Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі неврологи в Хмельницькому

Послуга Ціна
Консультація невропатолога в кліниці «МилаМед» 300
Консультация невропатолога в кліниці «Призма ОН» 150
Консультація дитячого невролога (діти до 1 року) в кліниці «Медичний центр БоМед» 250
12
8,0
Невролог
8,60
Лікар Гурфінкель Михайло Семенович присвятив професійну діяльність роботі в неврології. В обов’язки входить прийом, обстеження, діагностування та проведення медичних процедур хворим із розладами психіки (легкої, середньої тяжкості). Використовує діагностичні методі полісомнографії, електроміографії, реоенцефалографії. Робить аналіз люмбарної пункції для встановлення причин порушень психічної діяльності. Здійснює пара вербальну блокаду.
Наталя
01 березеня '18р.
10
Чудовий врач,і як людина чудова.Хай господь його охороняє.Всім рекомендую!!!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-25
Хмельницький вул. Володимирська, 94
Невропатолог
8,15
Лікар Кушерська Катерина Андріївна спеціалізується в області неврології. Веде консультативний прийом, проводить огляди та діагностичні обстеження. Займається лікуванням уражень центральної та периферійної нервової системи, патологій головного та спинного мозку. В сфері професійних інтересів лікаря також вегето-судинна дистонія.
Света
04 лютого '17р.
9
Нервный срыв не прошел для меня бесследно. Плохое самочувствие привело в кабинет врача-невролога. Екатерина Андреевна Внимательно изучила ситуацию. Сразу меня успокоила и дала оптимистические прогнозы на успешное лечение. Так и вышла, в докторе я не разочаровалась.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація 250 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Невролог
7,82
Невролог вищої категорії спеціалізується на усунень відхилень в роботі нервової системи (центральної чи периферичної). З метою проведення дослідницької роботи та встановлення точного діагнозу використовує на практиці електроміографію, реоенцефалографію, полісомнографію. Надає медичну допомогу хворим на неврози, нервозність та тривожність. В разі потреби назначає та проводить процедуру люмбарної пункції та повідомляє результати обстеження за аналізами ліквору.
Наталія
09 березеня '17р.
10
Випадково потрапила до Галини Іванівни. Дуже грамотно підібрала лікування мені , моєму чоловіку і моєму батькові. Галина Іванівна ми вам дуже вдячні,особливо мій чоловік,після призначених вами крапельниць з приводу загострення хронічної дискогенної люмбоішалгії,він забув про біль в спині.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Консультація 250 грн.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76 (будівля колишнього пологового будинку)
Невролог
7,60
Лікар Кривицька Віліна Василівна займається обстеженням, діагностикою, лікуванням відхилень, пов’язаних з функціональністю нервових систем. Невролог проводить консультації щодо профілактики, усунення захворювань в області неврології. Здійснює обстеження пацієнтів із застосуванням електроміографії, реоенцефалографії, полісомнографії. Встановлює пара вербальну блокаду, відключаючи рефлектори больових відчуттів. Проводить плевральну пункцію.
Антон
24 серпня '16р.
10
Прекрасная женщина и врач.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хмельницький вул. Булаєнко, 51
Невропатолог
7,55
Лікар Барцеховська Людмила Дмитрівна спеціалізується в області неврології . Займається діагностикою та лікуванням хвороб, що вражають центральну та периферичну нервові системи. Надає послуги консультування, профілактичного огляду, комплексних обстежень. Лікує хвороби Альцгеймера та Паркінсона. Приймає пацієнтів із невралгіями, невритами та мігренями.
Тетяна
09 січня '17р.
8
Звернулась до терапевта з болями у обличчі. Знеболюючі не допомагали надовго. Вона направила мене до невролога. Людмила Володимирівна не тільки поставила діагноз - неврит трійчастого нерва, а й встановила його причину. Після її усунення я відчула значне полегшення.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-25
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 30 (жіноча консультація №2, каб. № 11, 14)
Невролог
7,48
Лікар Костюк А. В. кандидат медичних наук, працює в галузі невропатології. Займається лікуванням неврозів та вегето-судинної дистонії. Невролог надає послуги із консультування пацієнтів з приводу захворювань центральної та периферичної нервових систем. Проводить діагностичну роботу, використовуючи електроміографію, реоенцефалографію, полісомнографію. Здійснює відключення частини больового рефлектора способом установки пара вербальної блокади.
Анна
18 січня '17р.
10
Внимательный высоквалифицированный врач
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Консультація 300 грн.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76 (будівля колишнього пологового будинку)
Дитячий невролог
33 роки досвіду
5,00
Дитячий лікар
Доктор Сердюк Татьяна Ивановна работает в детской неврологии, имеет 33-летний стаж, высшую категорию. В спектр услуг специалиста входит диагностика, динамическое наблюдение и лечение заболеваний нервной системы. Доктор устраняет неврозы, нормализует поведение, сон ребенка, лечит недержание мочи и дает рекомендации по профилактике болезней нервной системы.
Записатися на прийомЗа місяць записано 3 пацієнта
Консультація 250 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 11е
Невропатолог
50 років досвіду
5,00
Ганна Василівна Волянська надає консультаційні послуги в галузі невропатології, здійснює обстеження, проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань центральної нервової системи та опорно-рухового апарату, застосовує на практиці технології рефлексотерапії та сучасні методи лікування.
Записатися на прийом
Консультація 300 грн.
Хмельницький вул. Подільська, 93/1 (2 поверх)