Інсемінація у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Інсемінація 1500
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
У чоловіка виявили безпліддя. Лікувався, однак результати спермограми залишилися невтішними. Ми вирішили зробити штучну інсемінацію за допомогою сперми донора. Я багато консультувалася із лікарем, просили сперму чоловіка із такими рисами зовнішності як у мого чоловіка. Завагітніла з першого разу! Дякую за кваліфіковану допомогу.
Планували дитину 3 роки. Нічого не вдавалось. Які тільки ми не старалися. У чоловіка виявили занадто мало рухливих сперматозоїдів, тобто надія з кожним роком згасала. Далі ми зважилися на інсемінацію. Перша спроба була нерезультативна. Засмутились, проте не відступали. Спробували вдруге. Кажуть, що друга спроба більш успішніша. І ВИЙШЛО!!!!! Я завагітніла! Ще зовсім трохи і побачимо нашого малючка!
Завагітніти не змогли як тільки не старалися впродовж 5 років. Тепер вже 30 років і зволікати не було як. Спробували інсемінацію. Знали, що ймовірність завагітніти не дуже вже й висока. Але коли тест показав 2 смужки я була на сьомому небі від щастя. Дякую лікареві за професіоналізм. Коли потрапляєш до професіонала, то завжди є позитивний результат.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Інсемінація 1 500
Працює з 09:00-17:00

Інсемінація в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Інсемінація 4 000
Працює з 10:00-20:00
8,8
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • ВМІ спермою чоловіка / партнера 2 500
  • ВМІ спермою чоловіка / партнера з медикаментозним супроводом 3 500
  • ВМІ спермою донора (без вартості сперми) 2 500
  • ВМІ спермою донора 7 500
  • ВМІ спермою донора з медикаментозним супроводом 8 500
Працює з 08:30-18:00
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка (1 введення) 2 040
  • Внутрішньоматкова інсемінація спермою донора (1 введення) 4 540