Сервис записи "Лікарні" является БЕСПЛАТНЫМ для пациентов и не содержит никаких скрытых комиссий.

Бабалик Наталія Володимирівна

УЗД-спеціаліст
18 лет опыта
6,05
Лікар Бабалик Наталія Володимирівна спеціалізується в області УЗ-діагностики. Володіє найсучаснішим ультразвуковим обладнанням, що робить з неї фахівця виского рівня. Проводить дослідження, за допомогою утразвуку, націлене на встановлення стану здоров’я та виявлення патологічних змін в органах черевної порожнини, органах малого тазу. Спеціалізується на УЗ-дослідженні щитовидної залози, точно вимірюючи її розміри та визначаючи відхилення від норми. Проводить УЗД головного мозку, що надає ще більшої професійної компетенції фахівця. Також досліджує серце, печінку, нирки, наднирники, передміхурову залозу. Слідкує за станом вагітних на всіх сроках.
Запись к врачу через сервис Likarni.com временно не производится

Отзывы пациентов

Тетяна
13 января '17г.
6
Приємна жінка, грамотний фахівець. Була у неї два рази. Дивиться уважно. Діагноз докладно роз'яснює - все стає зрозуміло що звідки.
Добавить отзыв
Оцените врача по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)
*Указывайте номер, с которого вы записывались через наш сервис
* На портале likarni.com публикуются отзывы только тех клиентов, которые были записаны через наш сервис.

Информация о враче

Освіта

  • Закінчила Луганський державний медичний університет, пройшла інтернатуру за спеціальністю "Радіологія і променева діагностика" в онкологічному відділенні на базі Донецького Державного університету ім. М. Горького;
  • Отримала другу спеціалізацію за фахом «Лікар з ультразвукової діагностики» в Харківській медичній академії післядипломної освіти.