УСМІШКА, медичний центр

р.Залізничний
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Усмішка" — це комплексне стоматологічне лікування будь-яких захворювань ротової порожнини для всієї родини. Стоматологія почала роботу у 1989 році. У клініці використовують найновіші технології та методи, стоматологічне обладнання високої якості. В клініці працюють 9 лікарів-стоматологів, які виконують діагностику та лікування захворювань зубів, ротової порожнини, щелепно-лицевої ділянки. Стоматологічна клініка має першу акредитаційну категорію. Приймають лише досвідчені лікарів-стоматологи, одні з найкращих спеціалістів міста Львова.

Послуги, які пропонує медичний заклад:

• консультація спеціаліста;
  • 2D та 3D КТ-діагностика;
  • рентгенографія;
  • гігієна ротової порожнини;
  • ендодонтія;
  • лікування зубів у дітей;
  • відбілювання;
  • імплантація;
  • корекція прикусу;
  • лікування ясен;
  • естетична реставрація;
  • металокерамічні та діоксид цирконієві коронки;
  • мостоподібні та знімні протези;
  • протезування на імплантах.

Фахівці клініки дотримуються високого рівня безпеки лікування, усі процедури безболісні. Комфортні умови, сімейна атмосфера та якісний сервіс є перевагами приватної лікарні. Є власна зуботехнічна лабораторія.

Обладнання

• комп’ютерний томограф Planmeca Pro Max 3D (Фінляндія);
  • стоматологічні установки RITTER (Німеччина);
  • автоклав RITTER клас B;
  • дентальний мікроскоп Lieca M 400 Е (Німеччина)та Zeiss (Швейцарія);
  • стоматологічні матеріали VOCO та FILTEK(Німеччина);
  • содоструйний апарат Prophy Flex Air flow з KaVo PROPHY pearls (Німеччина);
  • внутрішній ротовий сканер TRIOS 3Shape (Данія) для зняття інтраоральних цифрових 3D відбитків;
  • аппарат QuickSleeper та STA (Single Tooth Anesthesia System) для якісного знеболення;
  • CAD/CAM технології на обладнанні ZirkonZahn (Італія).

Медичний центр "Усмішка" гарантує пацієнтам високий професійний рівень лікування та комфортні умови.

УСМІШКА, медичний центр, вартість послуг:

• КТ верхньої або нижньої щелепи 350
  • Зубна імплантація від 10 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олеся Вовк
Лікую зуби разом з рідними та знайомими вже більше 10 років у Жанни Володимирівни. Чудовий професіонал, порядна, і чуйна людина. Велика вдячність їй за врятовані зуби!!! Божої Благодаті, міцного їй здоров'я, і всіх земних благ!!!
20 травня '22р.
Дякую фахівцям кліники за оказану допомогу та турботу. Видалили зуб " мудрості" швидко, майже безболісно ( хоча в мене є досвід видалення такого самого зуба з іншого боку). Про всі свої кроки попереджають, пояснюють, постійно контролюють стан. Дякую вам!
Анастасія
Дуже дякую Гав'юк Тетяні Михайлівні за професійну і вчасну пораду. Буду рекомендувати заклад і лікаря знайомим.
Маргарита
Ольга Олегівна, дякую Вам, за Вашу професійну роботу, за Вашу чуйність до пацієнта. Ви лікар від Бога. Відвідала другий раз медичний центр «Усмішка» Пломбування зубів. За першим разом я дуже боялася. А по раз другий, йшла з усмішкою на лікування. Хто боїться лікувати зуби запишіться на прийом до лікаря Лучкова Ольга Олегівна, і забудете, що то є «боятися лікувати зуби»
Христина
Велике дякую Дерейко Наталі за її роботу, як ортодонта так і стоматолога. Дитина до неї йде як на свято.
Маргарита
Дуже задоволена, дякую. Лучкова Ольга Петрівна, дякую Вам за Вашу чудову, професійну роботу. Шкодую, що не знала про Вас раніше.
Видаляла зуб мудрості і лишилась задоволена . Це був четвертий з вісімок , тому є з чим порівняти . Хороший сервіс і професійне спілкування лікаря. Дякую за якісну роботу .
Вже упродовж 10 років звертаюсь до Жани Володимирівної. Чудовий спеціаліст і просто надзвичайно хороша людина...Дякую за мої врятовані зубки.
антон
Квалифицированный специалист. Лечение проводит хорошо. Рекомендую.
Марія Шкоропад
Лікуємось в клініці всією сім"єю. Задоволені усім. Особливо вдячні Христині Назарівні за лікування нашого сина (вміла перетворити похід до стоматолога в дійство з позитивними емоціями).
Іра
Наталя Степанівна Дерейко - суперовий ортодонт. Дякуючи їй, зубки моєї доньки тепер рівненькі, а усмішка прекрасна.
Ірена
Лікуємось тут цілою родиною. Задоволена усім: лікарями, послугами, якістю робіт та чистотою.
Анастасія
Лікуванням дуже задоволена,і сервіс тут на вищому рівні!Дякую за професійну роботу Дерейко Наталії Степанівній!Рекомендую!
Анастасія
Дуже задоволена роботою лікаря.Приємний сервіс і якісна робота.Дуже хороше ставлення до пацієнтів.Рекомендую.
Михайло
Не можна і бажати кращого стоматолога для себе, коли звертаєшся до Жанни Студенної. Роки два тому пощастило потрапити до неї на прийом, досі користуюсь її послугами. По співвідношенню якість/ціна послуг в неї взагалі нема конкурентів. Це моя думка!
Artem
Дуже хороший лікар, був уже декілька разів , і як тільки піду.. ще й не далеко від мого місця проживання!!! спасибі
Орест
Довелось рік назад відвідати цього лікаря,але на той момент не було можливості залишити свій відгук.Дякую пане Яреме,що Ви є більше би таких лікарів!Дякую сайту за можливість лишити свій відгук!
Андрій
Романів дуже кваліфікований стоматолог. Я отримав задоволення від якості його роботи.
Сергей
Толковый врач! Рекомендую!
Я дуже задоволена вибором лікарки!!! Провела лікування на вищому рівні. Рекомендую її всім)
Очень приятная доктор, которая понимает, что она работает с детьми. Подход к ребенку с первых минут приема нашла. Лечение провела быстро и качественно. Очень благодарны ей за помощь!
Ярослава
Звернулась до лікаря по рекомендації знайомих — вони вже давно до неї ходять. Дійсно чудова лікарка. На прийомі все дуже детально розповіла і провела необхідне лікування. Я задоволена вибором лікаря.
Аліна
Проходила у лікаря Дерейко курс лікування, результатом залишилась дуже задоволена. Щиро вдячна за надану допомогу!
Віра
Дуже уважний лікар, гарно ставиться до пацієнтів, лікування провів абсолютно безболісно! Спасибі за допомогу!
Віталіна
Дуже відповідальна. Провела лікування на вищому рівні. Дякую.
Анжела
Дуже гарна лікар. Звертались з дитиною. Провела успішне лікування. Щиро їй за це вдячна.
Арина
Врач приятная, лечит хорошо. Спасибо за оказанную помощь!
Провел эффективное лечение. Я осталась очень довольна результатом его работы! Рекомендую!
Очень хороший врач — внимательная и ответственная, лечение проводит быстро и качественно. Рекомендую!
Сергей
Замечательный врач! Рекомендую!
Михаил
На приеме врач был очень серьезным и внимательным. Лечение провел быстро и совсем не больно. Рекомендую.
Георгий
Спасибо за оказанную помощь!
Александра
Квалифицированный специалист. Лечение проводит хорошо. Рекомендую.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00