Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Неврологи в Полтаві

Консультація невролога дитячого в клініці «ON Clinic» 420
Консультація первинна дитячого невролога в клініці «Медико-Санітарна Допомога» 450
ОНЛАЙН Консультація невролога в клініці «ОН-Клінік» 420
31
8,0
8
Диана
Обратилась к ней с неврозом, получила эффективное лечение. Специалист, знающий свою работу
03 жовтня '16 г.
7
Люда
Страдаю болью в шее. Прошла курс лечения, результат отличный.
07 серпня '16 г.
8
Маргарита
Регулярно консультируюсь у Натальи Алексеевны по поводу вегетососудистой дистонии. Четко следуя ее рекомендациям, и назначенному лечению, удается существенно минимизировать активность болезни. Помимо того, что она прекрасный лечащий доктор, она еще и хорошая, чуткая женщина.
06 лютого '17 г.
10
Александр
Профессионализм порадовал)))
14 вересня '16 г.
9
Наталья Дмитриевна
Лечусь у этого врача недавно, но уже довольна результатом.
06 вересня '16 г.
10
Тетяна
Никифорова Олена гарний невролог, та щира людина. Відчувається її уважне ставлення до пацієнта, сумлінне виконання своєї роботи. Добре розуміється в нових методах лікування, мені дуже допомогла. Дякую!
13 лютого '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Невролог
44 роки досвіду
8,60
Лікар займається виявленням та терапією неврологічних захворювань. Лікує вегетосудинну дистонію, гострі та хронічні больові синдроми, мігрень, травми хребта та їх наслідки, порушення сну та епілепсію. Є членом Всесвітньої організації нейрореабілітації.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 1000 грн.
Полтава вул. Дмитрієва (Володарського), 6 Д
Невролог
40 років досвіду
8,35
Лікар вищої категорії Рудич Анатолій Іванович спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається терапією вегето-судинної дистонії, неврозів, невралгій трійчастого, лицевого серединного, ліктьового нервів, невритів, гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу. Спеціалізується на проведенні реоенцефалографії, елетроміографії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б
Невролог
46 років досвіду
8,32
Лікар вищої категорії, спеціалізується у напрямку неврології. Куценко А. І. працює з пацієнтами, що мають судинні патології головного чи спинного мозку, наслідки запальних захворювань нервової системи, вертеброгенні неврологічні синдроми, поліневропатії, нейроендокринні та вегетативні захворювання, мігрені.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-05
Полтава вул. Сінна, 37
Невропатолог
27 років досвіду
8,32
Лікар вищої категорії Лісовецька Т. М. спеціалізується в області неврології. Займається лікуванням центральної та перефиричної нервової системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Полтава вул. Сінна, 37
Кардіолог
17 років досвіду
8,32
Лікар першої категорії Погребняк Лілія Олексіївна спеціалізується в області кардіології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням серцево-судинної системи. Лікар займається терапією вегето-судинної дистонії, вроджених та набутих вад серця, ішемічної хвороби серця. Спеціалізується на проведенні мультиспіральної комп’ютерної томографії (коронографії) серця, проведенні електрокардіографії, ритмокардіографії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б
Невролог
12 років досвіду
8,21
Лікар Малашенко Галина Володимирівна спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається терапією вегетосудинної дистонії, лікуванням неврозів, невритів лицьового та трійчастого нервів, гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу. Спеціалізується на проведенні паравертибральних блокад, люмбальної пункції.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Полтава вул. Степового фронту, 29
Невролог
26 років досвіду
8,15
Лікар вищої категоіїї, д.м.н., професор Дельва Михайло Юрійович спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається лікуванням неврозів, вегето-судинної дистонії, ішемічних та геморагічних інсультів, гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу, мігрені, невритів, невралгії. Спеціалізується на проведенні електроміографії, реоенцефалографії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-05
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б
Невролог
12 років досвіду
8,10
Лікар Гапонюк Г. П. спеціалізується в області неврології . Займається діагностуванням та лікуванням різноманітних неврологічних захворювань. Володіє методиками голкорефлексотерапії , мікрохвильової резонансної терапії, паравертебральної блокади.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Сінна, 37
Невропатолог
39 років досвіду
8,05
Викликати лікаря додому
Доктор займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань. Лікує невралгії, неврити, порушення кровообігу головного мозку і напади епілепсії. Спеціалізується на проведенні мануальної терапії, рефлексотерапії і масажу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 280 грн.
Полтава вул. В'ячеслава Чорновола, 24 Б
Невропатолог, Вертебролог
8 років досвіду
8,05
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань опорно-рухового апарату. Спеціалізується на мануальній терапії та класичному масажі. Бере участь у міжнародних конференціях, симпозіумах та семінарах. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 280 грн.
Полтава вул. В'ячеслава Чорновола, 24 Б