Герета Роман Орестович

Стоматолог
Лікар спеціалізується на наданні хірургічних послуг, також проводить імплантацію, кісткову та м'якотканинну пластику. Використовує новітні методи лікування в стоматології. Є багаторазовим учасником закордонних та українських курсів і конференцій.

Арина
Об этом докторе слышала много хороших отзывов. Поэтому решила сама попасть к нему на консультацию. Роман Орестович мне очень понравился. Уделил мне максимум внимания, рассказал, какая проблема может возникнуть если вовремя не вылечить зуб. Запломбировал два канала, снял зубной камень. Теперь я буду обращаться всегда только к этому стоматологу.
Геннадий
Герета внимательный, квалифицированный стоматолог. Слышал о нем только лестные отзывы, сам обращался – остался доволен.
Никита
Врач толковый рекомендую.

• Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, спеціальність "стоматологія", (2011 р.)

Курси

• Східноєвропейські конференції з питань стоматологічної імплантації
  • Курси з імплантології та кісткової пластики

• Асоціація стоматологів України
  • Асоціація імплантологів України