Стоматологічна клініка Заблоцького

Львів вул. Коперника, 20 р.Галицький (Центр)

Часи роботи:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Стоматологічна клініка "Заблоцького" понад 15 років займається імплантацією та лікуванням зубів під наркозом. Лікарі та анестезіологи клініки мають великий досвід у своєї галузі.

Послуги, які медичний центр надає пацієнтам:

• панорамний знімок для дорослих пацієнтів;
  • консультація головного лікаря;
  • планування етапів лікування;
  • можливо застосовувати різні види наркозу;
  • дитяча та доросла стоматологія;
  • зубна імплантація;
  • гарантія результату лікування.

Переваги приватної лікарні - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера.

Знаходиться клініка за адресою вул. Коперника, 20.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Стоматологічна клініка Заблоцького, вартість послуг:

• Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Складне видалення зуба
  • Лікування кісти зуба
  • Пломбування молочного зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лікування молочних зубів

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Анастасія
Галина Миронівна прекрасний стоматолог і доброзичлива жінка. Раджу всім – найбільш ефективне і грамотне лікування буде вам забезпечено,не сумніваюсь.
Кирило
Рекомендую Пайкуша, як відмінного анестезіолога. Якщо він приймає участь у підготовці до операції, то обезболювання буде якісним і не шкідливим. Переконався особисто.
Я не перший раз Прокоп’єву відвідую. У неї тільки якісні матеріали і роботу вона робить сумлінно. Загалом все влаштовує і до іншого стоматолога не збираюся.
Мне понравилась доктор. Отлично проводит лечение.
Раіса
Мені подобається доброзичливість Марії до пацієнтів і позитивний настрій. А роботу свою вона виконує бездоганно і результатами лікування у неї я завжди задоволена.
Инна
Приятная доктор. Ребенок от нее в полном восторге. Я даже не ожидала такой реакции)
Алексей
Я доволен выбором врача. Рекомендую.
Юрій
Маю досвід лікування у Пришко, знаю її як уважного і сумлінного стоматолога. Мені робила чистку зубів від камінців, пломбування двох зубів, все зробила акуратно і якісно.
Еріка
Якщо вам знадобиться хороший стоматолог для дитини, звертайтеся до Олени. Не тільки допоможе, але і корисні поради і рекомендації дасть, у нас так було - ми залишилися задоволені.
Евгений
Большое спасибо за помощь) Вы отличный доктор!
Инна
Гарний лікар. Відповідально ставиться до виконання своєї роботи. Дуже уважний і тактовний. Рекомендую.
Юлия
Ахмад опытнейший врач, какие могут быть комментарии. Он в стоматологии уже столько лет, поможет даже в тяжелом случае, зубы будут здоровыми и красивыми. Мне лично здорово помог.
Диана
Доктор очень приятный. Мне понравилось как он проводит лечение. Рекомендую.
Маргарита
Хороший врач. Приятная в общении. Лечение проводит быстро.
Тамара
Мені 55 років. Маю погані зуби з дитинства. На жаль, майже половину зубів втратила через несвоєчасне лікування. Постійно відкладала «на потім», аж поки не відчула, що відсутність повноцінного зубного ряду провокує проблеми із травною системою. Звичайно, шлунку важко справитися із погано подрібненою їжею. Окрім цього, постійно соромилась посміхатись: то стримувалась, то прикривала посмішку рукою. Проживши півстоліття, нарешті усвідомила, що на здоров’ї економити не можна. Зважилась на зубну імплантацію. Без перебільшень, потрапила до справжніх професіоналів. Результатом дуже задоволена.

Лікарі клініки Стоматологічна клініка Заблоцького

• Анестезіолог
  • Стоматолог
очистити
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Володимира Великого, 31 р.Франківський
Стоматологічний центр “Рікота” відкритий у 1990 році. Це одна з перших приватних стоматологічних клінік країни. Фахівці лікарні проходили навчання та стажування в Україні та за її кордоном, засновник - кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Сучасний медичний центр слуху "Беттертон" у м. Львів спеціалізований у діагностиці слуху, входить до мережі профільних медичних закладів. В центрі пацієнтів приймають кваліфіковані отоларинголог, сурдолог.
Записатися на прийом
Сімейна клініка "Американський медичний центр" — міжнародний заклад, відкритий у 2015 році як філія провайдера у сфері сімейної медицини, гінекології, психотерапії, педіатрії, швидкої допомоги та ще багатьох інших напрямків.
Записатися на прийом
Пн: 08:30-17:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00
Львів вул. Герцена, 6/1-а р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології “Когут і Когут” створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.