Приватна консультація хірурга

Пн — Пт: 13:00-19:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна консультація хірурга — медична установа, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, які вимагають хірургічного втручання. Прийом здійснюють лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій. Лікування призначається в індивідуальному порядку, грунтуючись на отриманих результатах лабораторних та інструментальних досліджень. До центру звертаються тоді, коли необхідно виконати термінову або планову операцію.

Послуги, що надаються центром:

• консультація хірурга;
  • видалення доброякісних новоутворень;
  • лапароскопічні операції при захворюваннях органів черевної порожнини;
  • лікування варикозної хвороби та трофічних виразок;
  • лікування гнійних захворювань м'яких тканин;
  • виїзна консультація хірурга.

Хірургічна консультація потрібна при значному пошкодженні органів і тканин, щоб з'ясувати природу та стадію розвитку захворювання, визначити необхідність операції, ступінь небезпеки патологічного стану для організму.

Переваги центру “Приватна консультація хірурга” — високий професіоналізм лікарів, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комфортні умови для перебування пацієнтів, відсутність черг, дотримання конфіденційності, використання в роботі сучасного обладнання.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна консультація хірурга, вартість послуг:

• Консультація хірурга 350
  • Виїзна консультація хірурга 650

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Аня
Удаляли гной, все прошло хорошо, хоть и страшно поначалу было.
Марианна
Ходила к ним чтобы либо подтвердили либо опровергли диагноз, долго мучаюсь с венами и вот почти уже было решилась ан операцию, но вес равно решила узнать еще пару-другую мнений. тут работают хорошие, внимательные специалисты, я убедилась в этом на личном опыте.
Антон
Когда мне в государтсвенной клинике сказали, что нужна операция и чуть-ли сразу не повезли в операционную, я прибежал в эту клинику. Хорошо, что я это сделал, потому что чуть не стал жертвой, ведь операция мне и вовсе была не нужна. Спасибо огромное, внимательным, толковым врачам!
Ігор
Лікар допоміг мені в лікуванні трофічної язви на нижній нозі. Я навіть и не знав що все так погано. Ще декілька місяців, та я міг назавжди лишитися кінцівки. Дуже радію що зовсім випадково зайшов на прийом. Спасибі що врятували мене!
Руслан
Был у владимира Михайловича на консультации, человек он в возрасте, граммотный и прекрасный специалист в своей области. Частный хирургический кабинет - это то, что сегодня необходимо, чтобы избежать ненужных операций. Сколько людей столько и мнений - и порой лучше услышать на одно больше, ведь операция - это не шутки, даже самая незначительная.
Костянтин
Іван Ростиславович допоміг мені позбавитись від доброякісної пухлини. Тепер на постійній основі ходжу до нього на прийом. Лікар завжди ввічливий. Він знає як треба поводити себе з пацієнтами. Добра та щира людина. Спасибі вам!
Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.