Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі неврологи в Полтаві

Невролог
9,98
Лікар Слюсар Наталія Олексіївна спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається лікуванням вегетосудинної дистонії, неврозів, гострих порушень мозкового кровообігу, невриту лицевого нервів. Спеціалізуються на проведенні електроміографії, реоенцефалографії, полісомнографії, проведенні паравертибральних блокад.
Маргарита
06 лютого '17р.
8
Регулярно консультируюсь у Натальи Алексеевны по поводу вегетососудистой дистонии. Четко следуя ее рекомендациям, и назначенному лечению, удается существенно минимизировать активность болезни. Помимо того, что она прекрасный лечащий доктор, она еще и хорошая, чуткая женщина.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Невролог
4 роки досвіду
9,98
Лікар-невролог, займається лікуванням судинних патологій головного та спинного мозку, наслідків запальних захворювань нервової системи, мігрені, вертеброгенних неврологічних синдромів, поліневропатії різноманітного походження.
Эдуард
25 лютого '17р.
9
Дякую Станіславській Оксані, що дуже уважно та доброзичливо віднеслась до моїх скарг і швидко вилікувала. Не прийшлось навіть роботу залишати – це для мене дуже важливо. Дякую!
Записатися на прийом
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Невропатолог
20 років досвіду
9,98
Лікар вищої категорії Лісовецька Т. М. спеціалізується в області неврології. Займається лікуванням центральної та перефиричної нервової системи.
Света
21 вересня '16р.
8
Лечилась по поводу головных болей. Спасибо врачу, очень компетентная и грамотная.
Записатися на прийом
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Невролог
5 років досвіду
9,98
Лікар Гапонюк Г. П. спеціалізується в області неврології . Займається діагностуванням та лікуванням різноманітних неврологічних захворювань. Володіє методиками голкорефлексотерапії , мікрохвильової резонансної терапії, паравертебральної блокади.
Надежда
23 жовтня '16р.
8
Обследовалась у этого доктора. Страдаю мигренями уже давно. Сейчас прохожу лечение и вижу результат.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Невролог
33 роки досвіду
9,98
Лікар-невролог вищої категорії, входить до Ассоціації неврологів України. Знається на захворюваннях центральної нервової системи, у тому числі неврозах, наслідках легких черепно-мозкових травм, пухлинах головного та спинного мозку та ін.
Олег
25 липня '16р.
7
Хороший врач, опытная. Помогла мне восстановиться после травмы.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Невролог
39 років досвіду
9,98
Лікар вищої категорії, спеціалізується у напрямку неврології. Куценко А. І. працює з пацієнтами, що мають судинні патології головного чи спинного мозку, наслідки запальних захворювань нервової системи, вертеброгенні неврологічні синдроми, поліневропатії, нейроендокринні та вегетативні захворювання, мігрені.
Владислав
04 лютого '17р.
8
Ничего лишнего не назначает, все назначения по делу и вовремя. Помог подобрать препараты не только эффективные, но и доступные, так сказать "по кошельку". Объясняет на доступном языке без не понятных терминов, как это любят многие врачи. Знает своё дело. Вовремя к нему обратился и решил свою проблему. Огромное человеческое спасибо!
Записатися на прийом
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Невролог
19 років досвіду
9,98
Лікар вищої категоіїї, д.м.н., професор Дельва Михайло Юрійович спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається лікуванням неврозів, вегето-судинної дистонії, ішемічних та геморагічних інсультів, гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу, мігрені, невритів, невралгії. Спеціалізується на проведенні електроміографії, реоенцефалографії.
Мария
09 лютого '17р.
10
Когда головные боли стали нетерпимыми обратилась к неврологу Дельва. Михаил Юрьевич подобрал эффективные препараты для лечения мигрени. Жалею, что не обратилась к этому специалисту раньше. Уже бы давно забыла про боли и дискомфорт. Спасибо, что Вы есть.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Фурманова, 8б
Невролог
33 роки досвіду
9,98
Лікар вищої категорії Рудич Анатолій Іванович спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається терапією вегето-судинної дистонії, неврозів, невралгій трійчастого, лицевого серединного, ліктьового нервів, невритів, гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу. Спеціалізується на проведенні реоенцефалографії, елетроміографії.
Ксения
03 березеня '17р.
9
Лечила вегето-сосудистую дистонию у невролога Рудич Анатолия Ивановича. Врач имеет огромный профессиональный опыт работы с пациентами, страдающими подобными неврологическими проблемами. Хочу поблагодарить за помощь и выразить признательность за квалифицированную работу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Фурманова, 8б
Невролог
5 років досвіду
9,98
Лікар Малашенко Галина Володимирівна спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається терапією вегетосудинної дистонії, лікуванням неврозів, невритів лицьового та трійчастого нервів, гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу. Спеціалізується на проведенні паравертибральних блокад, люмбальної пункції.
Надя
10 листопада '16р.
7
Долгое время муж страдал от болей в спине. Обратились за консультацией и получили помощь. Спасибо.
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Кардіолог
19 років досвіду
9,98
Лікар вищої категорії Коршенко Н. Л. спеціалізується в області кардіології. Займається веденням хворих з кардіологічною патологією на усіх етапах лікування, проводить консультаційні прийоми, надає рекомендаціі щодо образу життя (харчування, режим).
Тамара
11 лютого '17р.
8
Наталья Леонидовна не только профессионал в своей области, но и добрая, вежливая, воспитанная женщина. Это тот врач, который окажет помощь в трудной ситуации, успокоит, даст нужный совет. Спасибо Вам за доброе сердце!
Записатися на прийом
Консультація 270 грн.
Полтава Жовтневий район