Інсемінація у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Инсеминация «Ника и К» 6000 грн
ВМІ спермою чоловіка/партнера 8000 грн
Програма ВМІ "ІСЧ №1" (Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка) 24260 грн
Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка 6000 грн

Інсемінація — це введення підготовлених сперматозоїдів у матку без статевого контакту. Матеріал сексуального партнера не використовується у разі наявності у нього залежностей та захворювань, що можуть передатись дитині. Сперма може бути свіжозібраною або замороженою.

Підготовчі процедури

Лікар приймає рішення про доцільність інсемінації на основі:

• огляду пари, оцінки стану здоров’я та вікових особливостей;
  • результатів аналізу крові на ВІЛ, реакції Вассермана, у жінки — вагінального мазка, у чоловіка — мазка на флору.
  • функціональної діагностики: у жінки особливості менструального циклу та часу овуляції, у чоловіка — характеристики сперми.

У жінки впродовж 3-5 днів менструального циклу яєчники стимулюються гормональними препаратами. Протягом 6-9 днів лікар використовує показники УЗД та чекає на дозрівання фолікулів та ендометрію. Тоді жінка перестає приймати гормональні засоби, їй вводять препарати для підтримки процесу овуляції. Через 37-40 годин проводиться інсемінація. Чоловік перед здачею сперми впродовж 2-6 днів не повинен здійснювати сім’явиверження. Потрібно прочистити уретру сечею, помити руки, добути сперму шляхом мастурбації та здати її у спеціальному контейнері.

Інсемінація

Лікар за допомогою катетера вводить до порожнини матки оброблені та відібрані сперматозоїди. При цьому сім’яна рідина минає піхву та цервікальний канал. Аналогічно класичному зачаттю найспритніший сперматозоїд дістається до матки та запліднює її. Інсемінація триває декілька хвилин.

Показання та протипоказання

Передумови для проведення інсемінації з боку жінки:

• порушення процесу овуляції;
  • травми та хвороби цервікального каналу;
  • ендометріоз;
  • імунологічне безпліддя.

Причини процедури у чоловіка:

• низька якість сім’яної рідини;
  • порушення ерекції.

Протипоказання інсемінації у жінки:

• непрохідність маткових труб;
  • запальні процеси у піхві;
  • патології шийки матки.

Наслідки

Ефективність інсемінації становить від 2 до 26%, в середньому — 15%. Імовірність запліднення залежить від віку пацієнтів, наявності хвороб та якості сперми. Спеціальна обробка сперматозоїдів та стимулювання овуляції збільшує значення позитивного результату до 40%.

Знайдено 9 клінік

Лариса
У чоловіка виявили безпліддя. Лікувався, однак результати спермограми залишилися невтішними. Ми вирішили зробити штучну інсемінацію за допомогою сперми донора. Я багато консультувалася із лікарем, просили сперму чоловіка із такими рисами зовнішності як у мого чоловіка. Завагітніла з першого разу! Дякую за кваліфіковану допомогу.
Світлана
Планували дитину 3 роки. Нічого не вдавалось. Які тільки ми не старалися. У чоловіка виявили занадто мало рухливих сперматозоїдів, тобто надія з кожним роком згасала. Далі ми зважилися на інсемінацію. Перша спроба була нерезультативна. Засмутились, проте не відступали. Спробували вдруге. Кажуть, що друга спроба більш успішніша. І ВИЙШЛО!!!!! Я завагітніла! Ще зовсім трохи і побачимо нашого малючка!
Мар'яна
Завагітніти не змогли як тільки не старалися впродовж 5 років. Тепер вже 30 років і зволікати не було як. Спробували інсемінацію. Знали, що ймовірність завагітніти не дуже вже й висока. Але коли тест показав 2 смужки я була на сьомому небі від щастя. Дякую лікареві за професіоналізм. Коли потрапляєш до професіонала, то завжди є позитивний результат.
8,8
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування на території медичного центру проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів.
  • Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка 6 000
  • Вартість витрат до початку процедури у разі відміни 2 500
8,7
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • ВМІ спермою чоловіка/партнера 8 000
  • ВМІ спермою чоловіка/партнера з медикаментозним супроводом 14 700
8,7
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Інсемінація (ВМІ, штучна інсемінація) 6 000
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
8,5
Акції
Львів вул. Замарстинівська, 85 А
р.Шевченківський
Медичний центр «Мати та дитина» — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг з планування вагітності.
  • Програма ВМІ "ІСЧ №1" (Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка) 24 260
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
5,5
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • ВМІ спермою чоловіка з набором медикаментів 1 500