгіями, невритами та мігренями.
Тетяна
09 січня '17р.
8
Звернулась до терапевта з болями у обличчі. Знеболюючі не допомагали надовго. Вона направила мене до невролога. Людмила Володимирівна не тільки поставила діагноз - неврит трійчастого нерва, а й встановила його причину. Після її усунення я відчула значне полегшення.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 30 (жіноча консультація №2, каб. № 11, 14)
Невролог
7,48
Лікар Костюк А. В. кандидат медичних наук, працює в галузі невропатології. Займається лікуванням неврозів та вегето-судинної дистонії. Невролог надає послуги із консультування пацієнтів з приводу захворювань центральної та периферичної нервових систем. Проводить діагностичну роботу, використовуючи електроміографію, реоенцефалографію, полісомнографію. Здійснює відключення частини больового рефлектора способом установки пара вербальної блокади.
Анна
18 січня '17р.
10
Внимательный высоквалифицированный врач
Записатися на прийом15 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76 (будівля колишнього пологового будинку)