ЕКСПЕРТ, стоматологічна клініка

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Стоматологічна клініка "Експерт" пропонує кваліфіковане лікування зубів та ясен для дітей та дорослих. В клініці працюють молоді фахівці першої та другої категорії, які володіють сучасними методами лікування.

Послуги, які запропановані у клініці:

• консультація лікаря;
  • радіовізіографія;
  • ендодонтія;
  • відбілювання;
  • лікування карієсу;
  • естетична реставрація;
  • професійна гігієна;
  • лікування молочних зубів;
  • знімне та незнімне протезування;
  • хірургічне видалення;
  • імплантація.

В клініці використовують якісні матеріали Німеччини, Італії, Японії. Серед переваг стоматології — індивідуальне ставлення до пацієнта, створення комфортних умов лікування, терапія для всієї родини, узгодження з пацієнтом плану дій.

Стоматологічна клініка "Експерт" — це чітка професійна позиція, відповідальне ставлення, гарантована якість.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ЕКСПЕРТ, стоматологічна клініка, вартість послуг:

• Первинний огляд стоматолога безкоштовно
  • Імплантація

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Юля
Прийшла бо підкупив надпис "перший огляд - безкоштовно", але одразу ж зрозуміла, що далі лікуватися буду тут. Лікарі великі молодці і фахівці у свої справі. Одразу ж сказали що саме потрібно робити і чого очікувати.
Володимир
Стоматолог з яким приємно лікувати зуби, відчуття професіоналізму і досвіду.
Ірина
Лікар хороший.Рекомендую
ОЛЬГА
11 квітня '19р.
не одноразово зверталася у клініку Експерт...дуже задоволена...висока оцінка обслуговування....і безболісне лікування з відмінним результатом...дякую
Олена
Мої друзі порадили мені провести художню реставрацію зубів у Світлани Вікторівни. Я дуже задоволена отриманим результатом. Все зробила швидко та на совість.
Iнна
Колеги стали звертати увагу, що я перестала посміхатися. Чому? У мене розтрощився зуб у верхньому ряду. Добре, що подруга підказала про можливість відновлення зуба. Довірилася Сергію Юрійовичу. І ось я знову посміхаюсь. Дякую за вiдмiнну роботу!
Таня
Какой хороший врач Иван Романович! Хожу к нему не первый год. Всегда примет, проконсультирует и успокоит. Довольна его отношением к пациентам. Если вы боитесь врачей, Иван Романович развеет все ваши страхи!
Ліля
Зубки моєму найменшому сину рівняла Любов Вячеславівна, її ім'я їй повністю підходить, вона дійсно любить свою справу та дітей. Діти від неї в захваті та охоче йдуть на лікування. Таких лікарів хотілося б побільше.
Жук Михаил Ярославович - просто отменный врач. Хожу к нему почти 2 года. А сейчас я в положении, делаю зубки без наркоза, все отлично и почти не страшно! Спасибо большому профессионалу с большой буквы!
Маша
Юлиана Андреевна наш первый стоматолог. Наверное я, как и любая мама очень сильно переживала перед приемом. Но все мои страхи улетучились, когда я увидела Юлиану Андреевну. Врач мне понравился!
Христина
Ірина Романівна уже протягом двох років лікує мої зубки. Вона мало того, що вправний лікар, як людина, вона гарний співрозмовник. Завжди переживає за своїх клієнтів, цікавиться самопочуттям, та може навіть порадити щось. Безумовно, вона мій улюблений лікар, хоча я раніше стоматологів дуже боялась.
Лідія
Любов Вячеславівна классна! Вона вміло знаходить підхід навіть до найвибагливіших маленьких пацієнтів. Вона з легкістю може вмовити дитину сидіти на місці рівно, як вона це робить я гадки не маю, може вона чаклунка)
Лика
Павлишак Иван Романович очень компетентный специалист. Хожу к нему часто. Я всегда боялась стоматологов, поэтому сильно запустила свои зубы. Теперь вместе с Иваном Романовичем исправляем положение. Мне очень нравится!
Інесса
Від паління та частих кавових ритуалів у мене дуже потемнішала емаль, я вирішила, що треба відбілювати. Подруга порадила звернутись саме до Ірини Романівни. Вона класний спеціаліст, видно, що вона дійсно на своєму місці та любить свою справу. Мої зубки тепер навіть біліші, ніж були завжди. Дякую!
Аида
Обращалась к Юлиане Андреевне за консультацией. Перед оформление в школу необходимо было пройти стоматолога. Осталась довольна ее отношением к своим маленьким пациентам. Дети от нее в восторге!
Алена
За здоровыми зубами советую всем к доктору Жуку Михаилу Ярославовичу. Моему удивлению нет предела, насколько профессионально и безболезненно может пройти лечение зубов. Спасибо вам огромное.
Ярослав
20 квітня '18р.
Обращался в стоматологию Эксперт для лечения каналов. Результатом я доволен. Доступные цены и приятные специалисты. Главное, что все манипуляции безболезненные, что делает визит максимально комфортным. Рекомендую клинику.
Мила
13 квітня '18р.
Хочу выразить огромную благодарность врачам клиники Эксперт за их высокую квалификацию и умелые руки. В клинике современное оборудование, что не может не радовать. Рекомендую.
Маша
Нам посоветовали клинику Эксперт, когда у сына заболел зуб. Приятно удивило отношение специалистов к ребенку. Он даже не капризничал. Только такие врачи должны работать с детьми. Огромная благодарность за визит и лечение.
С ребенком была в стоматологической клинике Эксперт. Помимо основных обязанностей (диагностики и лечения) врач дал рекомендации по уходу за полостью рта и очень вежливо общался с ребенком. Если будет нужно, буду обращаться только в Эксперт.
Теперь мои зубы идеальной формы. С детства я стеснялась своих зубов, поэтому неохотно общалась с незнакомыми людьми и привыкла только улыбаться, а не громко смеяться как другие люди. Сейчас все плохое позади, и я показываю свои зубы, абсолютно не стесняясь. Рекомендую Эксперт.
Давно хотела заняться лечением зубов, но как-то не получалось. Сейчас пользуюсь услугами стоматологии Эксперт и работой специалистов довольна. Теперь я имею красивую улыбку, и не стесняюсь выражать свои эмоции в полном объеме.
Валентин
Обращался к специалистам Эксперт для реставрации зубов. долго не мог решиться на визит, так как не люблю стоматологов. Но выбора не было, поэтому записался на прием. Лечение прошло хорошо. У меня остались только приятные воспоминания. Спасибо.
Ян
После падения я потерял передний зуб. Конечно, это значительно ухудшило мой внешний вид. В стоматологической клинике меня приняли на второй день и вставили зубной имплантат (не отличишь от моих зубов). Все быстро, красиво и доступно. Рекомендую.

Лікарі клініки ЕКСПЕРТ, стоматологічна клініка

Павлішак Іван Романович
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30