Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет судинного хірурга Дячишина Б.І.

8.1
Безкоштовна парковка
Львів, вул. Угорська, 12
р.Сихівський
Пн — Пт: 09:30-15:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію. Послуги, які надає лікар:

 • консультації фахівця;
 • розробка індивідуальних схем терапії;
 • хирургічні операції;
 • лікування варикозу вен з виразкуванням.

Дячишин Борис Ігорович спеціалізується на лікуванні венозній недостатності, тромбозу нижніх кінцівок. Лікар приймає пацієнтів у приватному порядку.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет судинного хірурга Дячишина Б.І., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація судинного хірурга 400

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Наталя
10 червеня '19р.
Професіонал своєї справи !Рекомендую !!!
10
Віка
13 травня '19р.
Щиро дякую Борису Ігоровичу за його професіалізм,сомовіддачу в роботі з пацієнтом.Раджу всім, Він хороший лікар.
10
Богдана
24 березеня '19р.
Борис Ігорович чудовий лікар, він дуже допоміг моїй мамі. Здавдяки йому вона знову добре ходить, та її проблеми з судинною системою її майже не хвилюють. Дякую!
8
Ірина
17 березеня '19р.
Цей лікар робив моєму батькові операцію. Дуже рада, що ми потрапили саме до нього. Чемний, вихований та професійний, це тількимала частина компліментів на які він заслуговує. Дякую вам, за допомогу!
8
Поліна
15 березеня '19р.
Борис Іванович допоміг мені побороти варикозне захворювання вен. Він пропонує якісне обслуговування за номральну ціну. Якщо вам дороге ваше здоров'я, то раджу йди до нього.
9
Ірина
26 лютого '19р.
Довго вагалась чи робити оперативне втручання. Але Борис Ігорович запевнив, що не має ніяких ризиків, заспокоїв та допоміг зрозуміти необхідність всіх процедур. Хірург професійний, приймає виважені рішення. Дуже задоволена та вдячна.
10

Лікарі клініки Кабінет судинного хірурга Дячишина Б.І.

Дячишин Борис Ігорович
Флеболог, судинний хірург
9,35
Консультація 200 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Флеболог
 • Хірург
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Стоматологічна клініка RIKOTA на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-22:00 Сб: 09:00-22:00
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 10:00-16:00
Львів вул. Инглези, 14
8,1
Платформа тверезості — це наркологічна клініка у Львові, що надає допомогу залежним людям. На території центру функціонує кабінет психолога, що дозволяє отримати підтримку не тільки хворим, а і їх рідним. Боротьба с залежностями — це дуже важкий процес У його основі лежить комплексна фізіологічна та психологічна підтримка.
Записатися на прийом
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00