Сторінка 48. Приватні лікарі у Львові

Юлія
Про клініку довідалась випадково – з посту подруги про акцію на УЗД молочних залоз. Записалась, але візит було скасовано у зв’язку з оголошеною повітряною тривогою, думаю, ну що поробиш, піду іншого разу, значить не склалось. Та адміністратор клініки одразу по завершенні тривоги зателефонувала і ми спільно знайшли час, коли сьогодні ж пройти обстеження. Клініка дуже клієнтоорієнтована і це насправді – круто. Обстеження мені проводила Анна Сохан, рекомендую. Планую ще записатись до неї на УЗД нижніх кінцівок, бо маю проблеми з верикозом.
28 вересня '22 г.
Лкар ультразвукової діагностики
Проводить ультразвукову діагностику внутрішніх органів, легень, щитоподібної залози, слинних залоз, очних яблук. Володіє методикою BLUE-protocol, FAST-protocol, POCUS.
Лікар функціональної діагностики
Лікар займається діагностикою різноманітних захворювань за допомогою спеціального обладнання. Спеціалізується на вивченні органів та систем організму з подальшою оцінкою їх функціональних можливостей. Виконує ехокардіографію. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог
Дитячий отоларинголог
Уролог
Лікар Романів Любомир Олегович - уролог. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Лікує простатит, запальні та інфекційні порушення. Допомагає чоловікам повернути еректильну функцію та підвищити сексуальне бажання. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Косметолог
Ярина Михайлівна лікар веде прийом пацієнтів із захворюваннями нігтів, волосся та шкіри. Лікує гіпергідроз, вугрі, купероз. Проводить такі процедури, як мезотерапія, контурна пластика, хімічний пілінг, біоревіталізація, лазерну епіляцію та ін.
Консультація безкоштовно
Педіатр
Лікар-педіатр другої кваліфікаційної категорії, проводить діагностування, лікування хвороб дитячого віку. Проводить лікування хвороб дихальної, травної та сечовидільної систем, ЛОР-органів, алергічних ускладнень.
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
Врач гинеколог, диагност высшей квалификационной категории, специализируется на терапии дисплазии влагалища, климактерических расстройств и нарушений менструального цикла. Оказывает консультативные услуги по диагностике и лечению трихомоноза, патологий шейки матки, уреаплазмоза, женского бесплодия и хламидиоза. Специалист в колькоскопии и УЗИ диагностике Бевз Юрий Анатольевич член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Косметолог
Лікар Данчук Наталя Володимирівна - косметолог. Досвід роботи 9 років. Спеціалізується на захворюваннях шкірних покровів. Розробляє індивідуальні схеми терапії. У своїй медичній практиці використовує сучасні методики. Проводить процедури по відновленню шкірних покровів. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Консультація безкоштовно
УЗД-фахівець
Спеціаліст проводить ультразвукове дослідження молочних залоз, нирок, сечового міхура, щитовидної залози, органів малого тазу та черевної порожнини. Відстежує ефективність призначеної раніше терапії. Після завершення дослідження робить однозначний висновок про відсутність або наявність захворювання.