Аспірат з порожнини матки у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням, без загального знечулення 1400 - 1600 грн

Пайпельбіопсія аспірат із порожнини матки — гінекологічна діагностика маточного ендометрію. Вивчення особливостей тканини на клітинному рівні дозволяє виявити ракові захворювання на ранніх стадіях та відрізнити злоякісні утворення від доброякісних. Із пошкодженої ділянки спеціальним інструментом «кануля Пайпеля» збирається зразок. Пайпель схожий на довгий катетер, розміром 30 сантиметрів та 3 міліметри в діаметрі. Інструмент вводять всередину порожнини та відтягують поршні. Під час переміщення через бокові отвори всмоктуються залози, частини ендометрію. Після маніпуляції прилад виймають із матки, а отримані матеріали направляють на цитологічні та гістологічні дослідження. Призначаються процедури з метою з'ясування походження безпричинної кровотечі, відхилення в перебігу менструального циклу, безпліддя, оцінки патологічних змін. Пайпельбіопсія — безболісна й нешкідлива процедура, яка проводиться стерильними, одноразовими інструментами.

Показання

Аспірат береться задля профілактики тяжких хвороб, попередження ускладнень та аналізу аномальних відхилень, що відбуваються всередині матки. Маточна біопсія показана в таких випадках:

• підозри на ушкодження ендометрію раковими клітинами;
  • крововиливи під час менструальної паузи чи вживання гормональних засобів;
  • підозри на наявність клітин, що розростаються за межами ендометрального шару;
  • виявлення причин порушення циклічності менструації;
  • потовщення та деформація тканини;
  • після першої вагітності, ускладненої загрозою викидня;
  • при плануванні вагітності з метою виявлення відхилень у роботі імунної системи;
  • оцінювання стану слизової оболонки за неможливості завагітніти.

Протипоказання

Існує низка протипоказань, за наявності яких процедуру проводити не можна. До таких ознак належать:

• вагітність на будь-якому терміні розвитку;
  • наявність інфікування статевих органів;
  • запальні процеси піхви, шийки;
  • хвороби системи крові.

Підготовка

Перед проведенням пайпельбіопсії рекомендують не використовувати тампони, мазі для піхви, внутрішньоматкові ліки, контрацептиви. Також за декілька днів слід утриматися від інтимної близькості. Відбувається процес як звичайний огляд у гінеколога. Лікар наносить знеболюючі засоби, щоб зменшити дискомфортні відчуття. Після проведення маніпуляції шийку матки та піхву очищають антисептичними препаратами.

6,0
Знайдено 4 клініки

Христина
Доброго дня усім! Звертались з приводу планування вагітності у відділення ДРТ. Задоволені сервісом, отриманою консультацією і результатом. Дякую.
Вікторія
Наталія допомогла мені вирішити одразу дві проблеми. І одна з них тяглася ще з підліткового віку і ніхто з інших лікарів не міг призначити правильного лікування. Після проходження курсу лікування я стала повністю здоровою. Дякую вам! Тому однозначно раджу всім жінкам)
Леся
Це мабуть один з самих порядних, людяних, розумних лікарів. У мене троє діток, третього народжувала у цього лікаря. Все супер. З власного досвіду знаю багато акушер-гінекології. Цей лікар заслуговує поваги. Будьте здорові Вальдемар Володимировичу, допомагайте всім у своїй чудовій справі. Добро завжди повертається добром!
наталья
Замечательный специалист! благодаря прекрасному отношению к людям и ответственному и профессиональному подходу к своей работе на свет родились наши два сыночка!
8,3
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування «Панацея» розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх органів, плода на різних термінах вагітності
  • Пайпельбіопсія аспірат з порожнини матки
Працює з
Пн: 13:00-18:00 Вт: 13:00-18:00 Чт: 13:00-18:00 Пт: 13:00-18:00
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Сб: 10:00-16:00
5,2
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)