Пайкуш Володимир Андрійович

Анестезіолог
Володимир Андрійович дитячий лікар-анестезіолог, проводить супровід складних операцій, у тому числі і під медичним наркозом. Має вищу кваліфікаційну категорію, ступінь к.м.н.

Кирило
Рекомендую Пайкуша, як відмінного анестезіолога. Якщо він приймає участь у підготовці до операції, то обезболювання буде якісним і не шкідливим. Переконався особисто.
Гарний лікар. Відповідально ставиться до виконання своєї роботи. Дуже уважний і тактовний. Рекомендую.
Любов
Професіонал своєї справи, тактовний, ввічливий, добрий. 18 лютого проводив анастезію під час лікування зубчиків мого 2х річного синочка. Ми приїхали із Вінниччини і не пошкодували! Дякую чудовому спеціалісту, усе докладно пояснив до та після анастезії.
Любов Загородня
18 лютого брав участь у лікуванні зубчиків мого 2х річного синочка у клініці "ММ" Чудовий спеціаліст, толерантна, ввічлива людина. Рекомендую усім!!!

• 1993 р. — закінчив з відзнакою педіатричний факультет Львівського медичного інституту.
  • 1996 р. — інтернатура по дитячій анестезіології;
  • 2006 р. — спеціалізація по анестезіології дорослих;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.

Курси

• 2008 р. — повний курс післядипломної освіти Європейської Асоціації Анестезіологів (Краків, Польща).