Камелія, стоматологічна клініка

Львів вул. Кармелюка, 5 р.Личаківський

Часи роботи:

Записатися на прийом

Стоматологічна клініка “Камелія” пропонує пацієнтам повний спектр послуг по лікуванню та профілактиці захворювань зубів та ясен. Фахівці клініки мають досвід у своєї сфері.

Послуги, які надає медичний заклад:

• консультація лікаря-стоматолога;
  • зняття зубного нальоту та каменю;
  • відбілювання;
  • виправлення прикусу;
  • послуги ортодонта;
  • дитяча стоматологія;
  • імплантація зубів.

Переваги приватної стоматології - сучасне обладнання та матеріали, затишна приємна атмосфера, лікування без болю, гарний сервіс.

Місцезнаходження клініки - вул. Кармелюка, 5, неподалік від обласної клінічної лікарні.

Камелія, стоматологічна клініка, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізняеться від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

• Консультація стоматолога
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Вибілювання зубів
  • Вініри на зуби
  • Керамічні вініри на зуби
  • Композитні вініри на зуби
  • Пломбування молочного зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лікування молочних зубів

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Геннадий
Герета внимательный, квалифицированный стоматолог. Слышал о нем только лестные отзывы, сам обращался – остался доволен.
Руслан
Дружина моя у Козицького лікується і консультується. Каже, що він дуже позитивна людина і талановитий стоматолог, виконує роботу сумлінно та якісно.
Никита
Врач толковый рекомендую.
Андрій
Хайдар – справжній професіонал, та майстер своєї справи. Мені його рекомендували, а результати його роботи мені сподобались.
Борис
Очень хорошо проводит лечение. Мне понравилась внимательность врача и его отношение к пациенту.
Валерія
Так вже склалося, що я з чоловіком обслуговуємося у Галини Ярославівни. Вона чудовий стоматолог, все робить надійно, працює з якісними матеріалами.
Маргарита
Внимателен к мелочам. Не только проводит качественное лечение, но и дает необходимые рекомендации по уходу за полостью рта и зубами.

Лікарі клініки Камелія, стоматологічна клініка

Обрати фах
  • Стоматолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Лесі Українки, 35/10а р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка “Олдент” надає якісну та сучасну стоматологічну допомогу. У штаті клініки працюють лікарі першої кваліфікації.
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Львів вул. Личаківська, 98 р.Личаківський
Приватна стоматологічна клініка “Улюблений доктор” спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі.
Записатися на прийом
Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків.
Записатися на прийом
Пн: 08:30-17:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00