Притула Дентал Студіо (Prytula Dental Studio), стоматологія

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Стоматологія Prytula Dental Studio — медичний центр, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики та видалення карієсу до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки передові методики.

Послуги, що надаються установою:

• консультація стоматолога, ортодонта, лікаря-імплантолога;
  • рентген/радіовізіограф;
  • допомога при гострому зубному болю;
  • реставрація зламаного або вибитого зуба;
  • лікування інфекцій ротової порожнини і зубів;
  • лікування зубів під мікроскопом;
  • художня реставрація зубів
  • професійне відбілювання зубів;
  • медикаментозна та інструментальна обробка кореневих каналів;
  • пломбування кореневих каналів;
  • видалення молочних зубів;
  • видалення зубів будь-якої складності;
  • дитяча професійна гігієна;
  • імплантація зубів;
  • брекети (самолігуючі, металеві, керамічні, міні брекет-системи);
  • кісткова пластика.

На сьогоднішній день, лікування зубів з використанням мікроскопу — це золотий стандарт світової стоматологічної практики. Складна система кореневих каналів має дуже малий діаметр та індивідуальну анатомію, тому лікар, який працює без збільшення, не має можливості якісно їх пролікувати. Важливою перевагою клініки є виконання всіх етапів лікування кореневих каналів тільки під контролем операційного дентального мікроскопу.

Головні переваги клініки — комплексний підхід до терапії, протезування та імплантації. Завдяки оснащеності центру сучасним інноваційним обладнанням надається можливість повністю обстежити ротову порожнину протягом декількох годин.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Тетяна
17 червеня '20г.
Пройшовши лікування в Вашій клініці, хочу подякувати всій Вашій команді , було дуже комфортно і затишно . А самі найщиріші слова подяки хочу сказати Царику Тарасу Володимировичу. Ця людина лікар від Бога .Головне, що в ньому поєднано такі риси , які дуже рідко зустрічаються в лікарів - це професійність, талант, людяність і простота. Дякую ще раз , потрапивши на прийом до цього лікаря неодмінно будеш рекомендувати всім знайомим. Бережіть свого найкращого лікаря !
Євген
21 січня '20г.
Часто звертаюся за послугами до команди "Prytula Dental Studio". Завжди відмінний результа, не високі ціни, та доброзичливай колектив. Рекомендую!!!
Іванна
15 січня '20г.
Стоматологічна клініка що на Івана Виговського, 5Б просто супер!!!! Уже багато років усією сім'єю користуємося їхніми послугами. Завжди відмінний результат. Рекомендую!
31 грудня '19г.
Нещодавно у мене виникла невеличка проблема, яка приносила мені масу дискомфорту. У мене не првально ріс зуб "мудрості". Біль був просто жахливий. Я вирішила видалити негідника. Саме тоді я потрапила у дбайливі руки спеціалістів "Prytula Dental Studio". Результатом дуже задоволена!.Дякую!

Лікарі клініки Притула Дентал Студіо (Prytula Dental Studio), стоматологія

Обрати фах
  • Стоматолог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Записатися на прийом
Психолог, конcультант за методом BFST(короткотермінова психотерапія, орієнтована на вирішення). У своїй роботі використовує також методи арт-терапії, пісочної терапії, символ-драми та інші. Проводить треніги для батьків. Є можливість онлайн-консультацій.
Львів вул. Івана Миколайчука, 9 р.Шевченківський
5,7