Калинович Назар Романович

Хірург, пластичний хірург
Асистент кафедри травматології та ортопедії з курсом пластичної хірургії
Лікар спеціалізується в галузі естетичної та пластичної хірургії. Займається корекцією змін внаслідок старіння. Проводить пластику верхніх та нижніх повік, лазерне омолодження обличчя. Проводить корекцію вуха та мочки вуха після травм, з приводу клаповухості. Займається проблемами надлишкової ваги. Проводить лазерний ліполіз, ліпосакцію, видалення надлишку шкіри і жиру хірургічним способом (абдоменопластика). Займається грижами живота. Займається видаленням рубців та новоутворень шкіри. Займається проблемами пальців та кисті рук (болі та слабкість в руках, проблеми із рухами пальцями ).

Лікар Калинович Назар Романович молодий але перспективний лікар хірург. Особисто мені дуже сподобався підхід до пацієнтів, уважне ставлення та кропітка робота над кожною деталлю.
Професійний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Чудові результати лікування! Дякую!
Світлана
Після серйозного опіка руки дуже боялася, що не зможк повноцінно працювати, обійшла не одну лікарню та потрапила на консультацію до талановитого хірурга Калинович Назара Романовича, спеціалізацією якого є саме хірургія кисті рук. Чудовий спеціаліст.
Олеся
Чудовий лікар, дуже уважний і доброзичливий,одразу вирішить ваші проблеми)) Дуже рекомендую Назара Романовича!
Mariana
Неймовірний лікар з України. Я дуже довго шукала відповідального фахівця закордоном. -Усунення шрамів з обличчя- І змогла вилікуватись саме у рідному Львові у Калиновича Н.Р. : -чудовий догляд за пацієнтом та фантастичний результат. - за досить альтернативними цінами, що не мало важливо. Калинович Н.Р. - захоплюючий лікар-хірург, людина та просто друг для кожного пацієнта !
Mariana
✔Найкращий хірург в моєму житті. Вже вкотре звертаюсь, (усунення шрамів обличчя та тіла) ○адже знаю мене підтримають -до операції, - під час та -після процедур. Мене надихає таке ставлення до пацієнта та впевненість у результаті !
Олена
11 травня '20р.
Назар Романович молодий і та професійний доктор! Уважне ставлення, ніякої зверхності) дуже людяний. Рекомендую 100%!!!
Леся
23 квітня '20р.
Дуже хороший спеціаліст. Зробив батькові операцію на пальцях - забрав рубці які не давали нормально згинатись пальцям. Зараз все добре, пальці працюють супер.
Степан
Дуже добрий спеціаліст. Після травми руки пальці практично не згинались. Назар Романович зробив 2 операції і протягом 3 місяців давав мені настанови як розробити пальці. Результатом праці дуже задоволений. І задоволений самим людяним відношенням. Дуже дякую вам за лікування!
Юлія
Рада що потрапила до Назара Романовича. Не думала що операція може проходити так на позитиві, і що дивно, практичо безболісно.
Олег
Фаховий спеціаліст. Рекомендую!
Іра
Після травми залишився жахливий шрам на обличчі. Чесно, навіть не думала що щось вдастся з ним зробити. Але після маленької операції і 2 сеансів лазерного шліфування рубець практично непомітний. Я дуже задоволена. Дякую Назару Романовичу за його старання в роботі і позитив в спілкуванні.
Оля
Дякую що допомогли вирішити проблему нависання шкіри над очима. Результатом дуже задоволена !
Ірина
Дуже кваліфікований спеціаліст. Допоміг мені вирішити проблему з нависанням верхніх повік над очима. Результатом задоволена. Тільки завжди багато людей на прийомі, через те інколи доводилось чекати.
Василь
Дуже грамотний спеціаліст. І саме основне що добра людина. Дякую Вам за лікування!
Сергій
Толковий лікар! Була проблема із трохи завеликими грудьми. Ніби через те що займаюсь спортом. Прийшов, зробили аналізи, прооперував. Все класно і швидко! І шрама немає. Дякую, було все супер.
Євген
Найкращий пластичний хірург! Дуже комплексував за свої клаповухі вуха. Довго наважувався на оперцію, але добре, що потрапив в Новодерм до Калиновича. Тепер в мене ідеальні вуха, а реабілітація взагалі не страшна!

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.

Курси

• Toolbox: Plastic Surgery
  • Лазерна блефаропластика, як сучасна альтернатива класичній хірургії
  • Реконструкція молочних залоз. Корекція птозу верхніх повік.
  • Хірургічна корекція мікроотії та птозу верхніх повік
  • 19 Симпозіум «Опіки 2018» Польського товариства лікування опіків. Познань. Польща.
  • Хірургічне лікування наслідків опіків
  • Методи лікування цукрового діабету, метаболічного синдрому і ожиріння: мультидисциплінарний підхід.
  • Актуальні питання хірургії верхньої кінцівки, артроскопії та спортивної травми.
  • Контурна пластика і обємне моделювання дермальними філерами на основі гіалуронової кислоти
  • 24 з’їзд хірургів України

Асоціації

• Член асоціації хірургів України.
  • Член УЛТ у Львові