Палинская Виктория Игоревна

Невролог
Врач второй категории
Вызов на дом
Детский
Палинская Виктория Игоревна специализируется на лечении рассеянного склероза, мышечной дистрофии, черепно-мозговых и травм спинного мозга. Лечит инсульты и постинсультные состояния, хронические нарушения кровотока, болезнь Альцгеймера, ревматизм, ревматоидный артрит, системная красная волчанка. Доктор также предоставляет услуги по лечению хронического бронхита, альвеолита, гастрита, энтеро-колита, гломерулонефрита, пиелонефрита, сахарного диабета, зоба, миомы матки, бесплодие. Ведет детей с ДЦП, аутизмом, эпилепсией. Является автором многих научных работ, в том числе патентов и авторских прав.

Врач работает в клиниках:

Львов ул. Академика Андрея Сахарова, 44/65 р.Франківський

Михаил
13 мая '19г.
Лікувався в Вікторії Ігорівни з реактивним артритом за методом її батька- вилікували. Суглоби прийшли в норму, а були збільшені в 3 рази. Зараз навіть немає болей.
16 апреля '19г.
Боже, дай Бог здоров'я Виктории Игоревне - врачи не могли определиться с моими анализами- она все сделала и "привела в норму"!
Тетяна
В мого сина постійні судоми. Ніхто не міг поставити діагноз. Вікторія Ігорівна допомгла правильно визначити діагноз та вилікувати мого сина.
Мама
26 января '19г.
В моєї дочки рідкісна форма атаксії і лише вона пояснила як поводитися з цим захворюванням і контролювати його прогресування. Почнемо лікування обов'язково.
Пациент
Нарешті розібралися з моїм діагнозом. Вдячна Лікувальному центру "Вікторія", Вікторія Ігорівна - це щось неймовірне.
А
10 сентября '18г.
Полікували мого чоловіка від розсіяного склерозу, а я, нарешті завагітніла. Вдячна Вікторії Ігорівні.
Дмитрий
28 мая '16г.
Классный специалист. Четко выполняет свои обязанности.

• 2009 г. - Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького;
  • 2012 г. - інтернатура на базі Київського національного університету ім. О.О.Богомольця (спеціальність - нейрохірургія);
  • 2014 г. - клінічна ординатура на базі Державної установи "Інститут нейрохірургії", Національної Академії Медичних Наук України.

Курси

• 2011 року - курси підвищень кваліфікації в видно, Австрія;
  • 2014 г. - курси підвищень кваліфікації в Лондоні, Великобританія;
  • 2015 м - курси підвищень кваліфікації в Києві, Україна;
  • 2015 р - спеціалізація з неврології;
  • 2017 р - World Federation of Neurosurgery в Тюбінгені, Німеччина.

• Глава Української асоціації регенеративної медицини;
  • Глава асоціації неврологів України. Асоціація орфанних захворювань

Лікар невролог займається лікуванням захворювань

• розсіяний склероз,
  • головний біль,
  • мігрень,
  • ДЕП,
  • інсульт,
  • стан після перенесеного інсульту.

Лікар нейрохірург займається лікуванням захворювань

• грижі міжхребцевого диску,
  • ЧМТ,
  • Інсульт,
  • постінсультні стани,
  • пухлини хребта,
  • пухлини головного і спинного мозку.

Лікар дитячий нейрохірург займається лікуванням захворювань

• вади розвитку ЦНС,
  • гідроцефалія,
  • пухлини головного і спинного мозку,
  • кісти,
  • епілепсія,