Камелія, стоматологічна клініка

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Стоматологічна клініка “Камелія” пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері.

Послуги, які надає медичний заклад:

• консультація лікаря-стоматолога;
  • зняття зубного нальоту та каменю;
  • відбілювання;
  • виправлення прикусу;
  • послуги ортодонта;
  • дитяча стоматологія;
  • імплантація зубів.

Переваги приватної стоматології - сучасне обладнання та матеріали, затишна приємна атмосфера, лікування без болю, гарний сервіс.

Місцезнаходження клініки - вул. Кармелюка, 5, неподалік від обласної клінічної лікарні.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Камелія, стоматологічна клініка, вартість послуг:

• Консультація стоматолога
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Вибілювання зубів
  • Вініри на зуби
  • Керамічні вініри на зуби
  • Композитні вініри на зуби
  • Пломбування молочного зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лікування молочних зубів

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тетяна
07 травня '18р.
Минулого року лікувала у Самера зуб,все пройшло дуже добре,тому цього року піду знову,щоб вдосконалити свою посмішку.
Лікар від Бога! Дуже уважний, старанний, майстер своєї справи, до речі дуже оптимальні ціни, а якість роботи на найвищому рівні!!!
Арина
Об этом докторе слышала много хороших отзывов. Поэтому решила сама попасть к нему на консультацию. Роман Орестович мне очень понравился. Уделил мне максимум внимания, рассказал, какая проблема может возникнуть если вовремя не вылечить зуб. Запломбировал два канала, снял зубной камень. Теперь я буду обращаться всегда только к этому стоматологу.
Геннадий
Герета внимательный, квалифицированный стоматолог. Слышал о нем только лестные отзывы, сам обращался – остался доволен.
Руслан
Дружина моя у Козицького лікується і консультується. Каже, що він дуже позитивна людина і талановитий стоматолог, виконує роботу сумлінно та якісно.
Никита
Врач толковый рекомендую.
Андрій
Хайдар – справжній професіонал, та майстер своєї справи. Мені його рекомендували, а результати його роботи мені сподобались.
Борис
Очень хорошо проводит лечение. Мне понравилась внимательность врача и его отношение к пациенту.
Валерія
Так вже склалося, що я з чоловіком обслуговуємося у Галини Ярославівни. Вона чудовий стоматолог, все робить надійно, працює з якісними матеріалами.
Маргарита
Внимателен к мелочам. Не только проводит качественное лечение, но и дает необходимые рекомендации по уходу за полостью рта и зубами.

Лікарі клініки Камелія, стоматологічна клініка

Козицький Богдан Ігорович
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00