Афанасьева Карина Владимировна

Акушер-гинеколог
Врач осуществляет ведение беременности на ранних сроках. Лечит нарушения менструального цикла, бесплодие, эндометриоз, дисплазию шейки матки и инфекции, передающиеся половым путем. Проводит профилактические осмотры. Для уточнения диагноза назначает УЗИ органов малого таза, кольпоскопию и лабораторные анализы.

Федюкевич Татьяна
07 ноября '23г.
Хочу поділитися своїми враженнями що до лікаря Афанасьєвої К.В. З першої ж зустрічі я відчувала комфорт в спілкуванні з Каріною Володимирівною. Я стояла у неї на обліку протягом всієї вагітності, мені сподобалися, конкретика, не було зайвої "води", легкість, комунікальність та професійність. Формат наших зустрічей завжди нагадував спілкування з давно знайомою мені людиною. Лікар завжди була зі мною на зв'язку. Мобільність лікаря вважаю окремою перевагою. Вагітність пройшла легко, моя дитинка здорова, я задоволена результатом. Відновлюватися після пологів та коригувати деякі особливості свого жіночого стану також планую у Афанасьєвої К.В. Рекомендую лікаря, як гарного спеціаліста, який націлений на чудовий результат.
Вікторія
25 октября '23г.
Чудовий лікар. З першої зустрічі приємно вразила. Це саме той випадок коли можна довіритись спеціалісту і просто бути впевненою у необхідному результаті. Це саме про мою вагітність. Без зайвих слів. Лайтова вагітність, легкі пологи, здорова мама і дитина. Це однозначно мій лікар, якого я можу і буду радити для вирішення питання відносно жіночого здоровʼя
Юлиана
10 октября '22г.
Карина Владимировна, лучший специалист которого мне посчастливилось встретить была крайне сложная ситуация с беременностью, она человек который действительно любит свою работу и людей она 24/7 на связи всегда готова прийти на помощь она врач каких крайне мало
Алина Швец
Каріна Володимирівна - це один з кращих лікарів, даного профілю у нашому місті! Не так давно мені довелося потрапити до неї на прийом. Була під приємним враженням від знань та комунікабельності спеціаліста. Все пройшло чудово! Дякую!
Ирина К.
Спочатку подумала що лікар не дуже, зважаючи на її молодий вік. Але з першої хвилини розмови, я зрозуміла як я помилилася! Спеціаліст просто чудовий, у кращого я напевне не була. Сподобалося абсолютно все! Прийду на повторний прийом!

• 2017 г. — ОНМедУ.
  • 2020 г. — интернатура.

Врач-гинеколог занимается лечением заболеваний

• ИППП,
  • нарушение менструального цикла,
  • бесплодие,
  • дисменорея,
  • ведение беременности на ранних сроках