Омельчук Татьяна Николаевна

Акушер-гинеколог
Врач первой категории
Врач Омельчук Татьяна Николаевна специализируется в области акушерства и гинекологии. Оказывает консультативную, диагностическую и терапевтическую помощь беременным, пациентам с воспалительными заболеваниями половых органов. Врач занимается лечением заболеваний шейки матки, в частности эрозий шейки матки. Специализируется на обработке и конизации шейки матки, взятии мазков на цитологическое исследование, проведении гинекологического массажа, осуществлении биопсии шейки матки.

Киев с. Коцюбинское, ул. Доковская, 14/1

Вікторія
07 ноября '21г.
Шкода, що більшість пацієнтів пише відгуки тільки про прийом, а не про те чи дійсно лікар вилікував. Проходила лікування у лікарки. Про прийом, відношення не можу нічого поганого сказати, а от лікування залишає бажати кращого. Я скаржилася на печіння і часте мочеспускання, в бакпосіві у мене була кишкова паличка. Лікар мені ставила диагноз цистит і запальний процес, по узі для неї все було ок. От мене і лікували від циститу препаратами, які тільки знімають симптоми, свічками від запалення, брали ще якісь аналізи, я їх чекала, ходила на повторні консультації. В результаті печіння пройшло, але повернулося через кілька тижнів, сечовий міхур так і не перестав мучити і я вирішила піти по інших лікарях. І от два інших лікаря сказали за результатами узі, що у мене ендометріоз і один з них сказав, що у мене ще й поліп. Також один лікар порадив звернутися до уролога. Так от, на прийомі у уролога вийвилося, що у мене лейкоплакія сечового міхура, яку власне й викликала та кишкова паличка до якої у Омельчук Т. не було претензій і про яку вона говорила "та 10 і 3 - де дуже маленький ступінь". Мені довелося робити операцію і видаляти лейкоплакію, а потім була перерва після операції і я зайнялася своїм здоров'ям по гінекології. Пішла ще до одного нінеколога, який підтвердив мої проблеми і мені зробили гістероскопію, на якій прибрали лишні утворення, виявилося, що там було 2 поліпа і явища ендометріозу. Отже, майже два місяці лікування у Т. Омельчук мені не дали результату, проблеми виявилися значно глибшими, а вона нічого й не помітила. Всім хто читає цей відгук хочу порекомендувати перевірятися як мінімум у кількох лікарів, бо кваліфікація деяких з них залишає бажати кращого.
09 октября '16г.
Тетяна Миколаївна компетентний і акуратний лікар. Зверталася до неї з делікатною проблемою. Прийом веде чітко, грамотно, на всі питання є відповіді. Ніяких зайвих аналізів і призначень. Дякую!
Ника
05 июня '16г.
Хочу поблагодарить за помощь и ответственность.

• 2006 г. — Винницкий национальный медицинский университет им. Н.И.Пирогова, специальность "Лечебное дело".
  • 2009 г. — Интернатура по акушерству и гинекологии.

• 2012 г. — ТУ "Кольпоскопия и воспалительные заболевания в акушерстве и гинекологии".
  • 2012 г. — ТУ "Репродуктивная эндокринология".
  • 2012 г. — тренинг USAID JSI "Современные аспекты планирования семьи", сертификат тренера.
  • 2013 г. — ТУ "Наследственная патология".
  • 2015 г. — тренинг MSD for mothers "Формирование навыков командной работы медработников в борьбе с послеродовыми кровотечениями".
  • 2015 г. — тренинг Швейцарской Конфедерации и МОЗ Украины "Комплексная медицинская помощь в случаях нежелательной беременности".
  • 2016 г. — ТУ "Основы медицины плода".
  • 2016 г. — ПАЦ по акушерству и гинекологии на базе Винницкого национального медицинского университета им М.И. Пирогова.
  • 2017 г. — ТУ "УЗ-эхоскопия в акушерстве и гинекологии".

• Член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины
Похожие специалисты: