Сервис "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Врачи неврологи в Чернигове

Услуга Цена
Консультация невролога в клинике «Vidi» 234 - 329 грн
Консультация невролога в клинике «Тесла» 200 - 300 грн
Консультация детского невролога (до 1,5 лет) в клинике «Довіра» 130 - 250 грн
5
8,0
Невролог
12 лет опыта
9,30
Врач - невролог, проводит обследование и лечение пациентов с головной болью, расстройствами эмоциональной сферы. Проходил стажировку по неврологии на базе Королевского колледжа Лондона.
Людмила
02 февраля '18г.
1

В мене особисто до цього лікаря одні емоції щодо його КОМПЕТЕНТНОСТІ у своему незнаю яким чином здобутому, але точно не знаннями-дипломі! Записала свою матір на прийом, на руках була карта з діагнозом "Арахноідіт" поставленим багато років тому назад в обласній лікарні г.Чернігів, результати мрт в підтвердження, виписка...!

Було прохання мами зробити свіже мрт та призначити коректне лікування, так як вона не проліковувалась уже років 6-7 як робила раніше(2 рази на рік), скаржились на погане самопочуття! Ця людина, спеціалістом його не назвати, призначив їй психотропні препарати не зробивши мрт та сказав що такого захворювання як "Арахноідіт" взагалі не існує! В мене пмтання-що він робить на посаді "Лікаря"?????????????Людмило, на Ваш запит, щодо консультації Вашої матері у лікаря невролога Німчука Анатолія Богдановича, в медичному центрі було проведено перевірку. За результатами перевірки, повідомляємо, що діагноз Вашій мамі було поставлено попередньо, лікарем було призначено додаткове інструментальне та лабораторне обстеження і була рекомендована повторна консультація після дообстеження, про що свідчить запис в медичній картці пацієнта.

Ви можете зателефонувати в наш центр, або під’їхати у зручний для вас час (за попередньою домовленістю) та задати особисто лікарю питання щодо стану здоров'я Вашої мами та призначеного лікування.

З повагою

Директор з медичних питань

Холодницька Ольга

Записаться на приемПоследняя запись была 2018-06-24
Консультация 300 грн.
Чернигов ул. 1-го Мая, 166б
Невролог
15 лет опыта
9,08
Детский врач
Занимается наблюдением и лечением детей с перинатальным поражением ЦНС, органическими поражениями мозга, невротическими расстройствами, задержкой психоречевого развития.
Люда
26 февраля '17г.
10
Нисколько не сомневалась в компетенции Холодницкой и была уверена, что она поможет вылечить моего ребенка. После тщательного обследования Ольга Игоревна безошибочно диагноз поставила, и лечение нам хорошее назначила. Сейчас у нас все уже хорошо!
Записаться на приемПоследняя запись была 2018-06-24
Консультация 300 грн.
Чернигов ул. 1-го Мая, 166б
Киев ул. Днепровская набережная, 25 м.Осокорки15 3 м.Позняки27 7
Невролог
7,10
Илья Александрович Латоха специализируется в области семейной медицины и неврологии. Ведет консультативный прием взрослых и детей. Занимается лечением пациентов с различными заболеваниями внутренних органов, инфекционными болезнями, заболеваниями нервной системы.
Записаться на прием30 онлайн записей
Консультация 300 грн.
Чернигов ул. 1-го Мая, 166б