Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі неврологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультация невролога в кліниці «ЛДЦ Слаомед» 140
Консультація невропатолога в кліниці «Салютем» 200
Консультація невролога в кліниці «МЦ Статус» 200
Консультація невролога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 190
Бесіда-консультація дитячого невролога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 110
Бесіда консультація невролога в кліниці «Медичний центр Альтамедика» 110
Консультація невролога в кліниці «Хелс Клінік на Стрілецькій» 150
Консультація невролога в кліниці «Медичний центр Берегиня» 200
Консультація невролога в кліниці «Центр-В» 200
Консультація невролога з оглядом в кліниці «Медичний центр Омеда» 175
8
8,0
Невролог
10 років досвіду
8,35
Лікар-невролог, спеціалізується на лікуванні порушень діяльності центральної та периферичної нервової системи. Для діагностики захворювань використовує методи електроенцефалографії та МРТ. Займається терапією запаморочень, епілепсії, судом, хвороби Паркінсона.
Дмитро
01 листопада '16р.
10
Спостерігався і лікувався у Ігоря Анатолійовича після інсульту. Щиро здивований відповідальністю і професіоналізмом лікаря. Величезне Вам спасибі. Бажаю успіхів і подальшої плідної роботи!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-23
Консультація 100 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Терапевт
7,87
Лікар Мостовой Юрій Михайлович, терапевт, професор. Надає консультації щодо терапії захворювань та вакцинації. Займається діагностуванням та лікуванням вірусної інфекції, гастриту та вегето-судинної дистонії. Директор Медичного центру «Пульс», завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ.
Наталія
09 березеня '17р.
10
Професіонал з великої літери. Проблему затяжного кашлю, причини якого і - головне - рекомендацій щодо лікування не могли тривалий час з'ясувати Юрій Михайлович вирішив досить швидко і точно.Розпочала лікування, є прогрес
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Терапевт, Пульмонолог
7,82
Лікар Сідоров Андрій Анатолійович, терапевт, пульмонолог. Спеціалізується в галузі діагностування та лікування атопічної бронхіальної астми, вегето-судинної дистонії та вродженого пороку серця. Проводить сегментектомію легенів.
Сергей
11 лютого '17р.
9
Наша семья очень благодарна Андрею Анатольевичу. Мало того, что он нас принял в выходной день (т.к мы иногородние). Внимательно изучил наши мед. документы с большой историей. Очень понятно, грамотно, доступно рассказал и показал нам нашу проблему, назначил хорошее лечение.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Невролог, Вертебролог
7,35
Лікар Мельник М.Е. виконує професійну діяльність у сфері вертебрології та неврології. Займається діагностикою та лікуванням остеохондрозу, лордозу та неврозів. Ефективно лікує больові синдроми, спазми, запальні процеси та неврологічні захворювання за допомогою лікувальних блокад. Консультує стосовно програм реабілітації захворювань хребта та суглобів.
Валентина
02 листопада '16р.
7
Не думав, що вертебролог зможе допомогти при моїх болях у попереку. Але мені дуже рекомендували Мельника. Зараз мені здається, що головна причина, чому все вийшло, у лікарі. Це він своїми вмілими руками "чаклував" над моєю спиною і домігся просто приголомшливих результатів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Невролог, Фізіотерапевт, Вертебролог, Мануальний терапевт
36 років досвіду
7,35
Лікар Коваленко Євген Миколайович спеціалізується у сфері мануальної терапії, фізіотерапії, вертебрології та неврології. Здійснює діагностику та лікування остеохондрозу, неврозів, сколіозу, лордозу. Займається відновленням патологічно зміненої біомеханіки опорно-рухового апарату (зняття блоків суглобів, зовнішніх контрактур, відновлення симетрії тіла) за допомогою мануальної терапії. Надає консультації щодо комплексних програм лікування та реабілітації захворювань хребта та суглобів.
Дмитро
08 листопада '16р.
7
Євген Миколайович став шанованим мною доктором, після того, як зняв гострі поперекові болі, які довго мене турбували. Завдяки його допомозі, я знову ходжу без страху, що мене скрутить в будь-який момент.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-23
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Кримського, 50
Невролог
27 років досвіду
7,20
Врач невролог первой квалификационной категории, специализируется на диагностикровании и лечении различных патологий и заболеваний спинного и головного мозга. Занимается терапией болезней периферической нервной системы и вегетососудистой дистонии. Фальштинский Руслан Викторович специалист по паравертебральной блокаде, лечению цервикалгии, дорсалгии, инсультов, невралгии, воспаления седалищного нерва.
Аліна
26 січня '18р.
10
Чудовий спеціаліст! Була в нього не один раз і всі,кому радила його, теж були задоволенні!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-23
Консультація 200 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а
Нейрохірург
5 років досвіду
7,15
Нейрохірург, член Української асоціації нейрохірургів. Спеціалізується на лікуванні судинно-мозкових захворювань методами оперативного втручання. Має досвід терапії неврологічних патологій, спричинених порушеннями у хребті та інших відділах опорно-рухового апарату.
Марія
19 квітня '17р.
10
Дякую Моканюк В.О. за доброзичливе та безоцінне відношення до пацієнтів, за надання не тільки професійної допомоги, але і вміння вислухати і надати психологічну підтримку людині
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Невролог
18 років досвіду
7,00
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 195 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 34
Невролог
7,00
Лікар Кондратюк Олена Петрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань центральної та периферичної нервових систем. Лікує неврити, вегетосудинну дистонію та грижу міжхребцевих дисків, мігрені, приймає пацієнтів з остеохондрозом, неврологічними та імунними розладами, які перенесли інсульт і з хворобами кровоносних судин.
Записатися на прийом8 онлайн записів
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)
Дитячий невролог
13 років досвіду
5,00
Дитячий лікар
Спеціалізується в галузі дитячої неврології. Проводить консультації та діагностування різних неврологічних захворювань і їх профілактику. Проводить профілактичні огляди дітей до року.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 175 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29