Стоматологічна клініка ЕКСПЕРТ

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Стоматологічна клініка "Експерт" пропонує кваліфіковане лікування зубів та ясен для дітей та дорослих. В клініці працюють молоді фахівці першої та другої категорії, які володіють сучасними методами лікування.

Послуги, які запропановані у клініці:

• консультація лікаря;
  • радіовізіографія;
  • ендодонтія;
  • відбілювання;
  • лікування карієсу;
  • естетична реставрація;
  • професійна гігієна;
  • лікування молочних зубів;
  • знімне та незнімне протезування;
  • хірургічне видалення;
  • імплантація.

В клініці використовують якісні матеріали Німеччини, Італії, Японії. Серед переваг стоматології — індивідуальне ставлення до пацієнта, створення комфортних умов лікування, терапія для всієї родини, узгодження з пацієнтом плану дій.

Стоматологічна клініка "Експерт" — це чітка професійна позиція, відповідальне ставлення, гарантована якість.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Ярослав
20 квітня '18г.
Обращался в стоматологию Эксперт для лечения каналов. Результатом я доволен. Доступные цены и приятные специалисты. Главное, что все манипуляции безболезненные, что делает визит максимально комфортным. Рекомендую клинику.
Мила
13 квітня '18г.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники Эксперт за их высокую квалификацию и умелые руки. В клинике современное оборудование, что не может не радовать. Рекомендую.
Маша
26 березеня '18г.
Нам посоветовали клинику Эксперт, когда у сына заболел зуб. Приятно удивило отношение специалистов к ребенку. Он даже не капризничал. Только такие врачи должны работать с детьми. Огромная благодарность за визит и лечение.
09 березеня '18г.
С ребенком была в стоматологической клинике Эксперт. Помимо основных обязанностей (диагностики и лечения) врач дал рекомендации по уходу за полостью рта и очень вежливо общался с ребенком. Если будет нужно, буду обращаться только в Эксперт.
Юлия
05 березеня '18г.
Теперь мои зубы идеальной формы. С детства я стеснялась своих зубов, поэтому неохотно общалась с незнакомыми людьми и привыкла только улыбаться, а не громко смеяться как другие люди. Сейчас все плохое позади, и я показываю свои зубы, абсолютно не стесняясь. Рекомендую Эксперт.
07 лютого '18г.
Давно хотела заняться лечением зубов, но как-то не получалось. Сейчас пользуюсь услугами стоматологии Эксперт и работой специалистов довольна. Теперь я имею красивую улыбку, и не стесняюсь выражать свои эмоции в полном объеме.
Валентин
04 лютого '18г.
Обращался к специалистам Эксперт для реставрации зубов. долго не мог решиться на визит, так как не люблю стоматологов. Но выбора не было, поэтому записался на прием. Лечение прошло хорошо. У меня остались только приятные воспоминания. Спасибо.
Ян
01 січня '18г.
После падения я потерял передний зуб. Конечно, это значительно ухудшило мой внешний вид. В стоматологической клинике меня приняли на второй день и вставили зубной имплантат (не отличишь от моих зубов). Все быстро, красиво и доступно. Рекомендую.

Лікарі клініки Стоматологічна клініка ЕКСПЕРТ

Обрати фах
  • Стоматолог
очистити
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним "Свобода" у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Львів вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх р.Личаківський
5,7
Записатися на прийом
Індивідуальне психологічне консультування Скибінської Зоряни — це психологічна допомога у дослідженні життєвої ситуації, аналізі додаткових сил людини для знаходження виходу зі складних обставин.