Коноварт Оксана Вікторівна

Ендокринолог, анестезіолог
Лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи. Спеціалізується в області анестезіології. Має досвід у проведенні міжнародних клінічних випробувань лікарських засобів. Лікує цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, патології гіпоталамо-гіпофізарної системи.

Михаил
Лікар, дуже доступно все пояснювала.Після того як вона закінчила говорити, було елементарно зрозумілі найскладніші симптоми і прояви моєї хвороби. Розібрали все, що потрібно було. Мене більш ніж влаштувала консультація. Рекомендую!
Есения
Прийом у лікаря був хороший. Дуже уважна жінка, багато мене розпитувала і багато розмовляла по темі. Розписала детальну схему лікування, і вже є реший результат. Дуже задоволена відвідуванням лікаря. Прийду повторно для корекції.

• 2004 р. — Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.

• 2005 р. — Інтернатура по терапії у ЛОКЛ, кафедра терапії, факультет післядипломної освіти, ЛНМУ ім. Д. Галицького.
  • 2006 р. — Спеціалізація Анестезіологія, факультетпіслядипломної освіти, ЛНМУ ім. Д. Галицького.
  • 2006 р. — Спеціалізація Ендокринологія, Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України.
  • 2010 р. — Стажування Анестезіологія, факультет післядипломної освіти, ЛНМУ ім. Д. Галицького.
  • 2011 р. — ПАЦ Ендокринологія, факультет післядипломної освіти, ЛНМУ ім. Д. Галицького.
  • 2014 р. — Стажування Анестезіологія, факультет післядипломної освіти, ЛНМУ ім. Д. Галицького.
  • 2015 р. — ПАЦ Ендокринологія, факультет післядипломної освіти, ЛНМУ ім. Д. Галицького, вища категорія.
  • 2019 р. — Стажування Анестезіологія, факультет післядипломної освіти, ЛНМУ ім. Д. Галицького.

• Член Української діабетичної асоціації.
  • Член клубу Ендокринологічних Інновацій.