Бойко Святослав Ігорович

Уролог, Андролог, Физиотерапевт
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується в області урології, андрології, фізіотерапії. Лікує уретрит, цистит, пієлонефрит і чоловіче безпліддя. Виконує масаж передміхурової залози, ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура і статевого члена. В роботі використовує такі методики: магнітотерапію, лазеротерапію і електротерапію.

Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)

Михайло
Звертався до різних урологів, які не змогли мені допомогти. Порекомендували уролога Бойко Святослава Ігоровича. На відміну від інших урологів, які застосовують терапевтичне або операційне лікування, Святослав Ігорович поєднує терапевтичне лікування та ударно-хвильову терапію. Ця комбінація дає найкращий результат. Болі зникли після проходження 10 процедур ударно-хвильової терапії. Рекомендую усім охочим спробувати цей метод лікування. Лікування не дешеве, але воно того варте. Ми завжди маємо вибір, якого лікаря обрати. Хочу подякувати Святославу Ігоровичу за проведене лікування.
Анатолий
Кроме традиционного медикаментозного лечения, врач делает уклон на физиотерапию, что в моем случае дало очень положительный эффект. Стоит отдельно отметить исполнение массажа простаты. Делает все аккуратно, при этом сок выходит в нужном количестве.

• 2000 р. - навчався в інтернатурі за спеціальністю «Урологія» на кафедрі урології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, заочний цикл – у відділенні урології Трускавецької міської лікарні;

Курсі

• 2001 р. – спеціалізація за спеціальністю «Фізіотерапія-курортологія» на кафедрі курортології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького.
  • 2002 р. - спеціалізація акупунктурна терапія;
  • 2005 р. - ПАЦ «Урологія»;
  • 2008 р. - ПАЦ «Урологія»;
  • 2013 р. - ПАЦ «Урологія»;
  • 2016 р. - ПАЦ «Урологія»;
  • 2016 р. – спеціалізація з УЗД;
  • 2018 р. - ТУ «Андрологія».

• Українська асоціація урологів;
  • Российская ассоциация урологов.