Пластичні хірурги у Рівному

Хороший врач, помог избавиться от комплекса и улучшить форму носа.
19 серпня '16 г.
Артем
Лікар чудовий! Дуже допоміг мені після аварії. Я вдячний за лікування!
03 липня '16 г.
Офтальмолог, Офтальмохірург
Лікар вищої категорії, головний лікар Горобюк Олег Антонович спеціалізується в області офтальмології. Надає повну консультацію з метою висвітлення вичерпної інформації щодо стану здоров’я органа зору пацієнта. Спеціалізується на лікуванні таких очних хвороб, як глаукома, катаракта, коротко- та далекозоркість, сліпота, ячмінь, різноманітні травми ока. Проводить ефективне хірургічне лікування катаракти та глаукоми, застосовуючи лазерне обладнання. Є спеціалістом з хірургічного лікування косоокості, що призводе до полного відновлення нормального зору пацієнта. Корекція незначних та серйозних відхилень ока за допомогою лазера - основний вид діяльності лікаря.
Консультація від 100 грн.
Пластичний реконструктивний хірург
Заслужений лікар України Валіхновський Ростислав Любомирович спеціалізується в сфері реконструктивної пластичної хірургії. Хірург вищої категорії здійснює пластику носа, вушної раковини, обличчя, маммопластику. Відновлює пошкоджені риси обличчя та тіла в результаті травм, аварій чи патологічних змін в організмі. Відновлює естетичний зовнішній вигляд пацієнтів. Надає медичну допомогу при захворюваннях ясен, парадонтиті, пародонтозі, пульпіті.