Інсемінація у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Інсемінація 1500
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Лариса
У чоловіка виявили безпліддя. Лікувався, однак результати спермограми залишилися невтішними. Ми вирішили зробити штучну інсемінацію за допомогою сперми донора. Я багато консультувалася із лікарем, просили сперму чоловіка із такими рисами зовнішності як у мого чоловіка. Завагітніла з першого разу! Дякую за кваліфіковану допомогу.
Світлана
Планували дитину 3 роки. Нічого не вдавалось. Які тільки ми не старалися. У чоловіка виявили занадто мало рухливих сперматозоїдів, тобто надія з кожним роком згасала. Далі ми зважилися на інсемінацію. Перша спроба була нерезультативна. Засмутились, проте не відступали. Спробували вдруге. Кажуть, що друга спроба більш успішніша. І ВИЙШЛО!!!!! Я завагітніла! Ще зовсім трохи і побачимо нашого малючка!
Мар'яна
Завагітніти не змогли як тільки не старалися впродовж 5 років. Тепер вже 30 років і зволікати не було як. Спробували інсемінацію. Знали, що ймовірність завагітніти не дуже вже й висока. Але коли тест показав 2 смужки я була на сьомому небі від щастя. Дякую лікареві за професіоналізм. Коли потрапляєш до професіонала, то завжди є позитивний результат.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Інсемінація" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
У районах міста
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський

Години роботи:

Львів вул. Щерецька, 36 р.Галицький (Центр)