Судник Ольга

Косметолог
Ольги Судник надає консультаційні послуги, проводить діагностичні огляди. Виконує різноманітні доглядові процедури. Лікар займається терапією акне, целюліту, алопеції, куперозу. Виконує воскову депіляція та шугаринг, пілінг та різні види чистки обличчя. Практикує мезотерапію, обгортування, ревіталізацію, іонофорез, електротерапію.

Діана
Привітна людина, комфортний кабінет, приємна музика і аромат, зручне розташування, якісна косметика. Рекомендую!
Yulia
24 квітня '18р.
Справжній професіонал, кваліфікований косметолог та хороша людина! Вже 4 роки відвідую Олю, робила багато процедур, результати видно одразу. Всім раджу Ольгу Судник!
Юліанна
Спеціаліст з великої букви! Одразу помітно, що людина віддана своїй роботі, постійно вдосконалює звої знання! Депіляція-супер, косметологія-супер, задоволена всім! І ще Оля просто приємна і ввічлива людина! Я-постійний клієнт, раджу всім!
Наталія
Робила декілька процедур, задоволена результатом! Шкіра обличчя сяє! Ніжки після шугарингу просто супер! Відношення прекрасне! Кваліфікований професіонал!!! Дякую!!!
Наталія
Дуже задоволена!!!