Кулик Руслана Михайлівна

Косметолог
лікар другої категорії
Руслана Михайлівна лікар косметолог, проводить біоревіталізацію, мезотерапію, контурну пластику, очищення шкіри, апаратні процедури. Надає послуги з лазерної епіляції, омолодження шкіри методом ін'єкційної косметології.
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський

Катерина
Дуже задоволена, що попала до Руслани, це мега спеціаліст і дуже хороша людина) Не реально задоволена)
Любовь
Я всегда была недовольна своей внешностью. Обратилась к Руслане Михайловне, и очень рада. После лечения я стала совсем другой, мне нравится мое лицо. Спасибо
Марта
Рекомендую.

• 2011 р. — Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, факультет "лікувальна справа";
  • 2013 р. — інтернатура по дермато-венерології на базі Львівського обласного комунального шкірно-венеричного диспансеру.

Курси

• 2012 р. — курс навчання з предмету "Медична косметологія" на базі міжнародної школи косметології;
  • 2012 р. — "Апаратні методики в естетиці обличчя і тіла";
  • 2012 р. — "Масажні техніки в естетиці обличчя: косметичний, пластифікуючий, лімфо
  • дренажний та лікувальний масажі";
  • 2012 р. — "Ін′єкційні методики в естетиці обличчя та тіла";
  • 2012 р. — майстер-клас по косметиці "Algolegi";
  • 2012 р. — навчальний курс "Ін′єкційна біоревіталізація "Restilane";
  • 2012 р. — майстер клас по косметиці Dr.Kadir;
  • 2013 р. — сертифікат лікаря дерматовенеролога;
  • 2013 р. — "Антицелюлітні програми в естетиці тіла";
  • 2013 р. — навчальний курс "Використання препарату "BOTOX" в естетичній медицині;
  • 2013 р. — учасник конференції на тему "Інфекції, що передаються статевим шляхом: клінічна
  • картина, діагностика,підходи до лікування.";
  • 2013 р. — Учасник конференції на тему "Сучасні особливості клініки і лікування оніхомікозів"
  • 2013 р. — навчальний курс "Контурна пластика обємними препаратами "Uviderm";
  • 2013 р. — практичний семінар по навчанні біоревіталізації і мезотерапії препаратами "Mesohyal";
  • 2013 р. — учасник всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю:
  • "Мультидисциплінарний підхід до курації хворих на шкірні захворювання та інфекції, що передаються статевим шляхом".