Судинний хірург Дячишин Борис Ігорович

8.0
Безкоштовна парковка
Львів, вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх
р.Личаківський

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію. Послуги, які надає лікар:

• консультації фахівця;
  • розробка індивідуальних схем терапії;
  • хирургічні операції;
  • лікування варикозу вен з виразкуванням.

Дячишин Борис Ігорович спеціалізується на лікуванні венозній недостатності, тромбозу нижніх кінцівок. Лікар приймає пацієнтів у приватному порядку.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Богдана
24 березеня '19г.
Борис Ігорович чудовий лікар, він дуже допоміг моїй мамі. Здавдяки йому вона знову добре ходить, та її проблеми з судинною системою її майже не хвилюють. Дякую!
Ірина
17 березеня '19г.
Цей лікар робив моєму батькові операцію. Дуже рада, що ми потрапили саме до нього. Чемний, вихований та професійний, це тількимала частина компліментів на які він заслуговує. Дякую вам, за допомогу!
Поліна
15 березеня '19г.
Борис Іванович допоміг мені побороти варикозне захворювання вен. Він пропонує якісне обслуговування за номральну ціну. Якщо вам дороге ваше здоров'я, то раджу йди до нього.

Лікарі клініки Судинний хірург Дячишин Борис Ігорович

Дячишин Борис Ігорович
Судинний хірург, Хірург, Трансплантології, Флеболог
Консультація 200 грн.
Обрати фах
  • Флеболог
  • Хірург
очистити
Зверніть увагу на інші клініки:
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Пн — Пт: 09:15-21:00 Сб: 09:15-21:00 Н: 09:15-21:00
Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" у Львові належить до всеукраїнської мережі однойменних клінік, займається лікуванням ожиріння, тютюнопаління, ігроманії та алкогольної залежності.
Пн: 10:00-14:00 Ср: 10:00-14:00
Львів вул. Нечуя-Левицького, 4 р.Франківський