Врачи неврологи в Чернигове

Консультация невролога в клинике «Vidi» 234 - 329 грн.
Консультация невролога в клинике «Тесла» 250 грн.
Консультация детского невролога (до 1,5 лет) в клинике «Медицинский центр Довира в Чернигове» 130 - 250 грн.
Невролог
Врач - невролог, проводит обследование и лечение пациентов с головной болью, расстройствами эмоциональной сферы. Проходил стажировку по неврологии на базе Королевского колледжа Лондона.
Людмила

В мене особисто до цього лікаря одні емоції щодо його КОМПЕТЕНТНОСТІ у своему незнаю яким чином здобутому, але точно не знаннями-дипломі! Записала свою матір на прийом, на руках була карта з діагнозом "Арахноідіт" поставленим багато років тому назад в обласній лікарні г.Чернігів, результати мрт в підтвердження, виписка...!

Було прохання мами зробити свіже мрт та призначити коректне лікування, так як вона не проліковувалась уже років 6-7 як робила раніше(2 рази на рік), скаржились на погане самопочуття! Ця людина, спеціалістом його не назвати, призначив їй психотропні препарати не зробивши мрт та сказав що такого захворювання як "Арахноідіт" взагалі не існує! В мене пмтання-що він робить на посаді "Лікаря"?????????????

Людмило, на Ваш запит, щодо консультації Вашої матері у лікаря невролога Німчука Анатолія Богдановича, в медичному центрі було проведено перевірку. За результатами перевірки, повідомляємо, що діагноз Вашій мамі було поставлено попередньо, лікарем було призначено додаткове інструментальне та лабораторне обстеження і була рекомендована повторна консультація після дообстеження, про що свідчить запис в медичній картці пацієнта.

Ви можете зателефонувати в наш центр, або під’їхати у зручний для вас час (за попередньою домовленістю) та задати особисто лікарю питання щодо стану здоров'я Вашої мами та призначеного лікування.

З повагою

Директор з медичних питань

Холодницька Ольга

Записаться на приемПоследняя запись была 2018-02-24
Невролог
Занимается наблюдением и лечением детей с перинатальным поражением ЦНС, органическими поражениями мозга, невротическими расстройствами, задержкой психоречевого развития.
Люда
Нисколько не сомневалась в компетенции Холодницкой и была уверена, что она поможет вылечить моего ребенка. После тщательного обследования Ольга Игоревна безошибочно диагноз поставила, и лечение нам хорошее назначила. Сейчас у нас все уже хорошо!
Записаться на приемПоследняя запись была 2018-02-24
Киев ул. Днепровская набережная, 25 м.Осокорки15 3 м.Позняки27 7