Сторінка 28. Приватні лікарі у Львові

Андріан М.
Володимир Степанович - чудовий спеціаліст. Не призначає зайвого. Для мене це важливо.
06 квітня '24 г.
Зоряна Малько
Лікар гарно все пояснив щодомого захворювання, для мене це важливо.
04 квітня '24 г.
Володимир
Дякую лікарю за допомогу. Мені стало краще.
04 квітня '24 г.
Олена Д.
Сподобався підхід Володимира Степановича. В мене СПК, і це перший лікар, який не лише призначив таблетки, а й провів тест на симптоми тривожності та оцінив мій психологчний стан. Тепер тільки до цього фахівця.
02 квітня '24 г.
Трансплантолог з пересадки волосся
Мар’яна Орестівна надає консультаційні послуги в галузі дерматології та трихології. Займається діагностуванням та лікуванням таких заховрювань, як себорея, екзема, акне, герпес, псоріаз тощо. Спеціалізується в галузі дерматоонкології та практикує трансплантацію волосся.
Гастроентеролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з функціональними розладами шлунково-кишкового тракту (диспепсія, синдром подразненого кишківника, функціональний закреп, діарея), органічними розладами шлунково-кишкового тракту нижнього та верхнього поясів (гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, гастрит, виразкова хвороба, дуоденіт, дуоденогастральний рефлюкс, гепатит, хронічний холецистит, холангіт, панкреатит). Виконує купування жовчної коліки. Консультує щодо спеціальних режимів харчування та щодо здорового рослинного харчування (веганство)
Андріан М.
06 квітня '24р.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-07
Стоматолог-терапевт, ортодонт
Лікар стоматолог-ортодонт другої категорії, фахівець в області терапевтичної стоматології та ортодонтії, займається лікуванням запальних і дегенеративних захворювань тканин зубів та ясен. Проводить корекцію зубного ряду за допомогою брекетів та пластин.
Львів вул. Виговського, 20 Б р.Залізничний
Хірург
Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на омолоджувальній хірургії, на пластиці молочних залоз, хірургічному лікуванні гінекомастії, корекції невдалих пластичних операцій, інтимній пластиці, флебологічній допомозі, хірургічному лікуванні облисіння, реконструктивній післяопіковій та онкопластичній хірургї.
УЗД-спеціаліст
Врач диагност, радиолог, оказывает помощь пациентам при диагностировании заболеваний молочных желез, патологий лимфатических узлов, сосудов, вен и артерий конечностей. Специализируется на ультразвуковых исследованиях предстательной и щитовидной желез, почек, надпочечников. Имеет опыт в проведении УЗИ органов брюшной полости, дуплексного сканирования сосудов. Румянцева Дарья Вадимовна член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Лікар кардіолог, фахівець функціональної діагностики, УЗД фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи. Здійснює прийом дорослих та дітей. Виїжджає додому до пацієнтів. Виконує електрокардіографію та холтерівське моніторування ЕКГ. Лікує вроджені та набуті вади серця, гіпертонічну хворобу, стенокардію, аритмію, ішемічну хворобу серця та інші патології.
Консультація
Кардіолог
Доцент, кандидат медичних наук, лікар-кардіолог, проводить лікування хвороб серцево-судинної системи. Наталія Анатоліївна активно займається науковою роботою.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Стоматолог
Лікар спеціалізується на загальних хворобах ротової порожнини. На практиці використовує сучасні методики та медикаменти. Проводить комплексне лікування карієсу, пульпіту. Пломбує зуби, відновлює природню естетику. Розробляє схеми профілактики.
Отоларинголог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів у дорослих та дітей. Здійснює видалення сторонніх тіл з носа, вуха та горла. Виконує промивання лакун мигдаликів, розтин фурункулів, продування вух та зупинку носової кровотечі. Лікує отит, гіпертрофію аденоїдів, риніт, тонзиліт та гайморит.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-07
Отоларинголог дитячий
21 рік досвіду
Лікар оториноларинголог вищої категорії. Займається лікуванням патологій ЛОР-органів пацієнтів дитячого віку, спеціалізується на лікуванні запальних, інфекційних та аллергічних проявів. Лікує аденоїди, гайморит, ларингіт, ларинготрахеїт, ларінгофарінгіт, нежить, отит, синусит, тонзиліт, фарингіт.