Сірий Володимир Ігорович

Анестезіолог, Педіатр
Спеціаліст з надання анестезіологічної допомоги дітям і дорослим. Консультує з приводу підбору оптимального способу анестезії, дозування знеболюючих засобів для проведення операції з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, непереносимості певних препаратів, досвіду попередніх хірургічних втручань. Проводить загальну і регіональну анестезію. Надає комплекс анестезіологічної допомоги, що можлива в амбулаторних умовах. Проходив стажування в місті Варшава, Польща.

10.04.2017
30 листопада '-1р.
Володимир Ігорович робив анестезію моєму сину під час операції. У віці чотирьох років у нього запалився апендикс. Лікар зміг підібрати оптимальну анестезію для нашого сина. Операція пройшла успішно, від наркозу син відходив близько доби. Ми вдячні Володимиру Ігоровичу за допомогу.
17.04.2017
30 листопада '-1р.
Нещодавно мені видаляли камінь в нирці. Операцію лікарі робили під загальним наркозом. Робив мені його Сірий Володимир Ігорович. У мене нарікань на цього лікаря немає. Під час операції я нічого не відчувала. Від наркозу відійшла без проблем. Сергій Васильович кваліфікований лікар.

• 2009 р. - ЛНМУ ім. Д.Галицького за спеціальністю - Педіатрія;
  • 2011 р. - ЛНУ ім. і.Франка за спеціальністю - Правничий.

Курси

• 2012 р. - спеціалізація за темою - Дитяча анестезіологія;
  • 2014 р. - стажування в м. Варшава, Польща;
  • 2015 р. - спеціалізація за темою - Доросла анестезіологія.