Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Институт вертебрологии и реабилитации

9,72
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 09:00-17:00 Вс: 09:00-15:00

"Институт вертебрологии и реабилитации" — это сеть медучреждений Украины, специализирующихся на восстановлении нормальной работы позвоночника и суставов. Большой коллектив врачей сети прилагает все усилия для безоперационного лечения заболеваний опорно-двигательной системы у пациентов. В "Институте вертебрологии и реабилитации" применяются различные признанные в Европе методики терапии, в том числе метод лечения движением, который облегчает состояние пациента при острой и хронической боли. Специалисты сети используют комплексный подход к лечению, авторские методики, высокотехнологичное оборудование.

Записаться на прием

или звоните по телефонам:

+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00
Филиалы сети:
Киев ул. Багговутовская, 23 (эт. 2)

м.Лукьяновская

21 8

м.Тараса Шевченко

34 10
Киев ул. Загоровская, 23 (эт. 1)

м.Лукьяновская

22 8

м.Дорогожичи

23 9

м.Тараса Шевченко

34 11
Киев ул. Срибнокильская, 22

м.Осокорки

7 3

м.Позняки

19 9
Киев ул. Казарменная, 7/19

м.Политехнический институт

17 7

м.Лукьяновская

30 7
Киев ул. Срибнокильская, 2 А (корп. Б)

м.Позняки

5 7

м.Осокорки

16 6
Львов ул. Кульпарковская, 99 Б

р.Франківський

Львов ул. Кульпарківска, 99 Б

р.Франківський

Львов пр-т Червоной Калины, 72

р.Сихівський

Киев ул. Оболонская, 12

м.Тараса Шевченко

6 5

м.Контрактовая площадь

11 4
 • Цены на услуги
 • Отзывы
 • Врачи
 • Акции
 • Предложения

Институт вертебрологии и реабилитации, цены на услуги:

Цены услуг могут незначительно меняться. Точную цену Вам озвучит наш оператор во время записи на приём.

 • Дуплексное сканирование сосудов: периферические сосуды (артерии или вены) конечностей 750
 • Дуплексне сканування судин: периферичні судини (артерії або вени) кінцівок 750
 • Диагностика опорно-двигательного аппарата (одна зона на выбор: спина и шея, коленные и тазобедренные суставы, плечевые суставы)
 • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога, вертеброневролога 800
 • Консультація лікаря- невропатолога, вертеброневролога 800
 • Паравертебральна блокада 600
 • Консультація лікаря-хірурга-флеболога 800
 • Підготовка виписки з амбулаторної карти 800
 • Внутрішньом’язові ін’єкції 120
 • Карбокситерапія 600
 • Внутрішньовенні ін’єкції 150
 • Лікувальний масаж м’язів спини до 25 хв. 550
 • Фізіотерапевтичне лікування (магнітна терапія) 300
 • Фізіотерапевтичне лікування (електротерапія) 300
 • Фізіотерапевтичне лікування (ультразвукова терапія) 300
 • Лазерна терапія високої інтенсивності 1 категорії 750
 • Ударно-хвильова терапія 1 категорії 600
 • Кінезіотерапія 1 курс (1-12 заняття) 600
 • Індивідуальне заняття з реабілітологом 800
 • Мануальна терапія - FDM (модель фасціальних дисторсій) 750
 • Консультація лікаря-ревматолога
 • Консультація вертебролога 650
 • Голкотерапія 600
 • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога, вертеброневролога 460

Отзывы и оценки клиники

Оцените клинику по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)
Іванна Борис
30 июня '22 г.
Хочу щиро подякувати лікарю Кушніру Ігорю Петровичу.Який правильно призначив лікування і це дало велике покращення мого стану.Також велика подяка Черпінському Юрію За Золоті Руки.І щира подяка цілому персоналу і усім лікарям і реабілітологу Плазинському Євгену.Усім Мирного Неба і Разом До Перемоги!!!!
10
Наталія
12 ноября '21 г.
Хочу висловити подяку Володимиру Михайловичу Веселовському, за уважне ставлення , чуйність і фаховий підхід до вирішення проблеми.Після обстеження, отримала вичерпну інформацію щодо діагнозу і курсу лікування. І, хоча ще далеко до повного одужання, вже є впевненність ,що все буде добре, адже це так важливо для пацієнта. Я вірю цьому лікарю і рекомендую .
10
Микола
25 ноября '20 г.
Хороший лікар Веселовський В.М.Уважно провів обстеження.та підібрав спосіб лікування.Велике дякую.Рекомендую
9
Микита
20 ноября '20 г.
Після травми довелося якось ставати на ноги. Порадили цей центр, пройшов курс лікування і тепер знову можу бігати
9
Арсен
19 октября '20 г.
Лікарі допомогли справитися з наслідками багатьох переломів, з що дуже вдячний!
9
Наталья
20 июля '20 г.
Доктор Стебновский квалифицированный и внимательный специалист. Первичная консультация была у другого доктора. Есть с чем сравнивать. Не смотря на то , что я была не его пациентом на каждом сеансе ВУТ подробно распрашивал о самочуствии, добавлял и корректировал назначения предыдущего специалиста. РЕКОМЕНДУЮ
9
Сергій Доля
15 апреля '20 г.
Щиро дякую лікарю Покидьку А.М за чуйне професійне відношення до мене.Це дійсно спеціаліст своеї справи і гордість нашої медицини який поміг мені стати до повноцінного життя і праці.Міцьного здоров'я Вам і Благополуччя в вашому житті і вашій нелегкій справі
9
Роберт
21 марта '20 г.
Лікар дуже уважний. Вміє знайти словесний контакт з пацієнтом, все пояснив та розповів. В цілому, всім задоволені. Його рекомендації з приводу лікування мені допомогли. зараз відмічаю значне покращення свого самопочуття. Рекомендую!
8
Катерина
08 марта '20 г.
Хороший лікар та людина! Уже неодноразово зверталися за допомогою до цього спеціаліста, адже завжди впевнені у кваліфікованій допомозі. Призначенні курси лікування завжди допомагають. Безперечно будемо рекомендувати спеціаліста.
9
Сніжана
25 февраля '20 г.
Дуже задоволені роботою тепер уже нашого лікаря Юрія Леонідовича. Консультувалися у нього уже декілька разів. Завжди позитивний ефект від призначеного лікування. Кваліфікований спеціаліст європейського рівня. Рекомендуємо.
9
Светлана Михайловна Гацько
20 февраля '20 г.
14.02.2020 была на приеме у доктора Черепок С.Ю.Внимательный,компетентный,,тактичный.Осталось очень хорошее впечатление.
10
Ярослав.S
10 февраля '20 г.
Лікар впевнений в собі, рішучий та направду чесний! Досвід лікування при болях в спині та суглобах дуже великий, знає як правильно діагностувати,ставити діагноз. А саме головне вилікувати! Я почуваюся тепер здоровим. Дякую Вам, Андрій Сергійович
10
Aleksandr
05 февраля '20 г.
Дуже кваліфікований фахівець. Консультація пройшла на гідному рівні, я дуже вдячні фахівцю. В адресу лікаря хочеться сказати тільки найкращі слова та побажання. Дякую відповідальний підхід до мого здоров'я! Прийду на повторний прийом.
10
Варвара
16 января '20 г.
Записала своего папу к неврологу. Врач, Грицюк Виталий Владимирович, переубедил его у том, что нужно срочно заняться лечением спины. Благодарна Вам от всего сердца. Спина папы уже не так беспокоит.
9
Максим
10 января '20 г.
Головные боли были настолько сильными, что я не мог нормально соображать. Но слава Богу, меня спасла Марьяна Петровна. Она действительно хороший невролог, уделяет пациенту много времени. Всем рекомендую.
8
Ангеліна
07 января '20 г.
Я спортсменка. Одного разу на змаганнях я досить серйозно пошкодила зв'язки плечового суглобу. Біль був просто нестерпний, опираючись на власний досвід думала що якось саме пройде, приймала знеболюючі препарати. Але біль лише погіршувався, дійшло до того що я не могла підняти горня з чаєм. Вирішила звернутися за допомогою до професіонала. На превелике щастя таким професіоналом виявився Василь Андрійович! Уже після першого сеансу лікування біль помітно зменшилася, а після 3-го стала майже не помітною. Дякую Вам за допомогу. Рекомендую!
8
Людмила
29 декабря '19 г.
У нашому місті досить важко знайти хорошого лікаря-ортопеда. Але на превелике щастя таки професіоналом являється Микола Михайлович Соколюк, тепер уже мій лікуючий лікар. Звернулася я до нього зовсім недавно, коли відчула дискомфорт та незначну біль на підошві обох ніх. Після детального опитування, та огляду лікар поставив мені діагноз "П'яткова шпора", та призначив відповідне лікування. Зараз почуваю себе відмінно. Дякую Вам!!!
9
Катерина
26 декабря '19 г.
Уже багато років я хворію на остеохондроз. І хочу сказати Вам ще не найприємніша хвороба, постійна ниюча біль в спині спричиняє масу дискомфорту. Неодноразово чула позитивні відгуки про лікаря-ортопеда Мисковця Андрія Сергійовича. Одного разу вирішила звернутися до нього на консультацію. Все дуже сподобалося, лікар дійсно професіонал з великої літери! Уважно розпитав мене, обстежив, та призначив лікування. Дуже задоволена його роботою! Рекомендую!
10
Світлана
25 декабря '19 г.
Дуже вдячна Кушніру Ігорю Петровичу за піклування про моє здоров'я! Звернулася до нього зі своєю проблемою досить недавно, І була приємно вражена його професіоналізмом. Лікар від Бога! Уважно поставився до мене, детально розпитав, обстежив та поставив діагноз. Зараз проходжу призначений ним курс лікування. Почуваю себе вже значно ліпше. Дуже вдячна Вам за допомогу. Рекомендую!!!
10
Ольга
20 декабря '19 г.
Вже не можу згадати скільки років тому мені поставили досить неприємний діагноз "Артроз колінного суглобу".Лікувалася у багатьох спеціалістів, але з невдалим результатом. Поки знайомі не порадили Олексія Михайловича. Хочу сказати що він лікар від Бога, та спеціаліст найвищого класу!!! Уже через декілька сеансів я відчула значне полегшення. Тепер буду звертатися за допомогою лише до нього.
9
Кучмиенко Ирина Ивановна
04 декабря '19 г.
Андрей Михайлович прекрасный врач. Чуткий. Внимательный. Профессионал своего дела.
10
Алекс
03 ноября '19 г.
Хочу висловити подяку лікареві Мокринському В.А. (м.Львів) за професіоналізм, ефективне лікування, уважне ставлення. Вже на початку курсу терапії я відчув значне покращення загального стану, зменшення болю в хребті, збільшення рухливості. В підсумку істотно зменшилися симптоми хвороби, повернувся добрий настрій.
9
Виктор
15 августа '19 г.
Хочу відмітити високий професіоналізм лікаря Дучкова Ірина та подякувати за допомогу. А також хочу відмітити високий професіоналізм та особисті якості Наталії Винник. Масаж на високому рівні. В цілому клініка приємно вразила відношенням до пацієнтів та високим технічним оснащенням. Дякую за допомогу.
10
Владислав
22 марта '19 г.
Валерий Григорьевич очень помог мне в свое время. После нескольких сеансов буквально поставил меня на ноги. И я забыл про спину белее чем на два года. Лечение очень эффективно. И жена моя у него спину лечит.
9
Мария В.
21 марта '19 г.
Купая ребенка в ванной я не смогла разогнуться, спина болела так сильно, что хотелось рыдать. Роман Вячеславович после осмотра сказал, что это радикулит. Прописал обезболивающее, мазь и курс мануальной терапии. С каждым сеансом я чувствовала себя все лучше и лучше. После полного курса лечения меня больше не беспокоит ничего!
8
Дмитрий
17 марта '19 г.
Отличный специалист! Хорошо принял, внимательно отнесся к моей проблеме, подобрал необходимое лечение. Прошел курс процедур. Остался очень доволен результатом. Чувствую себя хорошо. Работу доктора оцениваю на 5.
9
Алина
15 марта '19 г.
Я обращалась в Институт вертебрологии и реабилитации на Подоле после родов с целью посещения послеродовой лечебной физкультуры. Мне здесь все понравилось, опытные специалисты, хорошее отношение к пациентам, уютная атмосфера. Я благодарна за оказанную помощь.
9
Борис
12 марта '19 г.
С пяточной шпорой мне помогли справиться в Институте вертебрологии и реабилитации. Специалисты здесь хорошие, точно знают что и как делать. Результат не заставил долго себя ждать. Вскоре проблема ушла и теперь меня не беспокоит.
10
Владистав
11 марта '19 г.
Моя благодарность врачу-неврологу, вертебрологу Святенко Алине Николаевне за квалифицированный, внимательный и человечный подход к лечению пациентов. Доктор поставила верный диагноз, назначила лечение. Состояние мое значительно улучшилось.
10
Натали
10 марта '19 г.
Не один раз всей семьей были на приеме у Вячеслава Андреевича. То обувь для малой подбирали, то вывих у тещи вправляли, то меня по спине консультировали. В общем, могу сказать, что врач отличный и толковый. Если придется, смело обращайтесь.
8

Врачи клиники Институт вертебрологии и реабилитации

Цвень Андрей Александрович
Ортопед, Травматолог
8,05
Записаться на прием
Черепок Сергей Юрьевич
Ортопед-травматолог, Вертебролог
9,20
Записаться на прием
Дідковський Ілля Іванович
Ортопед-травматолог, Вертебролог
8,90
Записаться на прием
Донец Роман Вячеславович
Ортопед-травматолог, Вертебролог
8,20
Записаться на прием
Рыжов Сергей Петрович
Ортопед-травматолог, Вертебролог
8,60
Записаться на прием
Бахмут Валерий Григорьевич
Травматолог, Ортопед, Вертебролог, Детский хирург
8,60
Записаться на прием
Соколюк Микола Михайлович
Ортопед-травматолог, Вертебролог, Лікар з лікувальної фізкультури
9,25
Записаться на прием
Морозик Алексей Евгеньевич
Невролог
8,87
Записаться на прием
Таталиба Роман Петрович
Ортопед, Травматолог
7,48
Записаться на прием
Мельник Сергей Ярославович
Ортопед, Травматолог
8,25
Записаться на прием
Выбрать специальность
 • Вертебрология
 • Неврология
 • Ортопедия
 • Ревматология
 • Терапия
 • Травматология
 • Хирургия
очистить

Акции клиники

Предложения

Комплекси курсового лікування в Інституті вертебрології і реабілітології
Інститут вертебрології і реабілітології пропонує спеціальні комплексні пакети послуг.
Приобрести
Курсове лікування в Інституті вертебрології і реабілітології
Інститут вертебрології і реабілітології пропонує спеціальні комплексні пакети послуг.
Приобрести
Записаться на прием
+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00