Сторінка 46. Приватні лікарі у Львові

Антон
Я студент, а это значит, что иногда веду ночной образ жизни. Дискотеки, вечеринки в общежитии, и так сложилось, иногда беспорядочные связи. И в один прекрасный день, я обнаружил на так сказать интимном месте сыпь и покраснение. Обратился за помощью к Юрию Юревичу, который помог определить мой недуг, а также назначить правильное лечения. Огромной спасибо за помощь.
24 січня '20 г.
Artem
Дуже хороший лікар, був уже декілька разів , і як тільки піду.. ще й не далеко від мого місця проживання!!! спасибі
16 січня '17 г.
Я дуже задоволена вибором лікарки!!! Провела лікування на вищому рівні. Рекомендую її всім)
21 жовтня '16 г.
Арина
Врач приятная, лечит хорошо. Спасибо за оказанную помощь!
01 вересня '16 г.
Стоматолог-терапевт
Лікар другої категорії, є спеціалістом в терапевтичній стоматології. Здійснює лікування зубів, навколозубних тканин, запалень ясен, зубних каналів.
Львів вул. Виговського, 20 Б р.Залізничний
Дерматовенеролог
Лікар займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань шкірних покривів, включаючи грибкові ураження шкіри і нігтів. Працює з основними хворобами, зокрема, дерматитом, екземою, герпесом, кропив'янкою. Проводить терапію захворювань, що передаються статевим шляхом.
Стоматолог-ортопед
Ігор Михайлович лікар стоматолог-ортопед, практикує всі сучасні технології ортопедичного лікування в стоматології. Займається протезуванням за допомогою коронок, виготовлених з кераміки, мостоподібних протезів та інших.
Львів вул. Генерала Чупринки, 33 р.Франківський
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів. Галина Степанівна використовує нові технології та новітні підходи в терапевтичній стоматології. Лікує карієс, пародонтит, пульпіт, зубний камінь.
Львів вул. Генерала Чупринки, 33 р.Франківський
Анестезіолог
Сергій Євгенович лікар-анестезіолог вищої категорії, проводить анестезіологічне забезпечення оперативних втручань.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Веде консультативний прийом. Консультує з приводу гінекологічних захворювань і планування сім'ї. Виконує ведення вагітних протягом усього терміну. Лікує інфекції, що передаються статевим шляхом, запальні та інфекційні захворювання жіночих репродуктивних органів, анемію у вагітних, загрози переривання вагітності. Проводить УЗД органів малого тазу, біопсію шийки матки, вишкрібання цервікального каналу та інші діагностичні та лікувальні процедури.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії. Фахівець з акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Консультує з приводу планування сім'ї. Проводить УЗД органів черевної порожнини, УЗД для вагітних. Лікує безпліддя, загрози викидня та передчасних пологів, супутніх патологій під час вагітності, порушення матково-плацентарного кровообігу, запальні захворювання жіночих статевих органів, генітальні інфекції, що передаються статевим шляхом. Виконує кольпоскопію, поліпектомію та інші сучасні гінекологічні маніпуляції.
Консультація від 450 грн.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, проводить лікування і профілактику захворювань зубів, ясен. Катерина Олександрівна робить процедури по естетичному відновленню зубів.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Надає послуги в сфері естетичного відновлення зубів, лікуванні різноманітних пошкоджень зубів, професійної гігієни, відбілювання.
Стоматолог-хірург
Андрій Олегович стоматолог-хірург, проводить усі види хірургічного лікування захворювань зубів. Застосовує сучасні методи в хірургічній стоматології для збільшення якості лікування.