Стоматологічна клініка Заблоцького

р.Галицький (Центр)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка "Заблоцького" понад 15 років займається імплантацією та лікуванням зубів під наркозом. Лікарі та анестезіологи клініки мають великий досвід у своєї галузі.

Послуги, які медичний центр надає пацієнтам:

• панорамний знімок для дорослих пацієнтів;
  • консультація головного лікаря;
  • планування етапів лікування;
  • можливо застосовувати різні види наркозу;
  • дитяча та доросла стоматологія;
  • зубна імплантація;
  • гарантія результату лікування.

Переваги приватної лікарні - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка Заблоцького, вартість послуг:

• Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Складне видалення зуба
  • Лікування кісти зуба
  • Пломбування молочного зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лікування молочних зубів
  • Лікування зуба мудрості

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Христина СК
Якщо хтось вагається , чи привезти сюди свою дитину , не вагайтесь . Тут зроблять все так, щоб на все життя. І це правда . 10 років тому ми лікували своїй 3-х річній дитині зуби , це була анестезія . Після цього років 8 точно не звертались до стоматологів ! Сьогодні наша інша 3-річна дитина тут. Ми повернулись саме сюди , тому що кращого місця просто не існує . Це рівень , до якого усім ще дуже далеко . Взагалі , ця клініка, це дар Божий людям , які мають проблеми з візитом дітей до лікаря взагалі! Дякуємо вашій професійній команді !
Любов
Професіонал своєї справи, тактовний, ввічливий, добрий. 18 лютого проводив анастезію під час лікування зубчиків мого 2х річного синочка. Ми приїхали із Вінниччини і не пошкодували! Дякую чудовому спеціалісту, усе докладно пояснив до та після анастезії.
Любов Загородня
18 лютого брав участь у лікуванні зубчиків мого 2х річного синочка у клініці "ММ" Чудовий спеціаліст, толерантна, ввічлива людина. Рекомендую усім!!!
Загородня Любов
Галина Миронівна Солонько - чудовий лікар! Найкращий!! Моєму сину (2 роки) пролікувала, відреставрувала передні зубки. Професійна, людяна, ввічлива, приємна людина
Ковальчук Марія
Чудовий лікар, відмінний спеціаліст. Після знайомства з Галиною Миронівною дітки перестали боятись стоматолога, для нашої сім'ї це найкращий дитячий стоматолог
Юлія
Ми з Тернополя лікували дитині зубчики під загальною анестезією.Дуже задоволені,що обрали саме Клініку Заблоцького.Хочемо подякувати дитячому лікарю стоматологу Галині Миронівні та дитячому лікарю-анестезіологу Адріану Олександровичу за Ваш професіоналізм.Таким людям можна довірити найдорожче,що є у батьків.Дитина почуває себе чудово,зубчики здорові та більше не турбують.Клініка на вищому рівні.Всім раджу!
16 травня '18р.
Якщо у вас мала дитина (нам було майже 2 роки) і проблемні зубки, то без перебільшення - Клініка Заблоцького це ідеальне рішення по якості роботи і спеціалістів, і по самому підходу до дитини. Наша історія... Живемо ми у Волинській області, клініку порадили знайомі, прочитавши відгуки і наважившись - зателефонували і записались на консультацію. Дівчатка вічливо підібрали нам зручну дату, час (у нас обідній сон по графіку)) та відповіли на всі питання, які на той момент у мене виникли. Консультація проходила у Віталії Василівни Розман, яка з легкістю ввійшла в довіру і сину, і мене заспокоїла - як маму. Ситуація у нас була не проста, так як молочні зубки швидко зіпсувались, створювали дискомфорт і біль дитині + запалення ясен (почалась інтоксикація). Лікар порадила незволікати і призначили "медичний сон" (процедура, яка проходить під загальним наркозом для того щоб провести усе лікування за 1 сеанс (2-2,5 год наркоз) і так як, син ще замаленький не дається посидіти на одному місці, тим більше спокійно і з відкритим ротиком), усі контакти анестезіолога нам надали і сказали телефонувати і задавати всі питання, які будуть цікавити. Лікар-анестезіолог у нас був Пайкуш Володимир Андрійович - досвідчений спеціаліст і ще й психолог))) так як у мене виникали питання (як у мами малої дитини) на які він давав чіткі інструкції і повністю розповів та заспокоїв за всю процедуру анестезії. В сам день лікування, я, звичайно, цілу ніч неспала і переживала... Все пройшло на багато легше та спокійніше, ніж ми з чоловіком очікували і до чого себе готовили. Під час процедури і анестезіолог, і лікуючий лікар (Віталія Василівна) виходили до нас і розповідали що там відбувається і як почуває себе "в сні" малюк. Насправді, після виходу з наркозу син навіть ні разу незаплакав чи показав якийсь дискомфорт. Побувши певний час під наглядом, нам далі дали інструкції і поради, знову заспокоїли (бо, реально, тільки мама була як переляк)) і відпустили додому. Прихавши, син відразу попросив їсти і їв із задоволенням (йому нічого не боліло, хоча роботи над його зубками було огого як не мало) Тому рекомендуватиму всім знайомим і друзям цю клініку! А те що кажуть - дорого... повірте...створення комфортних умов для дітей та робота ФАХІВЦІВ...варті кожної гривні. Дякую лікарям і всьому персоналу Клініки Заблоцького)
Іван
27 квітня '18р.
Професіонал свої справи, а дітки обожнюють і ходять до неї як на свято :) Знаємось не перший рік. Однозначно оцінка 10 з 10!
лікували синочку зубки, а приїхали ми із Закарпаття і хочем сказати наступне Дуже хороша клініка, привітний працюючий персонал адміністратори, лікар стоматолог дитячий Розман Віталія Василівна, лікар-анестезіолог дитячий Пайкуш Володимир Андрійович та їх асистенти, досвідчені фахівці та надзвичайно турботливі люди, безмежно вдячні їм за роботу! дякую Богові що дарував нам таких лікарів, земний поклон Вам!!! ще дуже хочеться подякувати пану Заблоцькому за клініку для діточок!!! P.S. для тих хто чув що дуже дорого чи типу в інших клініках дешевше, не витрачайте час.....
Тетяна
Лікували свою 4-річну дитину під загальним наркозом. Дякуючи лікарю Марії Олександрівні та всій команді з 4 чоловік наші зубки здорові та все минулого добре (лікували аж 12 зубів!). Спочатку дуже хвилювалися, але після всього зрозуміли, що не помилилися. Справжні професіонали.
Анастасія
Галина Миронівна прекрасний стоматолог і доброзичлива жінка. Раджу всім – найбільш ефективне і грамотне лікування буде вам забезпечено,не сумніваюсь.
Кирило
Рекомендую Пайкуша, як відмінного анестезіолога. Якщо він приймає участь у підготовці до операції, то обезболювання буде якісним і не шкідливим. Переконався особисто.
Я не перший раз Прокоп’єву відвідую. У неї тільки якісні матеріали і роботу вона робить сумлінно. Загалом все влаштовує і до іншого стоматолога не збираюся.
Мне понравилась доктор. Отлично проводит лечение.
Раіса
Мені подобається доброзичливість Марії до пацієнтів і позитивний настрій. А роботу свою вона виконує бездоганно і результатами лікування у неї я завжди задоволена.
Приятная доктор. Ребенок от нее в полном восторге. Я даже не ожидала такой реакции)
Алексей
Я доволен выбором врача. Рекомендую.
Юрій
Маю досвід лікування у Пришко, знаю її як уважного і сумлінного стоматолога. Мені робила чистку зубів від камінців, пломбування двох зубів, все зробила акуратно і якісно.
Еріка
Якщо вам знадобиться хороший стоматолог для дитини, звертайтеся до Олени. Не тільки допоможе, але і корисні поради і рекомендації дасть, у нас так було - ми залишилися задоволені.
Евгений
Большое спасибо за помощь) Вы отличный доктор!
Гарний лікар. Відповідально ставиться до виконання своєї роботи. Дуже уважний і тактовний. Рекомендую.
Ахмад опытнейший врач, какие могут быть комментарии. Он в стоматологии уже столько лет, поможет даже в тяжелом случае, зубы будут здоровыми и красивыми. Мне лично здорово помог.
Диана
Доктор очень приятный. Мне понравилось как он проводит лечение. Рекомендую.
Маргарита
Хороший врач. Приятная в общении. Лечение проводит быстро.
Тамара
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00