Інсемінація у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Галицькому районі (Центр)
Послуга Ціна
ВМІ спермою донора (без вартості сперми) 2500
ВМІ спермою чоловіка 2500
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Лариса
У чоловіка виявили безпліддя. Лікувався, однак результати спермограми залишилися невтішними. Ми вирішили зробити штучну інсемінацію за допомогою сперми донора. Я багато консультувалася із лікарем, просили сперму чоловіка із такими рисами зовнішності як у мого чоловіка. Завагітніла з першого разу! Дякую за кваліфіковану допомогу.
Світлана
Планували дитину 3 роки. Нічого не вдавалось. Які тільки ми не старалися. У чоловіка виявили занадто мало рухливих сперматозоїдів, тобто надія з кожним роком згасала. Далі ми зважилися на інсемінацію. Перша спроба була нерезультативна. Засмутились, проте не відступали. Спробували вдруге. Кажуть, що друга спроба більш успішніша. І ВИЙШЛО!!!!! Я завагітніла! Ще зовсім трохи і побачимо нашого малючка!
Мар'яна
Завагітніти не змогли як тільки не старалися впродовж 5 років. Тепер вже 30 років і зволікати не було як. Спробували інсемінацію. Знали, що ймовірність завагітніти не дуже вже й висока. Але коли тест показав 2 смужки я була на сьомому небі від щастя. Дякую лікареві за професіоналізм. Коли потрапляєш до професіонала, то завжди є позитивний результат.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Щерецька, 36 р.Галицький (Центр)
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая...
  • ВМІ спермою чоловіка 2 500
  • ВМІ спермою донора (без вартості сперми) 2 500