Обробка шийки матки в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Хімічна коагуляція шийки матки 770 грн
Знайдено 8 клінік

Сб
Альона
Най кращі фахівці!! особливо хочу відмітити Бондарева Валерія Олександрівна та Дмитренка Ігоря Васильовича,за гарну професійну роботу та най краще ставлення
Супер.Все влаштовує.
Хочу подякувати лікарю Камінський Валерій Владиславович за його професіоналізм людяність,а також анастазіологу Пузир О.І за його індивідуальний підхід до кожного пацієнта,медсестрам та персоналу взагалі.Особливе дякую працівниці яка пригостила кавою так як я чекала тата з операції цілу ніч в авто вона пригостила не знаю її прізвища але дякую за людяність,здоровя та миру нам усім
РоманишинаНаталя
Велике дякую найкращим професіоналам своєї справи Григоренко А.М. Абдулаєв В.Е Сливка Е.В та анастезіолог Пузир О.І Ви найкращі❤все на вищому рівні!!!Дякую ,всім рекомендую!!!Клініка супер все на вищому рівні.
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр «Альтамедика» займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
  • Хімічна коагуляція шийки матки 770
5,3
Вінниця, вул. Магістратська, 44А
6,2
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г
Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізований на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД.
5,6
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
Вінниця вул. Соборна, 18
Медичний центр пластичної хірургії «А&R Plastic» почав працювати у 2013 році, спеціалізується на естетико-реконструктивних операціях, до складу входить операційний блок та амбулаторне лікування.
  • Обробка шийки матки у жінок
Вінниця вул. Малиновського, 26 (пов. 2)
Центр профілактичної медицини «ВінАльфаМед» спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.