Кабінет судинного хірурга Дячишина Б.І.

8.1

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію. Послуги, які надає лікар:

• консультації фахівця;
  • розробка індивідуальних схем терапії;
  • хирургічні операції;
  • лікування варикозу вен з виразкуванням.

Дячишин Борис Ігорович спеціалізується на лікуванні венозній недостатності, тромбозу нижніх кінцівок. Лікар приймає пацієнтів у приватному порядку.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет судинного хірурга Дячишина Б.І., вартість послуг:

• Консультація судинного хірурга 400

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталя
Професіонал своєї справи !Рекомендую !!!
Віка
13 травня '19р.
Щиро дякую Борису Ігоровичу за його професіалізм,сомовіддачу в роботі з пацієнтом.Раджу всім, Він хороший лікар.
Богдана
Борис Ігорович чудовий лікар, він дуже допоміг моїй мамі. Здавдяки йому вона знову добре ходить, та її проблеми з судинною системою її майже не хвилюють. Дякую!
Ірина
Цей лікар робив моєму батькові операцію. Дуже рада, що ми потрапили саме до нього. Чемний, вихований та професійний, це тількимала частина компліментів на які він заслуговує. Дякую вам, за допомогу!
Поліна
Борис Іванович допоміг мені побороти варикозне захворювання вен. Він пропонує якісне обслуговування за номральну ціну. Якщо вам дороге ваше здоров'я, то раджу йди до нього.
Ірина
Довго вагалась чи робити оперативне втручання. Але Борис Ігорович запевнив, що не має ніяких ризиків, заспокоїв та допоміг зрозуміти необхідність всіх процедур. Хірург професійний, приймає виважені рішення. Дуже задоволена та вдячна.

Лікарі клініки Кабінет судинного хірурга Дячишина Б.І.

Дячишин Борис Ігорович
Флеболог, судинний хірург
Обрати фах
  • Флеболог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00