Афанасьєва Карина Володимирівна

Акушер-гінеколог
Лікар здійснює ведення вагітності на ранніх термінах. Лікує порушення менструального циклу, безпліддя, ендометріоз, дисплазію шийки матки і інфекції, що передаються статевим шляхом. Проводить профілактичні огляди. Для уточнення діагнозу призначає УЗД органів малого таза, кольпоскопію і лабораторні аналізи.

Алина Швец
Каріна Володимирівна - це один з кращих лікарів, даного профілю у нашому місті! Не так давно мені довелося потрапити до неї на прийом. Була під приємним враженням від знань та комунікабельності спеціаліста. Все пройшло чудово! Дякую!
Ирина К.
Спочатку подумала що лікар не дуже, зважаючи на її молодий вік. Але з першої хвилини розмови, я зрозуміла як я помилилася! Спеціаліст просто чудовий, у кращого я напевне не була. Сподобалося абсолютно все! Прийду на повторний прийом!
Федюкевич Татьяна
Хочу поділитися своїми враженнями що до лікаря Афанасьєвої К.В. З першої ж зустрічі я відчувала комфорт в спілкуванні з Каріною Володимирівною. Я стояла у неї на обліку протягом всієї вагітності, мені сподобалися, конкретика, не було зайвої "води", легкість, комунікальність та професійність. Формат наших зустрічей завжди нагадував спілкування з давно знайомою мені людиною. Лікар завжди була зі мною на зв'язку. Мобільність лікаря вважаю окремою перевагою. Вагітність пройшла легко, моя дитинка здорова, я задоволена результатом. Відновлюватися після пологів та коригувати деякі особливості свого жіночого стану також планую у Афанасьєвої К.В. Рекомендую лікаря, як гарного спеціаліста, який націлений на чудовий результат.
Вікторія
Чудовий лікар. З першої зустрічі приємно вразила. Це саме той випадок коли можна довіритись спеціалісту і просто бути впевненою у необхідному результаті. Це саме про мою вагітність. Без зайвих слів. Лайтова вагітність, легкі пологи, здорова мама і дитина. Це однозначно мій лікар, якого я можу і буду радити для вирішення питання відносно жіночого здоровʼя
Юлиана
Карина Владимировна, лучший специалист которого мне посчастливилось встретить была крайне сложная ситуация с беременностью, она человек который действительно любит свою работу и людей она 24/7 на связи всегда готова прийти на помощь она врач каких крайне мало

• 2017 р. — ОНМедУ.
  • 2020 р. — інтернатура.

Лікар-гінеколог займається лікуванням захворювань

• ІПСШ;
  • порушення менструального циклу;
  • безпліддя;
  • дисменорея;
  • ведення вагітності на ранніх строках.